Klíč k úspěšné investici: Základem jsou tři podmínky

Martin Tománek | rubrika: Komentář | 8. 6. 2020 | 4 komentáře
Neporazitelnost tkví v obraně, říká pravidlo číslo jedna. Jednotlivé korporátní dluhopisy představují naprosto zbytečné riziko. Jaká je k nim rozumná alternativa?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

9. 6. 2020 20:41 | Kikky

Spousta užitečných rad je například také na serveru www.rizikovedluhopisy.cz. Myslím, že kdyby se povědomí o finančních šmejdech rozšířilo mezi drobné investory, ubylo by podobných smutných kauz, které se objevují. Jak je totiž vidět, spousta investorů se nechá nachytat na celkem základní věci. Což šmejdy samozřejmě nijak neomlouvá!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 10:11 | pag

Když tak pozoruji dnešní svět, tak si myslím, že jakákoli vědecká pojednání o ekonomickém vývoji v budoucnosti, jsou zcela zbytečná. Hordy primitivů, které teď řádí po celém světě, jsou schopny rozmetat vše, nejen ekonomiku.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 9:37 | xls

Hlavně si prosím kupte jakýkoli fond, aby si Partners i správce přišly na tučné poplatky. Cokoli si koupíte sami, je to z podstaty špatně.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 9:34 | kalich

S obsahem článku nemám problém včetně doporučení,ale tento způsob investování je příliš pasivní. Moje představa o investování i už dávno v praxi je jiná. Řídím se stejně jako úspěšný podnikatel, který má každoročně zisk. Takže pokud mám volné peníze,tak je investuji přímo na burze do úspěšných emitentů nejlépe dividendových,abych i já měl každý rok zisky,které reinvestuji nebo i utratím. Zákonitě i já se dopouštím chyb,tak jako správci fondů,ale stejně převažují klady a některé chyby i lze částečně nebo úplně i napravit. Vlastní portfolio až na mimořádnosti jako jsou letos, má být dlouhodobé s hledáním jen možností na jeho rozšíření,tím pádem to nevyžaduje nějakou zvýšenou časovou náročnost!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Pithart

politik

František Janeček

producent a podnikatel

Petr Pithart
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
František Janeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services