Kdo dostane příspěvek na živobytí? Kalkulačka a pravidla

Co musíte splnit pro získání příspěvku na živobytí? Poradíme, jak žádat a na kolik máte nárok.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

8. 4. 2022 15:52 | Nina

Dobrý den všem, jmenuji se NINA, chci moc poděkovat proroku ODIBOHOVI za obnovení míru zpět do mého manželství po deseti letech manželství můj manžel ROBERT SMITH se rozhodl opustit mě a naše dvě děti kvůli jiné ženě, jednoho čtvrtečního odpoledne i viděl jsem příspěvek o Dr. ODIBOH, jak pomohl ženě přivést zpět jejího manžela z rukou jiné ženy Rozhodl jsem se ho kontaktovat ohledně problému, kterému čelím ve svém manželství DR ODIBOH mi řekl, ať si nedělám starosti, že díky Boží moci, nikoli naší moci manžel se ke mně vrátí, řekl mi, co si mám koupit na modlitbu, což jsem udělala po třech dnech, můj manžel mi zavolal, že je mu líto, že mě a naše dvě děti kvůli tomu opustil, zatímco jsem řekl ok, slova mých lidí nestačí děkuji vám DR ODIBOH za vaši pomoc říkám Bůh vám a vaší rodině žehnej za obnovení míru zpět do mého života DR ODIBOH TAKÉ POMŮŽE S NÁSLEDUJÍCÍMI PROBLÉMY. POTŘEBUJETE TAKÉ ŘEŠENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO PROBLÉMU, KONTAKTUJTE HO TAKÉ.
(1) Pokud chcete své EX zpět. (2) pokud máte vždy špatné sny. (3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři. (4) Chcete, aby za vámi běžely ženy/muži. (5) Pokud chcete DÍTĚ. (6) Chcete být BOHATÍ. (7) Chcete připoutat svého manžela/manželku, aby byl váš navždy. (8) Pokud chcete své peníze zpět od někoho, kdo je nechce vrátit (9) Jak jste byli PODVEDENI a chcete získat zpět své ztracené peníze. (10) pokud chcete zastavit svůj ROZVOD. (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem. (12) pokud chcete, aby vaše přání byla splněna. (13) Těhotenské kouzlo k početí dítěte (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojivé soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi (15) Zabraňte rozpadu vašeho manželství nebo vztahu. (16) Vyhrajte kouzla v loterii
JEHO KONTAKTNÍ ADRESY JSOU: WHATAP: ČÍSLO:+2347048883838 EMAIL: odibohsolutionhome@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2022 12:02 | Jiří

Prosím vás ví tu jen lžete lidem,vy nevíte co to znamená co po vás chtějí úřadu práce ,hnet vám řeknou že nemáte nárok,kámoška samozivitelja ,musela doložit tunu papíru,vše možné když ji vše doložila hnet ji bylo dzěleno že nemá nárok ,po dlouhém běhání dolozenich papíru ,z 2,detma nemá nárok.pisete tu nesmisli vy byste mneli kontrolovat úřady práce jak komu dají pokud není černá nemá nárok na nic a jde jim jen Oto ušetřit peníze aby mneli na odmění pro sebe.skutecnost je jiná jak píšete
+5
+-

16. 1. 2022 19:19 | Marek

Zajímavé. Když se snažíte, postavíte dům vlastníma rukama, platíte deset tisíc hypotéku, dostanete prd. Když jste moula a na vlastní nemáte odvahu ani tah na branku, my ostatní vám ty příspěvky přece rádi zaplatíme.
+2
+-

16. 1. 2022 9:22

v teto zemi se maji lide hur a hur
+13
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 937 900 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2022

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Doporučujeme

Český chytrý zámek dobývá Evropu. Před expanzí přidal GPS a láká investory

Český chytrý zámek dobývá Evropu. Před expanzí přidal GPS a láká investory

Na dovolené mu ukradli lyže, a tak se rozhodl vyvinout chytrý elektronický zámek na sportovní...více

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Kauza z minulého týdne, kdy dva muži ve středním věku odvedli do hotelu dvě dívky, kterým...více

Klopp zkusí uvařit Real v papiňáku. Rozebrali jsme finále až na šroubky

Jde o střet dvou fotbalových světů, a to jak v přístupu k budování týmu, tak v taktice....více

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Každý rodič pozná problémy s prepravou svojich malých ratolestí. Dokedy musia mať deti...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Matějovský

podnikatel, Povlečení Matějovský

Radovan Vítek

podnikatel, CPI Group

Zdeněk Matějovský
ÚSPĚŠNOST
68,09 %

z 47 duelů
Radovan Vítek
ÚSPĚŠNOST
39,39 %

z 33 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.