SMS za 187 milionů

Věra Tůmová | rubrika: Co se děje | 14. 5. 2008 | 5 komentářů
Darování peněz prostřednictvím dárcovských krátkých textových zpráv je česká specialita, kterou se chtějí naučit v Británii či v Německu. Doma však má tento už čtyřletý systém své odpůrce. Prý může smysluplně fungovat jen pro jednorázové sbírky.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

22. 9. 2013 19:08 | cler

!!!!!Získejte poukázky zdarma!!!!Zaregistrujte se a začněte sbírat body,které pak vyměníte za poukázky do obchodu - albert,billa,globus,spar,peny, tesco,kaufland,Jak získávat body?Registrace – 30 bodů,Odběr newsletteru – 20 bodů,Hlídání základní – 40 bodů,Hlídání 5+ položek – 20 bodů,Návštěva nad 30 stránek – 2 body vše se dozvíte na stránečkách.. jde to poměrně rychle a poukázku můžete získat za 3dny OVĚŘENÉ!!!!. . http://kompasslev.cz/?reference=279
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2013 16:10 | vinylka14

Super přivýdělek pro každého novinka 2013 registruj se a začni vydělávat a čerpat výhody zdarma.. vyplata je každý čtvrtek :) super http://www.kupi.cz/?u=bu6pa
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 5. 2012 12:43 | Houba

Nevim jak vy, ale já se toho trochu bojim... ne, že bych ty peníze někomu nepřál, kdo je potřebuje, ale jsou pak firmy, které to využijí a volají lidem, aby poslali smsku na nějaké drahé číslo, přitom si to strčí do své kapsy... ale podvodníků bylo až až už před zavedením DMS... třeba tady je několik případů podvodů se soutěžema: http://www.tellows.cz/stats/Sout%C4%9B%C5%BE/3/1
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2008 12:42 | Jaromír

Na sbírky na ulici, případně zaslané mi poštou (a že jich je, protože mám titul :( ) zásadně taky nereaguji.
Projekty si vybírám sám, naposledy jsem takhle "nakrmil" brtníky v ZOO Ostrava :).
To dělám tak, že vezmu O2 SIMkartu s +100 procent kreditem, dám na ní tisícovku, tu provolám a zbylou tisícovku si nechám odblokovat pro placené služby a DMSky někam pošlu. Otázka je, jestli ty peníze jdou ode mne, nebo od operátora, ale medvědi dostanou nažrat :).
Až budu mít větší částky, tak plánuji sponzorovat výuku dětí v IT.
+43
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2008 0:36 | Mikitis

No mně tedy ty sbírky na ulicích příjemné zrovna nejsou, protože je jich moc, snad každý den potkám někde nějakou. U těch sms se aspoň můžu rozhodnout podle sebe - bez nátlaku před vstupem do metra. Taky mi vadí, když mne některé organizace oslovují poštou, ač jsem jim nedal nikdy adresu. Když už si nějakou organizaci vyberu, abych ji podporoval, dávam stejně nejvíc přednost posílání peněz přímo z účtu.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivo Rittig

lobbista a podnikatel

Petr Šourek

mediátor a podnikatel, Corrupt Tour

Ivo Rittig
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Petr Šourek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services