Americký obr od BMW. Je jak stodola, ale hrozně rychlá

Vojtěch Dobeš | rubrika: Recenze | 25. 11. 2020 | 12 komentářů
Asi málokdo si při pohledu na BMW X5 řekne, že tohle auto je nějaké malé. Stejně tak málokdo považuje třílitrový diesel se čtyřmi turby a skoro čtyřmi stovkami koní za slabý a pomalý. Přesto: Pro lidi, kteří si řeknou oboje, vzniklo BMW X7 M50i. Vyzkoušeli jsme ho.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

23. 8. 2021 12:28 | Jan

Jak je na tom s ozvučením? Bude potřeba pak do něčeho zainvestovat? Já našel akorát nabídku tady: https://www.2din.cz/autoradia-bmw-x5/ ale jste věděli ještě o něčem jiném, tak budu rád za tipy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2020 9:07 | Pepa z depa

Chybka se vyskytla: "pokud potřebujete převést něco opravdu rozměrného, můžete mít problém." Já bych to s dovolením raději chtěl převézt.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2020 11:46 | Petr

BMW bylo kdysi vynikající auto.Kdysi...Měl jsem BMW520 a jelo jako čert.Jen ta ručička s okamžitou spotřebou benzínu mě docela znervózňovala!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2020 18:54 | Zvoník

BMW to samé.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2020 18:53 | Zvoník

Audi není auto, nýbrž diagnóza!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2020 18:51 | Pavel

Který modelový rok a motorizaci máš má mysli konkrétně? Kupované nové, ojeté, předváděcí? Nejsilnější je M competition a to opravdu není pohodlné auto. Je to brutální a tvrdý zavodak, co tě roztrhá, ne pohodlné a tiché auto.Co zkusit šestiválec na vzduchu? Mám jako daily car novou X5 M40i a nic tam opravdu nevrze:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2020 11:07 | David

Designový jazyk BMW mě poslední dobou vůbec neoslovuje. X7 působí honosně, těžkopádně a papalášky. Můj osobní pocit - tak nějak nesympaticky. To samé mi přijde i u ostatních nových BMW. Daleko víc mě oslovuje třeba design Audi, který je moderní a nadčasový.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2020 10:47

Mladej, trochu si pleteš zaměření aut. Ale neboj, taky z toho vyrosteš až ti sleze akné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2020 10:29 | Michal

To je auto pro zoufalce. Pravý zbohatlík si pořídí Chevy Camaro !!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2020 10:24

K té ztrátě hodnoty. Auto za ceníkových 3,5M od BMW koupíte zpravidla za 2,6M. To znamená v případě ceny po 5 letech 1,5M ztráta cca 200k/rok. Což není zase nic tak hrozného :).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2020 9:49

Tomu se říká kognitivní zkreslení - podle jediné své zkušenosti dělat komplexní závěry.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2020 6:04 | Jan

Měl jsem 2 roky plně vybavenou BMW X5 s nejsilnějším motorem, auto krásné a rychlé, vrzání a skřípání mne však zcela vzalo radost z auta za 3,4 mil kč, Kvalita zpracování je u X5 velmi špatná a předpokládám že stejně to bude i u X7, vrzání neuměli u BMW nikdy odstranit a zjistit příčinu. Takže jsem auto s velkou ztrátou prodal amám celkově pocit, žečím novější auto, tím horší., respektive více se šetří na materiálech a hledají úspory na nesprávném místě.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Stanislav Bernard

podnikatel, pivovar Bernard

Ladislav Blažek

podnikatel, pánské oděvy Blažek

Stanislav Bernard
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ladislav Blažek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services