Dlužníkům zůstane víc. Spočítejte si, jak stoupne nezabavitelná částka

Petr Kučera | rubrika: Co se děje | 5. 4. 2022 | 9 komentářů
Zvýšení životního minima má vliv i na srážky ze mzdy. Lidem v exekuci nebo insolvenci zůstane z výplaty víc peněz.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

5. 4. 2022 12:49, Tomáš

Citace - vilem / 05.04.2022 09:33

cesko na pokraji hladu a chudoby zruste komplet dan z nemovitosti koncesionarske poplatky lide jsou v koncich drahota nas taha ke dnu


Ehh... Daň ba barák máme cirka 1000 a poplatky k televizi a rozhlasu dělají něco pod 2k.
Tyti částky jsou ročně. Jsou naprosto zanedbatelné...Spíš by mohl zrušit sociální, na kterém platím 30k/měsíc...

Zobrazit celé vlákno

+6
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

7. 4. 2022 15:12 | Roman

Chápu tedy správně, že jsem-li v insolvenci, mám manželku a dvě děti, nastoupil bych třeba k policii, kde bych měl příklad 30 tisíc čistého, tak by mi nezůstalo nějakých 14 tisíc jak jsem si doposud myslel ale 25-26tisic? S takovou bych rovnou nemusel pracovat u menších firem s nejistou pravidelnou mzdou ale rovnou jít do velkých firem bez strachu, že nevyžiju. ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2022 11:48

Zdravim vsehny omluvamse za pravo pis vemtisi jaky stoleti zijeme dziv pres torecko gdisi lide platili dane prijede turecky birnjak zplat dane nema penize jo dobri saberoti pole nemam pole tehdi kravu nemam kravu tada decko saberu toje minali stoletiji tet spatki stema turecki ekzekuce covi nato jordan diky za pozornost
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2022 17:03

hhh muzes si za to sam proc zijes v ceske republice
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2022 17:01 | Petr

Dnes 6.4.jsem dostal dubnový exekuovaný invalidní důchod stejný jako v lednu, únoru a březnu.Kde nic,tu nic, srážky pořád stejné. Zajel jsem hned na sociálku, tam nikdo nic nevěděl, všechno dělá Praha. Prý snad se to bude zpětně vracet, až se vypracuje správná metodika jak dále v těchto případech pokračovat. Při placení nájmu, energií a potravin to ale nikoho nezajímá! Toto je ta pomoc pro bezmajetné?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2022 15:46

pag je psychopat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2022 14:24 | Radek

Tak kdo v tom udělá pořádek? Doufám že ministerstvo spravedlnosti vydá novelu zákona.Soudy to určitě nebudou,ty jsou spojeny s exekutorskou mafií.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2022 12:49 | Tomáš

Citace - vilem / 05.04.2022 09:33

cesko na pokraji hladu a chudoby zruste komplet dan z nemovitosti koncesionarske poplatky lide jsou v koncich drahota nas taha ke dnu

Ehh... Daň ba barák máme cirka 1000 a poplatky k televizi a rozhlasu dělají něco pod 2k. Tyti částky jsou ročně. Jsou naprosto zanedbatelné...Spíš by mohl zrušit sociální, na kterém platím 30k/měsíc...
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 4. 2022 11:58 | Buffalo

tak tomu už vůůůůbec ale nerozumím ! každý si to vykládá jinak a bit bude ten dotyčný v insolvenci ! kolik teda mi vůbec zbyde z té oškubané žebračenky k "žití" ? ve výsledku mi tam vyšly 2 různé částky...
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2022 9:33 | vilem

cesko na pokraji hladu a chudoby zruste komplet dan z nemovitosti koncesionarske poplatky lide jsou v koncich drahota nas taha ke dnu
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Janeček

podnikatel, RSJ

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Karel Janeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services