Operátoři lákají na levnější neomezený tarif i internet na doma

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 1. 4. 2021 | 28 komentářů
Operátor O2 nabízí od začátku dubna do konce května zvýhodněný neomezený tarif pro lidi, kterým ještě nebylo 27 let.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

1. 4. 2021 18:45, Martin

Porad drahy, co to je za akci, 700kc mesicne, nez tuhle drahotu tak to si radsi vycvicim postovniho holuba..

+142
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 28 komentářů)

6. 4. 2021 10:18 | Petr

Naštěstí je tu dostatek jiných operátorů, netřeba utrácet u zmíněných tří.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2021 16:34 | za komunistu

si tarify i internet mohl dovolit kazdej ne jako dneska
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2021 20:40

To si myslíte Vy. Nedali, ve skutečnosti je za tím spousta analýz. Nejsou blbí, aby dali něco levněji, když by nevydělali.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 4. 2021 20:39

Jenže holuba musíte někam odvézt a on se pak vrátí. Letět, kam chcete vy, a pak zpátky, neumí. Uniklo, že?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 4. 2021 20:37

Tak to máte o 301,- Kč vč. DPH dražší, než já.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 4. 2021 20:31 | OSVČ

Kdo si počká, ten se dočká. Jako OSVČ mám neomezený tarif na 199,- vč. DPH, ale človék musí mít ostré lokty, prořízlou hubu a nebát se "vydržkovat" si, co chce já, ne co mu chce prodat operátor.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2021 15:51 | pablb

v cechach si kazdej social mysli ze by mel mit tarif. Podle me jsou tarify porad moc levny
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2021 6:47 | Chroust

On ten Kellner nebyl zas tak moc chytrej, jak o něm psali, protože nejvyšší ceny v Evropě dokáže i Gejza Dylino, nedá to zas tak moc práce. Za mě - žádná škoda ho není.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2021 6:46 | Chroust

On ten Kellner nebyl tas tak moc chytrej, jak o něm psali, protože nejvyšší ceny v Evropě dokáže i Gejza Dylino, nedá to zas tak moc práce. Za mě - žádná škoda ho není.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2021 19:24 | divous

no a....?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2021 15:35 | moje jméno

A kdyby to samé dali za 250,-, tak jim ty ruce lidi utrhnou dvakrát.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2021 11:39 | Thangpa

Ahoj...Volání se dá řešit i přes internet...Volání do všech sítí za 0,59 czk,SMS za 1 czk...Já používám ve windows aplikaci Odorik...Jde to i v Androidu...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2021 7:14 | Radek

Mam volani a sms za 100kc neomezene a 30gb dat za 89kc ????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 20:51 | Pavel

Já třeba nechápu, proč si ty neomezená data nemohu dát i k jinému tarifu za nějaký příplatek, když vodafone nabízí i balíček který za 199kc nabízí video pass který následně nepočítá data na platformách kde sledujete videa třeba na yt tak proč za 300kc neudělají neomezený balík bez počítání dát na cokoli? Videa berou asi nejvíc dát když tedy nepočítám stahování a nahrávání dát. Na různé servery.. Toto je nabídka úplně na hovno, v cizině mají mnohem levnější data a my Češi vždy dostaneme nejhorší nabídky... Protože vidí že jim to prochází a vláda s tím nic nedělá..
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 20:48 | Artur Pilař

Hamižnost je jeden ze sedmi hříchů - to jsou slevy, že by jedno oko nezůstalo suché...
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 20:39 | Bart76

Tak ono stačí pohrozit odchodem ke konkurenci a hned to jde. Neomezené volání, sms a data 3gb za 297,-.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 17:18 | Tik tak

Citace - Petr / 02.04.2021 13:53

Kdyby Vodafone udělal akci za 500,- na volání a SMS nemezeně a data 20 GB tak jim lidi utrhají ruce. To co tady nabízejí je směšné a šíleně drahé.
tak Vodafone toto má SMS volání a data neomezeně za 599,-
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2021 16:50 | Jiri

Naprosto fantastické! O2 se chvástá pokrytím 5G internetem, a jeho neustálým rozrůstáním, ale přitom nabízí neomezené připojení k internetu v mobilu rychlostí 5 Mbps!! To si vážně myslí, že v tomto státě žije hromada idiotů? A pokud chcete využívat maximální rychlost, vyjde vás měsíční paušál na více než 2500 Kč. Tak tomu říkám skvělá a super cena!
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 15:47 | Milda

Však oni ho mají za 500 neomezené volání a SMS a 15G dat pro studenty bez omezení rychlosti a navíc druhá SIM k tomu jen na data zdarma.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 13:53 | Petr

Kdyby Vodafone udělal akci za 500,- na volání a SMS nemezeně a data 20 GB tak jim lidi utrhají ruce. To co tady nabízejí je směšné a šíleně drahé.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Václav Kočka

kolotočář a podnikatel

Jiří Paroubek

politik

Václav Kočka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jiří Paroubek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services