Benzina spouští věrnostní program. Odmění za koníky

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 5. 10. 2020 | 16 komentářů
Síť čerpacích stanic Benzina spustila novou mobilní aplikaci, která nabízí věrnostní program, možnost platit za tankování paliva přímo v aplikaci nebo navigaci k vybrané čerpací stanici.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

5. 10. 2020 19:08, martan

Dejte slusne ceny a mate klienty i bez blbosti

+114
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 16 komentářů)

28. 6. 2022 10:46 | Richii

Tankuju tu jenom do firemního, kde to má firma nasmlouvané. Ale do vlastního jim na ty jejich ceny kálím. Tak alespoň ten párek a kafe zdarma se hodí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2021 15:12 | Radek

Proč když natankuju za 23 000 dostanu 5 000 komiků jenom
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2021 16:24 | Joshik

Tak moje zkušenost je následující: funguje to ale.... Průměrná cena nafty u benzíny je cca 1,3 kč vyšší než u levnějších čerpacích stanic. Pokud tedy vezmu plnou, zaplatím oproti jiným stanicím cca. o 60Kč více. Dostanu za to asi 1300 koníků. Přičemž na kafe v hodnotě 35kč je potřeba 3000 koníků. Takže mně toto kafe v podání benziny vyjde na 200Kč zaplacených navíc...
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2020 10:24 | Petr

Mě zajímá pouze LPG na které jezdím od roku 2000. Tehdy byla cena 7.8 kč a dnes je (nejlevnější v mém okolí) 10.9 kč. Ve městě mají cenu kolem 12.4 kč.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2020 5:36 | Michal

A to odměnují za -bílé nebo černé koníky ??
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 16:24 | JURO

Jestli jsem to dobře pochopil,tak můžu dál používat stávající kartu ale stačí jí jenom aktualizovat.Nebo musím mít novou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 12:04 | Milan

Za mě super aplikace, pokud to placení tankartou funguje. Jen na té mapě by se mi hodily filtry na druh paliva a druh mycího programu, Verva 100 nebo Exklusiv zdaleka nejsou na každé pumpě. Jinak ty čtyři odměny jsou asi jen počáteční sranda, doufám, že přidají třeba slevu na mycí program, jako má MOL.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 10:02 | Duben

Vzhledem k tomu, že Benzina má u Dieslu Verva jako jediná cetanové číslo 60 a jde tak o nejkvalitnější naftu v ČR, kterou ostatní s dolitými aditivy stejně nedoženou, tak myslím, že argument o kvalitní naftě jde dost mimo. To chcete buď co nejlevnější naftu, nebo kvalitní naftu. Záleží na motoru, co vám snese, kolik stojí výměna vstřiků apod. Já do Subaru liju jinou naftu než Vervu jen když opravdu není zbytí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2020 6:46 | Radoslav Jiránek

Kdyby Benzina radeji udělala stojany na AD-blue.Km prona to má,nechápu proč to nemá Benzina v době,kdy každé 10 auto potřebujr natankovat močovinu
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2020 21:24 | Jarda

Já se jim mohu vykašlat na kafe.. Ať dají dobré ceny, kvalitní naftu bez sraček z řepky..
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2020 19:55 | karel 5

soudruzi z Benziny opět něco nedomysleli o používání mobilních telefonů u výdejních stojanů když tam mají značku zakazující jejich používání tak kde je pravda
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2020 19:08 | martan

Dejte slusne ceny a mate klienty i bez blbosti
+114
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2020 18:36 | Petr

ani slovo o CNG. Polovičaté informace.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2020 18:23 | Horky

Nenávidím klientelismus.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2020 17:14 | OMA

Další podrážděný za, že se nenaučil číst : "Načítají se platby klasickou platební kartou, tankovací kartou Benziny i v hotovosti."
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2020 17:10 | Pavel. J

Beru to jako diskriminaci pro mě a ostatní co jsou věrní, ale platí kartou nebo hotově.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Roman

manažer, ČEZ

Miloš Čermák

žurnalista

Martin Roman
ÚSPĚŠNOST
25,00 %

z 4 duelů
×
Miloš Čermák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services