Půjčka nemusí být zlo. Poznejte dobrý a zlý dluh

Gabriel Pleska | rubrika: Seriál | 29. 9. 2020 | 136 komentářů
V pětidílném seriálu se pokusíme shrnout to podstatné o půjčkách. Začneme tím, že půjčka není vždycky zlo a není nutné se jí vždycky bát. Ale respekt, respekt byste ztrácet neměli.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

30. 9. 2020 18:17, Pendejo Trafficante

Tak jsem to nasel:
https://www.penize.cz/pojisteni/328081-pojisteni-schopnosti-splacet-kdy-pomuze-a-co-stoji
Kdyz vas bude sikanovat sef tak, ze z prace radeji utecete, nedostanete nic, musite to dotahnout az do blazince. Kdyz dostanete lepsi nabidku a pak vas vyhodi ve zkusebni dobe (treba proto, ze prijde krize), nedostanete nic.
A kdyuz si prectete komentare pod clankem, doctete se, ze kdyz budete marodit se zady, pojistovna vam posle dopis s textem: "Velmi nás mrzí,že zrovna na tuto diagnózu se to nevztahuje."

Pokud by vas snad napadlo se branit u soudu, tak mete take smulu, jak se dozvite, pokud se kouknete na linky z komentare pod timto clankem: https://www.penize.cz/zivotni-pojisteni/336593-co-cekat-od-pojisteni-hypoteky
konkretne: https://www.mesec.cz/clanky/pojisteni-k-hypotece-maji-hacek-klienti-bank-se-nemohou-branit-kdyz-pojistovna-odmitne-platit/ a https://www.penize.cz/zivotni-pojisteni/275491-hypoteku-kryjte-pojistkou-kdyz-bylo-nejhur-plneni-zkrouhli-na-polovic!

Stale si verite dost na to, abyste si vzali pujcku, pokud ji naprosto nezbytne nepotrebujete (takze v zasade jakoukoliv pujcku, kterou nemuzete okamzite splatit prodejem jinych aktiv, krome hypoteky na bydleni, nebo par korun na stare ojete auto, abyste se dostali do prace)? Drzim palce.

+2
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 136 komentářů)

22. 9. 2021 6:02 | Tereza Radova

Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na dům, podnikání, koupi auta, kola, založení vlastního podniku, osobní potřeby, dluhy? Nabízím finanční pomoc od 10 000 do 100 000 000 s nominální úrokovou sazbou 2%bez ohledu na částku. V žádosti uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě prosím kontaktujte na: Terezaradova01@seznam.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2021 5:47 | Tereza Radova

Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na dům, podnikání, koupi auta, kola, založení vlastního podniku, osobní potřeby, dluhy? Nabízím finanční pomoc od 10 000 do 100 000 000 s nominální úrokovou sazbou 2%bez ohledu na částku. V žádosti uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě prosím kontaktujte na: Terezaradova01@seznam.cz
0
+-

7. 9. 2021 5:26 | koncitik stanislav

Vy, které zajímáte peníze na realizaci projektu, splácení dluhů, koupi auta na cesty nebo restart aktivit. Můžeme to nabídnout každému, kdo to opravdu potřebuje. Úroková sazba je 2%. Doba splatnosti je od 1 roku do 20 let, v závislosti na vašich preferencích od 30 000 Kč do 3 000 000 Kč. Pokud opravdu potřebujete peníze a jste opravdu upřímní. Tuto půjčku můžete snadno získat až na 72 hodin. Kontaktujte nás e -mailem: E -mail: koncitikstanislav7@gmail.com Číslo Whatsapp ...+420606475917
0
+-

7. 9. 2021 5:25 | koncitik stanislav

Vy, které zajímáte peníze na realizaci projektu, splácení dluhů, koupi auta na cesty nebo restart aktivit. Můžeme to nabídnout každému, kdo to opravdu potřebuje. Úroková sazba je 2%. Doba splatnosti je od 1 roku do 20 let, v závislosti na vašich preferencích od 30 000 Kč do 3 000 000 Kč. Pokud opravdu potřebujete peníze a jste opravdu upřímní. Tuto půjčku můžete snadno získat až na 72 hodin. Kontaktujte nás e -mailem: E -mail: koncitikstanislav7@gmail.com Číslo Whatsapp ...+420606475917
0
+-

3. 9. 2021 9:28 | Marketa Pechackova

Hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení dluhu nebo potřebujete kapitálovou půjčku na zlepšení svého podnikání? Pokud máte zájem o půjčku, kontaktujte mě pro více informací (e -mailem) Marketapechackova90@gmail.com
0
+-

2. 9. 2021 12:47 | Marketa Pechackova

Dobrý den, hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení dluhu nebo potřebujete kapitálovou půjčku na zlepšení svého podnikání? Pokud máte zájem o půjčku, kontaktujte mě pro více informací (e -mailem) Marketapechackova90@gmail.com
0
+-

28. 8. 2021 3:29 | Lucie Paleckova

Půjčky pro každého. Dobrý den, Půjčka nabízí za dostupnou úrokovou sazbu 2 %. Mnoho bank vás odmítlo. Potřebujete financovat konsolidaci dluhu? Potřebujete financování, které pomůže vašemu podnikání dostat se zpět? Zájemcům poskytuji půjčky za velmi rozumný úrok 2%. V případě zájmu mě kontaktujte na email: Luciepaleckova80@gmail.com
0
+-

26. 8. 2021 13:07 | Lucie Paleckova

Ahoj,
Jsem Lucie Paleckova, poctivá soukromá věřitelka poskytující rychlé půjčky do 24 hodin. Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, obchodní / komerční půjčku, studentskou půjčku, půjčku na auto, leasing / financování vybavení, překlenovací půjčku, konsolidaci dluhu, zrušení / správu dluhu, půjčku na dům a vánoční půjčky, dluhopisy atd. Doba trvání mé půjčky je obvykle minimálně 1 rok a maximálně 30 let pro všechny kategorie fyzických osob, právnických osob, podniků, malých a středních a velkých podniků atd. flexibilní, spolehlivé a pohodlné financování přímých půjček s nízkou úrokovou sazbou 2% ročně . Platí však podmínky.
Pokud vás výše uvedené nabídky zaujaly, dovolte mi, abych vám dnes pomohl s mou ověřenou věrohodnou zkušeností! Kontaktujte mě e -mailem: Luciepaleckova80@gmail.com
0
+-

26. 8. 2021 12:31 | Thomas PERIN

Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.c z). E-mail: thomasperin@seznam.cz Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu. Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se zamítnutím vašich souboru. Jsme skupina financních odborníku, kterí vám pomohou s cástkou, kterou potrebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Poskytujeme pujcky od 1 mesíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 CZK. Naše úroková sazba je 2% rocne, zde jsou oblasti, kde vám mužeme pomoci: * Financní * Hypotecní úver * Investicní pujcka * Auto pujcka * Konsolidacní dluh * Úhrada kreditu * Osobní pujcka * Jste zaregistrováni.... * Banky zakazujte a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a musíte **** kontaktovat me a já vám pomužu. E-mail: thomasperin@seznam.cz
0
+-

24. 8. 2021 4:21 | Lucie Paleckova

Jste v obtížné finanční situaci? Potřebujete naléhavé peníze na realizaci svých projektů? Kolik potřebujete? Chcete jej obdržet do 24 hodin? Řešení je nyní k dispozici a nabízí bezpečnou a poctivou nabídku půjčky, která trvá pouze 24 hodin a nezahrnuje žádné obtížné podmínky. Nabídka půjčky začíná od 10 000 kc do 50 000 000 kc při úrokové sazbě 2%. Splácení půjčky začíná od (1 - 30 let) - (12 - 360 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou nouzovou půjčku bez problémů, rychle kontaktujte: Luciepaleckova80@gmail.com
0
+-

11. 8. 2021 22:16 | Sona Markova

Ahoj Potřebujete finanční pomoc? Jste podnikatel? Jste v obtížné finanční situaci? Nebo potřebujete peníze, abyste mohli začít svůj vlastní podnik? nebo placení účtů nebo placení za dům, auto? Zájem o online finanční pomoc? Potřebujete důvěryhodný soukromý věřitel s osvědčenými zkušenostmi? Pokud ano, kontaktujte mě e-mailem: sonamarkova845@gmail.com Whatsapp +15703974536.
0
+-

11. 8. 2021 22:15 | Sona Markova

Ahoj Potřebujete finanční pomoc? Jste podnikatel? Jste v obtížné finanční situaci? Nebo potřebujete peníze, abyste mohli začít svůj vlastní podnik? nebo placení účtů nebo placení za dům, auto? Zájem o online finanční pomoc? Potřebujete důvěryhodný soukromý věřitel s osvědčenými zkušenostmi? Pokud ano, kontaktujte mě e-mailem: sonamarkova845@gmail.com Whatsapp +15703974536.
0
+-

23. 7. 2021 7:56 | Miroslav Gurovic

Hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo podnikáte, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte v registru dluhů nepříjemný záznam, kterého se prostě nezbavíte? V každém případě vám mohu z vašeho příjmu půjčit, kolik chcete. Požádejte o nezávazné posouzení a získejte skvělou nebankovní půjčku s výhodnými podmínkami. Napište mi e-mail: Miroslavgurovic10@gmail.com
0
+-

22. 7. 2021 23:31 | 50 000 kc od 60 000 000

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti s možností zástavy i druhé v pořadí. Exekuce ani dražba pro nás nejsou překážkou. Vaši situaci posoudíme a řešení navrhneme zdarma. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a proto lze výšku splátky a délku úvěru nastavit podle Vašich možností a potřeb. Tento úvěr je vhodný také k vyplacení malých nevýhodných půjček. Pokud se jedná o poplatky, tak žádné poplatky předem neplatíte. Celý proces Vám také podrobně vysvětlíme. Vhodné je pro zaměstnance i podnikatele. Tel. 608758113, Email.kdfin11@gmail.com
0
+-

22. 7. 2021 23:30 | 50 000 kc od 60 000 000

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti s možností zástavy i druhé v pořadí. Exekuce ani dražba pro nás nejsou překážkou. Vaši situaci posoudíme a řešení navrhneme zdarma. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a proto lze výšku splátky a délku úvěru nastavit podle Vašich možností a potřeb. Tento úvěr je vhodný také k vyplacení malých nevýhodných půjček. Pokud se jedná o poplatky, tak žádné poplatky předem neplatíte. Celý proces Vám také podrobně vysvětlíme. Vhodné je pro zaměstnance i podnikatele. Tel. 608758113, Email.kdfin11@gmail.com
0
+-

13. 7. 2021 2:18 | Lucie Paleckova

Ahoj,
Jsem Lucie Palečková, poctivá soukromá věřitelka, která poskytuje rychlé půjčky do 24 hodin. Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, obchodní / komerční půjčku, studentskou půjčku, půjčku na auto, leasing / financování vybavení, překlenovací půjčku, konsolidaci dluhu, zrušení / správu dluhu, půjčku na bydlení a vánoční půjčky, dluhopisy atd. Doba trvání mé půjčky je obvykle minimálně 1 rok a maximálně 30 let pro všechny kategorie fyzických osob, právnických osob, podnikatelů, malých a středních a velkých podniků atd. flexibilní, spolehlivé a pohodlné financování přímých půjček s nízkou úrokovou sazbou 2% ročně . Platí však podmínky.
Pokud vás výše uvedené nabídky zajímají, dovolte mi, abych vám dnes pomohl s mými prověřenými důvěryhodnými zkušenostmi! Kontaktujte mě e-mailem: Luciepaleckova80@gmail.com
0
+-

2. 7. 2021 5:31 | Lucie Paleckova

Potřebujete finanční pomoc? Jste podnikatel? Jste ve složité finanční situaci? Nebo potřebujete peníze na zahájení vlastního podnikání? nebo platit účty nebo platit za dům, auto? Máte zájem o online finanční pomoc? Potřebujete důvěryhodného soukromého věřitele s prokázanými zkušenostmi? Pokud ano, kontaktujte mě e-mailem: Luciepaleckova80@gmail.com
0
+-

24. 6. 2021 18:47 | Thomas Greg

Zkoušeli jste bez úspěchu získat půjčky od bank? Naléhavě potřebujete peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete peníze na rozšíření nebo založení vlastního podnikání? Poskytujeme půjčky s tvrdými penězi a všechny ostatní typy půjček s úrokovou sazbou od 3% do 5%. Poskytujeme půjčky NationWide v rozmezí od 3 000,00 do 100 milionů USD / POUNDS / EURO. Financujeme 100% a LTV 75% -85% na pořízení nemovitosti, Odpovězte na tento whatsapp: +447451280545 nebo e-mail: sllcapitaluk@gmail.com
0
+-

24. 6. 2021 12:35 | petra

Fyzické osoby české, slovenské a po celém světě Nabízím půjčky od 2 000 do 20 000 000 Kč všem lidem schopným splácet s úrokovou sazbou 1.5% až 2% ročně. Dle požadované částky. Dělám to v oboru - Finanční půjčka - Půjčka na nemovitost - Investiční půjčka - Půjčka na auto - Konsolidační dluh - Vyplacení úvěru - Osobní půjčka - Jste ve složce Kontaktujte mě, pokud potřebujete půjčit E- mail: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420607476514
0
+-

24. 6. 2021 12:35 | petra

Fyzické osoby české, slovenské a po celém světě Nabízím půjčky od 2 000 do 20 000 000 Kč všem lidem schopným splácet s úrokovou sazbou 1.5% až 2% ročně. Dle požadované částky. Dělám to v oboru - Finanční půjčka - Půjčka na nemovitost - Investiční půjčka - Půjčka na auto - Konsolidační dluh - Vyplacení úvěru - Osobní půjčka - Jste ve složce Kontaktujte mě, pokud potřebujete půjčit E- mail: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420607476514
0
+-

Stránka 1/7

Předchozí

1

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  14 824 907 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: OSVČ
Poradna > Karty, účty, úvěryÚvěrySpotřebitelské úvěry

Otázka: Dobrý den, jsem OSVČ a potřebuji v lednu 2022 půjčit 600 000,-, mám čistý příjem po daňovém přiznání 21 000,-, dosáhnu na půjčku? Případně, u které banky mám větší šanci. Mám i ručitele. který by mohl... více

Spotřebitelské úvěry

Firemní úvěry

Leasing

Doporučujeme

Radost z pádu Babiše střídá strach z ODS. Co čekat od Fialy?

Radost z pádu Babiše střídá strach z ODS. Co čekat od Fialy?

Občanská demokratická strana bude dominovat budoucí vládě a mnoho lidí se ptá: co čekat...více

Eurozóně hrozí zombifikace, varuje centrální bankéř Michl

Eurozóně hrozí zombifikace, varuje centrální bankéř Michl

„Japonsko je odstrašující případ, žije v zombie ekonomice. Teď hrozí podobný scénář zemím...více

Nejde o to, kdo vynese koš, ale kdo na to myslí. Mentální zátěž je neviditelná domácí práce

Nejde o to, kdo vynese koš, ale kdo na to myslí. Mentální zátěž je neviditelná domácí práce

Mentální zátěž označuje nerovnost v rozložení činností v domácnosti, které zpravidla organizuje...více

Tall body positivity. Osobní příběh o tom, čemu čelí vysoké ženy

Tall body positivity. Osobní příběh o tom, čemu čelí vysoké ženy

Fotky holek, které ať už hrdě nebo nejistě odhalují větší břicho, jizvy nebo třeba to,...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Stanislav Bernard

podnikatel, pivovar Bernard

Šárka Grossová

podnikatelka

Stanislav Bernard
ÚSPĚŠNOST
64,80 %

z 125 duelů
Šárka Grossová
ÚSPĚŠNOST
61,48 %

z 122 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.