Revolut spouští banku i v Česku, nabízí pojištění vkladů

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 29. 7. 2021 | 5 komentářů
Fintechová firma Revolut využije svou evropskou bankovní licenci i v Česku. Tuzemští klienti – podle firmy je jich přes 300 tisíc – mohou přestoupit na Revolut Bank prostřednictvím mobilní aplikace.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

6. 8. 2021 12:42 | Najbert

Je to možné,že to prostě zablokují,pod záminkou praní špinavých peněz.Osobně mám zkušenosti ze šp.banky Santanter,jde o bagatelní částku 1 tis euro a nevím zda je to zase další nesmysl z Bruselu,ale taková buzerace se nevidí.Otravujou,vyhrožujou zablokováním,přestože u jiné banky to bylo 15 let ok,tak vám píšou o doložení statusu zahraničního OSVČ,daňové přiznání na pitomých 1 tis. euro a vrcholem nesmyslnosti kontroly těchto fin.toků je požadavek ať jim kopii přiznání přeložím do AJ nebo SP.Zatím je ignoruji,ale Revolut může dělat něco podobného s automatickou blokací...Já si např.ve Šp.nesmím na jedné pobočce vyzvednout více než 3 tis cash.Svoboda nám mizí ale buzerace lidí narůstá
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2021 22:13 | Alonzo

To mě mrzí, mimo právníka/police mě na začátek napadají snad jen nějaké internetové skupiny/fóra, ač jsou bohužel často plné nekritických fanoušků. No a konkurenční server měšec měl také nedávno kritický článek na téma Revolut, tak třeba by tam někoho něco napadlo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2021 10:43 | MIREK Špinka

Já osobně mám s Revolutem hodně špatnou zkušenost . Minulý měsíc , Mě a mé přítelkyni zmizeli peníze z účtu u Revolutu takřka přes noc . Chci tím říct že nešlo o malou částku peněz, ale cca o 260 tis Kč . Celý měsíc se snažíme dokomunikovat s někým z jejich teamu , a asi marně požadujeme navrácení veškerých peněz, které zmizeli . V aplikaci tyto částky vůbec nejsou uvedeny , ale na měsíčním výpisu v PDF , jsou transakce někam do neznáma . máme u nich placený plán premium , a jejich komunikace vždy končí u odpovědi , že jejich team natom neustale pracuji a snad vše bude brzy vyřízeno . Přestávám doufat , že své peníze dostaneme vůbec zpět ... Píši to sem , aby si lidi opravdu dávali pozor , na tuto podivnou BANKU. MAME veškeré podklady , kde je jasně vidět , že transakce odchází z účtu ,ale příjemce není .. Kdyby někdo třeba věděl jak postupovat , budu rád za každou radu . Děkuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2021 10:50 | Jiří

Stejná zkušenost jak píše Alonzo, rozšířená o fakt, že zablokovali ůčty i komukoliv komu jsem v dobré víře REVOLUT účet pomohl zřídit. Mám několik bankovních účtů v Česku a provádím stejné transakce jaké nabízel REVOLUT a nikde žádný problém. Naprostý souhlas s Alonzem!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 7. 2021 9:20 | Alonzo

To zní skvěle, dokud vám po příchodu pár tisíc euro nezablokují účet a musíte se přes robota v chatu pracně dostat na poloanonymní pracovníky, kteří po vás budou chtít podrobnější doklady o příjmech a zdrojích než kdy český finanční úřad, navíc po několika týdnech další pracovník zase něco jiného navíc. Jiným lidem tam navíc zablokovali i peníze. Používám pár německých bank, kde jsem nikdy neměl problém - navíc mají e-maily, telefony... Takže Revolut vypadá skvěle, dokud si vás kvůli pár tisícům euro nespadnete do jejich hledáčku. Raději jsem zrušil a nikdy více!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Kalousek

politik

Ondřej Bartoš

podnikatel a investor, Credo Ventures

Miroslav Kalousek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Ondřej Bartoš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services