Moneta o víkendu přejmenuje Wüstenrot a má nový účet

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 2. 7. 2020 | 14 komentářů
Po 27 letech zmizí tuto sobotu z českého finančního trhu značka Wüstenrot stavební spořitelna. Přejmenuje se na Moneta stavební spořitelna.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

2. 7. 2020 16:41, václav

A co to teda přinese klientům ale pravdu těch keců okolo je dost !!

+27
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 14 komentářů)

20. 1. 2021 17:14 | Jirka

Jsem klijent W. dlouhá léta a byl jsem velice spokojen.Slavná Moneta nebyla schopna zaslat upozornění o změně dříve.Splátku mám k 20.1. a tentýž den došel dopis se změnou čísla to znamená dnes.Trošku pozdě že Moneto
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2020 18:48 | Hella

Jako klient stavebni spořitelny W bych čekala alespoň dopis s oznamenim o změně,hrozne jednani,neúcta ke klientum
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2020 8:27 | Uroceni

Za vse muzou kreteni z cnb co snizuji uroky. Sami berou milionove platy za znehodnocovani koruny a za velké hovno.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2020 8:25 | Moneta

Ucty hned zrusim. Jedine , ze by dali urok aspon 2 %.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 7. 2020 22:14 | mku03375

Ty můj kvítku medový, to se nikdo nedoví... (protože nic dobrého).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 7. 2020 14:42 | marty

Dělají to vsechny banky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 7. 2020 9:43 | P.

Mám u Wüstenrotu 1 produkt a jakmile doběhne, tak končím, protože Monetu (bývalé GECB a GEMB) osobně nepovažuju za solidní firmu (můj možná subjektivní názor). Vím, jak se chovají k vlastním zaměstnancům (veliká fluktuace lidí-člověka vyždímají a vycucají a za pár let vyplivnou uzlíček nervů a trosku před zhroucením). A také vím, jak se zachovali ke spoustě zaměstnanců Wüstenrotu (většina dostala sice odstupné, ale výpověď). Při této koupi Monetě absolutně nezáleželo na lidech z Wüstenrotu, ale šlo jim pouze o klientský kmen Wüstenrotu a jen a jen o prachy a budoucí zisky. Je to na zvážení každého, ale za mě Monetě jednoznačně NE!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 7. 2020 20:42 | Loanna

No potěš koště.. Proč to? Vzdávat se dobré značky.. Co to je ta Moneta bank?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 7. 2020 0:51 | Jan

Citace - václav / 02.07.2020 16:41

A co to teda přinese klientům ale pravdu těch keců okolo je dost !!

Nám to přineslo to, že si musíme rozjednat hypotéku jinde, a to o dost dražší a ještě s nechtunejma podmínkama jako je zvykem u konkurence( poviné pojištění u spřízněné pojištovny, povinej účet u pujčovací banky atp).
Zlatá wustenrot hypobanka. Škoda jí :(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2020 8:15 | Miroslav

Tak do Monety banky, ani spořitelny bych si žádné peníze nedal, mě zklamali 2x a již bych jim správu financí nesvěřil. To není spolehlivá bankovní společnost. Poukazují finance třetí straně îkdyž si to výslovně nepřejete. Ne ne Moneta ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2020 8:11 | Miroslav

Tak do Monety banky, ani spořitelny bych si žádné peníze nedal, mě zklamali 2x a již bych jim správu financí nevěřil. To není spolehlivá bankovní společnost. Poukazují finance třetí straně îkdyž si to výslovně nepřejete. Ne ne Moneta ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2020 5:30 | Michal

Co přinese klientům ? Zdražení všech služeb,přeci !! To je blbá otázka !
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2020 21:04 | Marie

Škoda Wüstenrot - stavební spořitelny a. s. ??
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2020 16:41 | václav

A co to teda přinese klientům ale pravdu těch keců okolo je dost !!
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Svoboda

ekonom, prezident APS ČR

Milan Richter

politik a podnikatel

Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Milan Richter
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services