Peugeot Rifter. Z dodávky je zajímavý vůz pro velkou rodinu

Vojtěch Dobeš | rubrika: Recenze | 2. 2. 2021 | 9 komentářů
Neuvěřitelný prostor a praktičnost za cenu pod 500 tisíc korun. Testovali jsme zcivilizovanou dodávku od Peugeotu.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

2. 2. 2021 8:22

Psát o Rifteru a nezmínit identické Citroen Berlingo, Opel Combo a Toyotu Proace City? Asi reklama Peugeotu...

+10
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

19. 11. 2021 0:48 | Jenda Nykl

Chtěl bych dodat že se nikde nedovíte o neuvěřitelně praktických sedačkách, na delší cesty to opravdu není. Nevyřeší to ani příplatek za bederní opěrku, nejdřív jsem si myslel že mi jí tam zapomněli dát. Předchozí Partner je měl pohodlnější. Na cesty kolem komína dobrý ale do Chorvatska bych s tím nejel. Dost na ty sedačky obchoďáci nadávají že je z toho bolí záda. O zadních sedačkách nemluvě, to je taky utrpení, krátké podsedáky úzké, tak pro děti do 12 let na cestu do školy. Jak se všude dočtete je to ohromně praktické a super. Když jedeme k rodičům taky si půjčujeme Cady protože na těch zadních sedačkách nikdo nechce sedět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2021 17:52 | Michal

Jezdil jsem přes 20let s Peugeotem Partner 1.9D (původním). Dnes ho mohu srovnávat s Yeti 2 gen (a i toho mám rád). Ale musím říci, že: 1) Yeti koza / Partner velmi příjemný francousky pohodový. 2) Na hraně nebo na sněhu daleko čitelnější jízdní vlastnosti, než Yeti (4x2). Asi jsem s ním dokázal jet zatáčky rychleji. 3) Ano, i proto, že Partner byl slabý, musel se držet v rychlosti. Yeti je daleko dynamičtější. 4)Interiér byl plastový, ale kvalitě udělaný, kvalitní mikroplyšové potahy - daleko luxusnější, než se dělají dnes. Pravda, Citroen Berlingo mělo interiér daleko "dodávkovější" než Partner a i ty potahy zančně horší.
Proč tom mluvím. Nevím, proč je často tolik despektu k Partnerovi. Dle mého to bylo vynikající auto svého druhu, s vnitřním komfortem srovnatelným s auty ve stejné cenové úrovni. Prostor byl navíc. Za 20 let si neřeklo o nic víc na servisu, než zcela běžné věci. Nikdy neselhalo...
Předpokládám, že nový Peugeot na tom bude stejně dobře...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2021 16:22 | Lubav

Pokud máte android, stačí si stáhnout aplikaci androidauto a potom to funguje. Problém je že není na obchoduplay a musí se stáhnout z:APKMIROR. COM. Není obav po instalaci do mobilu funguje v češtině.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2021 11:35 | Roman Jakymčuk

... no vcelku dobře napsané, až na to, že prostřední řada sedadel se určitě nevyjímá, ale velmi snadno a lehce se sklopí do roviny. A systém i-Cocpit je to co mne osobně v tomto autě doslova nadchlo, mám 170cm, a v žádném nastavení se mi nestalo že by mi volant zakrýval výhled na přístrojovku, naopak si dnes už nedokážu představit, že bych na budíky koukal skrz volant. Delším lidem podle mne může trochu zavazet středový panel a vadit poměrně krátké sedáky. Auto se nenaklání více než jakékoli SUV stejné výšky, řízení je lehce umělé, ale nic dnes abnormálního. Otravuje SaS a asistent pruhů, ale to asi ve všech nových autech,... Rifter jsou velmi dobře investované peníze pro rodiny, malé řemeslníky a cestovatele.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2021 15:26

Citace / 02.02.2021 08:22

Psát o Rifteru a nezmínit identické Citroen Berlingo, Opel Combo a Toyotu Proace City? Asi reklama Peugeotu...
A kdo je vyrábí?...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 2. 2021 15:25

A kdo je vyrábí?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 2. 2021 12:24 | Tomáš

Myslím, že se pán plete. Prostřední Sedala vyndat nejdou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2021 9:19 | Petr

S autem jsem spokojenej ale sprovoznit navigaci je nad mé sily.poradi nekdo?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2021 8:22

Psát o Rifteru a nezmínit identické Citroen Berlingo, Opel Combo a Toyotu Proace City? Asi reklama Peugeotu...
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Čech

fotbalová legenda a investor

Miroslav Singer

bývalý guvernér ČNB

Petr Čech
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Miroslav Singer
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services