ING Bank končí se spořením i fondy, klienty osloví Raiffka

Petr Kučera | rubrika: Co se děje | 18. 2. 2021 | 13 komentářů
ING se stáhne z osobního bankovnictví v Česku. Exkluzivní právo oslovit její klienty se svou nabídkou získala Raiffeisenbank, přímo je ale nepřevezme.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

18. 2. 2021 20:09, Milan

Jedna z nejhorších bank požírá lepší konkurenty? Velké banky aspoň u nás,měly vždy drahé a špatné služby. Takhe špatně skončí i Moneta a Equa
bank.

+41
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 13 komentářů)

11. 3. 2021 21:54 | carlos john

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do a maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.co m
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2021 19:00 | PETR

...a neni chytry ucet veden zdarma?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2021 10:15 | Pavel

V intternet.bankovnictvi ING neni nikde zduraznena informace,ze klient,ktery prejde k Raiffce si bude muset zalozit k sporicimu uctu i bezny ucet a tam bude muset platit poplatky.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2021 5:07 | Tomas

Je mi špatně, když ING říká, jak si zakládali na "nejvyšší úrovni poskytovaných služeb". IB poslední roky bylo hrozný odpad, služby pro klienty katastrofa, vše trvalo měsíce. Raiffka sice láká hezky, ale že musíte platit 19Kč měsíčně za přihlášení, to už neřeknou. Navíc jejich ceník je otřesný, nesrozumitelný.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2021 13:35 | Klient ING

Tak jsem se tedy podíval do sazebníku té RB a je to teda hustý nářez.
Je nějaká cesta jak převést investice mladší než 3 roky k jiné bance (než RB) abych je nemusel prodat (a tedy danit)?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 2. 2021 6:02 | Jiri

Nabizela zajimaveho. Investice.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2021 20:43

Citace - Alena / 19.02.2021 19:36

Co ČSOB
Na ČSOB jsem se asi před půl rokem ptal. Podle jejich takzvamného poradce nic z toho ČSOB spořící účet neumí a navíc sice k jeho založení a vkladům nepotřebuju mít u ČSOB běžný účet, ale vybrat z něj peníze je možné jen převodem na vlastní běžný účet u ČSOB. Pokud byly jeho informace pravdivé, je ČSOB spořící účet naprosto neopužitelné píp.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2021 19:36 | Alena

Co ČSOB
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2021 12:42 | cml11

Spořicí účet s úrokem 0,3 procenta není žádný spořicí účet.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2021 7:47

Citace - cml11 / 19.02.2021 07:38

ING nenabízela nic mimořádného.
Vy vite o nejakem jinem sporicim uctu, ktery umi trvale prikazy a povoleni inkasa?
Prave ING mi umoznovala posilat mzdu na sporici ucet, na bezny ucet z nej automaticky prevest beznou utratu a zaplatit kreditku inkasem. Ktery jiny sporici ucet to umi?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2021 7:38 | cml11

Že Raiffeisenbank požere ING mi nijak nevadí. ING nenabízela nic mimořádného. Mnohem víc mě mrzí Equa. To byla jedna z nejzajímavějších malých bank. A teď skončí ve chřtánu zastaralého molochu. Škoda
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2021 20:09 | Milan

Jedna z nejhorších bank požírá lepší konkurenty? Velké banky aspoň u nás,měly vždy drahé a špatné služby. Takhe špatně skončí i Moneta a Equa bank.
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2021 19:20 | DRSG

Rakouský Baron doslova požírá na co přijde! Ale kdo moc žere, ten se jednou i po.ere! :-)
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Pajonk

podnikatel, Centr Group

Miroslava Němcová

politička

Jaroslav Pajonk
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Miroslava Němcová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services