Modrou pyramidu vede bývalý šéf Wüstenrotu

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 2. 8. 2021 | 5 komentářů
Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Modré pyramidy se od začátku srpna stal Michael Pupala. V čele stavební spořitelny nahradí Pavla Jiráka, který zůstává členem představenstva.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

4. 8. 2021 22:06 | Alonzo

Dokáže změnit tuto firmu, od které jsem po mnoha letech smluv konečně s odlehčením odešel? Dodnes nemá bezplatnou infolinku, v aplikaci KB pouze náhled zůstatku bez dalších možností, takže si musíte nainstalovat extra aplikaci, bez internetového bankovnictví... Před lety jsem "péčí" poradkyně podepsal navýšení cílové částky / změnu tarifu, čímž jsem přišel o několik tisíc úrokového zvýhodnění. Později mi jiné poradenské pracoviště jako jedinou možnost mít v 21. století internetový přehled otevřelo bankovní účet na dohodnuté pobočce mně zcela místně nevyhovující. Pak mi chodily obálky stejně, jen s prázdným papírem. No a k mému překvapení jsem náhodou na nepoužívaném, prý bezplatném účtu KB objevil negativní zústatek se sankčními úroky - takže neschopnost Modré pyramidy nabídnout svým klientům internet mě stála starosti s negativním zůstatkem najednou zpoplatněného konta, navíc automaticky přesunutého na zcela jinou ještě vzdálenější pobočku. Po těch všech zkušenostech jsem chtěl udělat tečku raději v KB. No a nejen že o mé schůzce nevěděli, ač jsem ještě den předem dostal potvrzující smsku - příslušná úřednice už několik týdnů v nemocnici. No a druhá ochotná úřednice mě sice operativně vzala, ale můj dotaz na úvěr zjišťovala telefonátům, přičemž před ostatními čekajícími klienty nahlas diktovala mé jméno a rodné číslo. KB, Modrou pyramidu už nikdy!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2021 23:40

Dříve se těmto lidem říkalo fluktuanti. Nikde nevydrží delší dobu. Na to stačí nic neumět, ale dobře o tom mluvit.
+4
+-

3. 8. 2021 12:39 | dezert pro kočku

No, tak snad Modrá pyramida ví, do čeho jde...
0
+-

2. 8. 2021 16:14 | deprese

Zisky jsou do Francie, pokud se nepletu.
-1
+-

2. 8. 2021 16:13 | deprese

Gratulujeme k teplému místečku na které se složíme a posíláme písničku.
+6
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  14 681 295 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Doporučujeme

Amerika na to kápla: svět zachrání jedině elektrická macho kára

Amerika na to kápla: svět zachrání jedině elektrická macho kára

Nezakazujte ropu. Stačí přece dělat elektroauta sexy. Už jsou tady.

Chceme čtyřdenní pracovní týden a zvýšíme odvody OSVČ, říká Pícl z ČSSD

Chceme čtyřdenní pracovní týden a zvýšíme odvody OSVČ, říká Pícl z ČSSD

V pokračování našeho předvolebního dotazníku dostává slovo ČSSD. Do boje o vaši přízeň...více

Nemůžu mít sex. Příběh ženy s vaginismem

Nemůžu mít sex. Příběh ženy s vaginismem

Bolestivý nebo nemožný průnik penisu, prstu nebo jakéhokoliv předmětu do vagíny, a to...více

Tisíce rodin ročně potká úmrtí jednoho z rodičů. Ovdovělí rodiče jsou často bezradní a bez...

Tisíce rodin ročně potká úmrtí jednoho z rodičů. Ovdovělí rodiče jsou často bezradní a bez prostředků

Ze dne na den se jim obrátí život vzhůru nohama. Netuší, co vše musí zařídit a jak se...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Klára Samková

advokátka

Roman Šmucler

podnikatel

Klára Samková
ÚSPĚŠNOST
47,73 %

z 44 duelů
Roman Šmucler
ÚSPĚŠNOST
50,85 %

z 59 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.