Naučte se nové slovo. Přichází skipovací karta

Petr Kučera | rubrika: Co se děje | 6. 10. 2020 | 7 komentářů
Mall Pay má velké plány. Místo jedné varianty odložených plateb nově nabízí čtyři. A hlavně: Věří, že Čechy naučí skipovat.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

6. 10. 2020 21:32, HonzaV

Hele, každý svého štěstí strojvůdcem. Ať už investoři firmy se jménem, které jsem si ani po přečtení článku nezapamatoval, nebo zákazníci využívající další z mnoha platebních vynálezů "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě". Oběma přeju hodně úspěchů, hlavně ať do ničeho nenutí mně.

Zobrazit celé vlákno

+11
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

14. 10. 2020 19:00 | Pag

Ani kdyby mě lámali kolem.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2020 18:20 | Xspy

Skimovací karta ...ou jé PayPal ví
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 22:29 | Jana

Citace - Diego / 06.10.2020 22:17

Nejsem moc chytrý, takže jsem to nepochopil. Když si kupují nějaké zboží, nebo službu, tak od karty chci jenom abych ní mohl zaplatit. Nebo mi něco uniká? Proč bych to měl používat?

Protože s tímhle si něco můžete objednat, dostanete to, vyzkoušíte... a zaplatit stačí až za pár týdnů - bez navýšení o nějaký úrok. Jenže stejnou službu vám snadněji - a bez paušálního oplatku - udělá běžná kreditka.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2020 22:17 | Diego

Nejsem moc chytrý, takže jsem to nepochopil. Když si kupují nějaké zboží, nebo službu, tak od karty chci jenom abych ní mohl zaplatit. Nebo mi něco uniká? Proč bych to měl používat?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 21:32

* mne / mě, samozřejmě.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2020 21:32 | HonzaV

Hele, každý svého štěstí strojvůdcem. Ať už investoři firmy se jménem, které jsem si ani po přečtení článku nezapamatoval, nebo zákazníci využívající další z mnoha platebních vynálezů "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě". Oběma přeju hodně úspěchů, hlavně ať do ničeho nenutí mně.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2020 18:24 | Jarek

Nenenenenenene :) Kdo jim to proboha poradil? Oni chtějí naučit běžný lidi, aby místo dobírky používali odložené platby. Ale odložený platby byly pro lidi asi moc složitý, komplikovaný, nebo si na ně prostě jenom pomalu (ale jistě) zvykali. Takže to přejmenujou, aby v tom lidi měli ještě větší zmatek. A jasně, běžný Čechy nejvíc zaujme anglickej název. Co na tom, že ho ani neumí vyslovit. Co na tom, že Češi běžně přeskakujou - vážně ne skipujou! A budou se toho bát, protože to vypadá jako skimovací karta - a skimming, to je něco jako phishing. A když už: proč by lidi měli platit několik set až tisíc korun ročně za něco, co můžou mít jinde zadarmo (jako klasickou kreditku od banky nebo koneckonců i virtuální kartu od Twista). No nevim.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Čech

fotbalová legenda a investor

Tomáš Pitr

podnikatel a kriminálník

Petr Čech
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Tomáš Pitr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services