Diskuze - mBank - mKONTO

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 33 komentářů)

7. 8. 2020 16:18 | Drahomíra Krákorová

No abych to shrnula, dávejte si s nimi pozor na všechno, pročítejte u všeho detailně podmínky, čekejte za vším nějaký háček. Při řešení problému, kdy jste něco přehlédli, počítejte s vadným interním systémem z jejich strany.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2020 16:11

Ještě mě napadá dodat, že při zakládání účtu se mě paní zeptala, jestli chci kartu. Platím všechno hotově, takže jsem o tom asi 5 vteřin přemýšlela. Paní na mě po těch 5 vteřinách vyjela zvýšeným velmi jedovatým hlasem "no jinak se k těm penězům nedostanete", jako kdybych byla úplně blbá. Což asi jsem, jinak bych si mbank nevybrala :D
0
+-

7. 8. 2020 15:54 | Drahomíra Krákorová

A ještě jedna poslední věc, ta jejich mlinka není zdarma, platíte to jako běžný hovor, mě to z nějakého neznámého důvodu stálo i víc než běžný hovor. Nechají vás čekat x minut, každá minuta vás bude stát x korun. Mě ten hovor stál něco okolo stovky (nemám žádný tarif jen běžný kredit).
Kdybych tohle všechno věděla dopředu, vybrala bych si jinou banku.
0
+-

7. 8. 2020 15:46 | Drahomíra Krákorová

A pozor ještě jedna věc, v těch podmínkách je to, že musíte mít otevřený celou dobu cíl na mspoření. Což vám nikdo neřekne a každý to intuitivně zruší. Když tam potom zavoláte, tak řeknou že u sebe to zrušený nevidí. Jestli tím ztrácíte nárok nebo ne nejsou schopní říct, to u sebe taky nevidí.
0
+-

7. 8. 2020 15:08 | Drahomíra Krákorová

Mbank nabízí 1000 kč když zaplatíte měsíc po založení alespoň 5x kartou a dalších 500 když 5x kartou i příští měsíc. Háček je v tom, že na zaslání mají 60 dní, takže s tou tisícovkou hlavně dopředu nepočítejte. Taky to má ještě nějaké dodatečné podmínky, na kterých o tu odměnu hodně lidí může přijít (například když si zašlete na účet peníze po 8 dnech od založení namísto sedmi). Takže bacha na to.
0
+-

4. 6. 2020 19:02 | Lubomír

Nic horšího než mbank neexistuje,stačí jen hloupé a nic neřešící aktivace nebo aplikace na zřízení účtu.
+7
+-

21. 5. 2020 8:19 | Linda

Já bych si v mBank nikdy účet nezaložila. Mám s nimi jen tu nejhorší zkušenost. Hlavně ohledně komunikace.
0
+-

29. 2. 2020 12:58 | Hana

Vše je zdarma pokud vybíráte z jakéhokoliv bankomatu nad 1500Kč, poplatky za SMS určitě neúčtují.
+3
+-

24. 7. 2019 22:38 | Michal

Všechno špatně, banka se neumi starat o klienty, na pobockach kazdej milej prijemnej ale to je tak vse, jak je potreba neco duleziteho resit tak je problem, vypovedeli me dva ucty, bezny a firemni zadny dluh vuci bance tocil sem tam velky penize, platil vsude mozne jako v kazde jine bance a duvod vypovedi byl nejsky M TRANSFER to mi nikdo na pobocce neumel ani vysvetlit. Muzu opět menit banku vsude menit cisla uctu a vsechny zase informovat o zmene, jen prace a starosti navic, dekuji M bank !
-2
+-

18. 7. 2019 16:31 | Frank

Dobrý den, když jsem zakládal účet u M Bank tak jsem se informoval u nich, že v okolí nejsou dostupné bankomaty jejich banky a bylo mi od M banky řečeno,že mám výběry zdarma.! A teď platím za každý výběr z jiného bankomatu 29,-Kč, takže asi to je to zdarma :)! To samé i za sms o příchozí platbě, za každou od Vás zaslanou sms platím. Tomu říkám podvod na klientech! Nelíbí se mi jak napřed vše zdarma a potom jedna platba za druhou. A takových podvodů s platbami je více zajimavé že na začátku pár měsícu to bylo zadarmo a postupně přibývají platby.
-1
+-

23. 1. 2018 18:09 | m

PŘÍBĚH PRO VŠECHNY, KTEŘÍ ZVAŽUJÍ ÚČET U MBANK – v cizím bankomatu jsem vybíral částku 45 tis. na úhradu dovolené za momentálně výhodnou cenu. Bankomat mi peníze z důvodu poruchy nevydal ale z mého účtu byly strženy do dvou minut. Strženy, ne blokovány! Cizí banka mi vystavila potvrzení, že peníze nebyly vydány a s tímto jsem reklamoval u “své” banky, tedy mBank. Očekával jsem, že to bude otázka několika dnů, max. do 30-ti dnů, jak ukládá zákon. Nikoli. MBank má svá pravidla a sama si určila lhůtu 45 dnů, jak jsem zjistil, jako jediná banka v ČR. Nicméně po uplynutí této lhůty mi oznámili, že na vyřešení reklamace mají až 90 dnů. Po několika urgencích mi 88 den oznámili, že reklamaci uznávají ale že musím jít na jejich pobočku nahlásit číslo účtu, kam mají zaslat peníze, protože jsem účet zrušil. Při rušení účtu jsem ale musel uvést č.účtu, pro případné odeslání peněz. Jel jsem tedy na pobočku mBank, kde se podivovali, proč jsem musel přijet, protože číslo účtu tam mají ode mne uvedené a tedy je nemají kam jinam jak dopsat. Vystavili mi potvrzení a toto jsem opět odeslal na reklamační odd. Očekával jsem, že již nic nebude bránit odeslání mých peněz. Dnes slavím výročí rovných 100 dnů od zadržení mých peněz. Na emaily dostávám odpovědi, že je email přiložen k reklamaci, tel. operátorky mi nedokážou na nic odpovědět a radí čekat. Domnívám se, že např. matka na mateřské, důchodce bez finanční rezervy a pod. se díky službám tohoto ústavu mohou ocitnout ve velkých problémech. Pokud by řešili tento problém rychlou půjčkou, tak případně v tzv. “dluhové pasti”. Smutné je, že s tímto nikdo není schopen nic dělat a mBank se pomocí placené reklamy chvástá svými smyšlenými úspěchy a vstřícností. Lidé… čtěte, než si založíte účet u banky.
+10
+-

23. 12. 2016 9:23 | Gabriel Pleska

Ale to, co píšete o odchozích platbách platí jen pro spořicí účty, na mKontu jsou pořád všechny zadarmo.
0
+-

Zobrazit celé vlákno

16. 12. 2016 15:52 | Eva Švarcová

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda, případně jaké, jsou poplatky za platbu platební kartou v zahraničí mimo EU.
S pozdravem Eva Švarcová
+1
+-

6. 9. 2016 21:00 | Andy

Tak mBanka u mě končí. Změna sazebníku - nyní 29,- Kč za odchozí (jen první je zdarma) i v rámci jejich banky!!!! K platbě kartou v zahraničí (Norsko) si počítají kurz +5% z částky, apod. Tohle byla dobrá banka, ale už je to hodně dlouho. Bič a pryč....
+1
+-

23. 6. 2016 20:38 | Bogdan

Poraďte prosím: Potřebuju nutně zaslat poštou domů výpis z účtu papírově, ale nemůžu přijít na to, kde se o to žádá, nebo kde to mohu nastavit. Děkuji
0
+-

24. 3. 2016 11:43 | Honzík

Velikonoční akce! Za otevření účtu u Mbank až do konce března 600! Stačí při zakládání konta uvést originální kód, pokud o něj máte zájem napište mi na Harvey.fit@seznam.cz a Mbank Vám po založení účtu připíše těchto 600 na účet.
0
+-

12. 10. 2015 14:56 | Aneta

Zdravím, chci se zeptat zda jde nastavit aby mi vzdy prisla smska kdyz mi prijde vyplata nebo jiny prijem. Dekuji.
+8
+-

8. 8. 2015 12:15 | koryx

mBank od 10. 8. do 16. 8. 2015 opět dává 500 Kč za nový účet :) více najdete třeba tady http://www.duofinance.cz/ziskejte-u-mbank-500-kc-bonus-za-novy-ucet
+4
+-

24. 4. 2015 16:55 | Dan

pravidla jsou zde http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/dokumenty-ke-stazeni/dokumenty/akce/mBank_pravidla_mKlub_04_2015.pdf
+1
+-

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2015 16:49 | Dan

Pro chytráky . Ano je to promo kód, ale díky tomuto kódu dostane nejen jeho majitel, ale i zakladatel účtu, který ho použije 500Kč zdarma jako bonus, že použil promo akci. Jinak nedostane nic. Tak co je lepší: Nic nebo 2. lidé 500kč? Jinak do 30.4.2015 je zase promo akce klidně použijte kód 608712785 :D
+4
+-

Zobrazit celé vlákno

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  12 850 242 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Články na Heroine.cz

Pojď na trek! Mladá městská generace vyráží do lesů

Pojď na trek! Mladá městská generace vyráží do lesů

Cesta lesem, výhledy do krajiny, spaní pod širým nebem, šumění větru. A taky vypnutý telefon...více

Nevěř nikomu nad třicet. Nová kniha Eleny Ferrante vypráví o těžkostech dívčího dospívání

Nevěř nikomu nad třicet. Nová kniha Eleny Ferrante vypráví o těžkostech dívčího dospívání

Dlouho očekávaný nový román italské prozaičky skrývající se za jménem Elena Ferrante vyšel...více

Bravo pro nové divadlo! Za špičkovými akrobaty do Braníka

Bravo pro nové divadlo! Za špičkovými akrobaty do Braníka

Skupina Losers Cirque Company bude od podzimu poprvé ve své historii účinkovat ve vlastním...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lubomír Lízal

ekonom

Mirek Topolánek

expremiér a podnikatel

Lubomír Lízal
ÚSPĚŠNOST
44,32 %

z 176 duelů
Mirek Topolánek
ÚSPĚŠNOST
22,16 %

z 185 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.