Začínající podnikatelé mají více šancí získat úvěr

Eva Sovová | rubrika: Jak na to | 24. 1. 2008 | 122 komentářů
Podnikáte několik měsíců, nebo jste na samém začátku a chcete si na rozjezd firmy půjčit peníze? I začínající podnikatel bez historie má šanci. S žádostí o 3 miliony jsme uspěli u čtyř družstevních záložen a tří bank.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

24. 1. 2008 7:46, Jaroslav Blažek

Nemáte v žádném případě pravdu.Byl sem v obou bankách a poslali mě k šípku!!!!!!!!!!!! Jako OSVČ sem od září 2007. Co vy na to?

+69
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 122 komentářů)

1. 7. 2022 23:22 | max william

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email:maxcreditfinance@googlem ail.comstill on whatsapp only +917458095182
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2022 14:19 | Sawda

Borrow money here today at 3% interest rate. My company offers all kinds of financial services at 3% interest rate and our services are 100% guarantee and risk-free. to Apply, contact my company via email: sawda.finance@gmail.com
0
+-

15. 6. 2022 13:04 | seriózní půjčka ještě dnes

Nyní máte bezpečnou a spolehlivou rychlou půjčku na účtu za méně než pár minut. Upřímně souhlasím s poskytnutím půjčky ve výši 30 000 Kč - 20 000 000 Kč s velmi výhodnou úrokovou sazbou 3%. Půjčka bude nyní rychle složena na váš bankovní účet bez prodlení 2 hodin po podpisu smlouvy. Splácení úvěru začíná na 1-20 letech nebo více. Získejte zajištěnou půjčku kontaktováním: klmvpetra@gmail.com
0
+-

4. 6. 2022 23:31 | homelend

Are you in debt or want to pay the bills? Did the bank not give you access to the loan? Don’t worry anymore because I’m a private loan company. I will help you get a loan within 24 hours, it is fast, reliable and legal. Contact me by (Whats App) number:+917310847059 sumitihomelend@gmail.com Mr. Sumiti
0
+-

27. 5. 2022 23:13 | spolehlivá nabídka půjčky

Půjčky, hypotéky, konsolidace, exekuce, oddlužení pomůžeme vám vyřešit finanční situaci - 30.000kč až 2.500.000Kč a více ještě dnes. Jednoduché podmínky, Rychlé doručení půjčky do několika hodin. jasná smlouva bezkonkurenční služby od soukromé osoby. níže uvedený e-mail je třeba kontaktovat na klmvpetra@gmail.com
0
+-

22. 5. 2022 17:53 | LOAN OFFER APPLY TODAY

GENUINE LOAN OFFER APPLY TODAY FOR MORE INFO. Do you need finance to start up your own business or expand your business, Do you need funds to pay off your debt? We give out loans to interested individuals and companies who are seeking loans with good faith. Are you seriously in need of an urgent loan to contact us. Email: shadiraaliuloancompany1@gmail. com
LOAN APPLICATION DETAILS. First Name: Last Name: Date Of Birth: Address: Sex: Phone No: City: Zip Code: State: Country: Nationality: Occupation: Monthly Income: Loan Amount: Loan Duration: Purpose of the loan: Email: shadiraaliuloancompany1@gmail. com

GENUINE LOAN OFFER APPLY TODAY FOR MORE INFO. Do you need finance to start up your own business or expand your business, Do you need funds to pay off your debt? We give out loans to interested individuals and companies who are seeking loans with good faith. Are you seriously in need of an urgent loan to contact us. Email: shadiraaliuloancompany1@gmail. com
LOAN APPLICATION DETAILS. First Name: Last Name: Date Of Birth: Address: Sex: Phone No: City: Zip Code: State: Country: Nationality: Occupation: Monthly Income: Loan Amount: Loan Duration: Purpose of the loan: Email: shadiraaliuloancompany1@gmail. com
0
+-

22. 4. 2022 12:59 | Dominika

Bezpečná půjčka v 24 hodin Nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů. Máme kapitál, který poskytuje spolehlivé půjčky do 20 000 000 Kč s 2% úrokem. Vše zvládnete doma, aniž byste museli chodit do kanceláře. Ke každému klientovi přistupujeme k posuzování a řešení reklamací individuálně. Během několika minut od podpisu smlouvy o půjčce bude váš účet úspěšně připsán. Požádejte o půjčku a získejte rychlou a bezpečnou půjčku. Kontaktujte nás na emailu: Rollerdominika@gmail.com Whatsapp: +420702455380
0
+-

22. 4. 2022 12:59 | roller

Bezpečná půjčka v 24 hodin Nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů. Máme kapitál, který poskytuje spolehlivé půjčky do 20 000 000 Kč s 2% úrokem. Vše zvládnete doma, aniž byste museli chodit do kanceláře. Ke každému klientovi přistupujeme k posuzování a řešení reklamací individuálně. Během několika minut od podpisu smlouvy o půjčce bude váš účet úspěšně připsán. Požádejte o půjčku a získejte rychlou a bezpečnou půjčku. Kontaktujte nás na emailu: Rollerdominika@gmail.com Whatsapp: +420702455380
0
+-

18. 4. 2022 8:59 | david

Nabízím vám jedinou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost této půjčky lze nastavit na 360 měsíců s možností předčasného splacení za každou cenu a bez navýšení. Vezměte si plnou půjčku a splaťte své prostředky do 24 hodin. Pokud si chcete půjčit, napište na: bogar9627@gmail.com
0
+-

20. 3. 2022 23:22 | Raj Shrma

Ahoj přátelé, hledali jsme půjčku online, protože nemohu získat půjčku od své banky a našli jsem pouze lidi, kteří mě podváděli o mé peníze. Minulý týden mě podvedla úvěrová společnost a Bůh ví, že jsem byl připraven ukončit svůj život, ale řekl jsem si, ať to zkusím a uvidím, jestli uvidím poctivou společnost, která mi bude ochotná pomoci. Tak jsem se usadil a hledal společnost a četl jsem tolik dobrých komentářů o této společnosti Loan Services Private Loan Company (servicepersoonlijke-aanbiedin g.ch@protonmail.com)a řekl jsem, nech mě požádat a uvidím, jestli budu mít štěstí jako ostatní lidé, kterých jsem se bál, ale dal jsem si šanci a požádal jsem o půjčku ve výši 80 000,00 eur Vysvětlil jsem této společnosti, že jsem byl podveden, a řekli mi, abych se nebál, že mi pomohou, že pomohli tolika lidem z moje země předtím. Tak jsem dal této společnosti šanci a oni mě ujistili, že za 24 hodin budu se svou půjčkou, nevěřil jsem, ale čekal jsem na svou půjčku. Přesně za 24 hodin jsem od své banky obdržel upozornění, že na můj účet bylo připsáno 80 000,00 EUR. To vše díky Loan Services Private Loan Company, tato společnost je Bohem seslaná. A slíbil jsem sám sobě, že budu svědčit této společnosti o tom, jak mi pomohla tato společnost nevím, dělám to teď, když říkám lidem na internetu, jak mi pomohli, takže všichni, pokud potřebujete skutečnou půjčku, úvěrové služby Soukromé Loan Company je tu, aby vám pomohla, nenechte se zmást falešnými lidmi, kteří se prohlašují za věřitele. Málem jsem zapomněl, že tuto společnost můžete kontaktovat pouze prostřednictvím pošty a kontaktní údaje jsou (servicepersoonlijke-aanbiedin g.ch@protonmail.com).Tato společnost je skutečná a pravdivá, takže kdokoli, kdo si přečte tuto zprávu a máte zájem, kontaktujte tuto společnost, protože je jediná, kdo může pomoci vyřešit vaše problémy.
0
+-

6. 3. 2022 13:17 | Mona

jums ir nepieciešams personigais aizdevums vai biznesa aizdevums ar zemu procentu likmi 3%, ja ja, rakstiet uz e-pastu: customerservice002022@outlook. com
0
+-

21. 2. 2022 11:51 | calvinkingloanmanagementfirms@gmail.com

Dobrý den,
Jsem registrovaný soukromý poskytovatel půjček peněz. Poskytujeme půjčky, abychom pomohli lidem, společnostem a korporátním jednotlivcům aktualizovat jejich finanční stav po celém světě s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 2 % během jednoho roku až 30 let trvání splácení do kterékoli části světa. Poskytujeme půjčky v rozmezí od 5 000 do 100 milionů USD. Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím e-mailu: (calvinkingloanmanagementfirms @gmail.com)
Nabídka půjčky.
+1
+-

21. 2. 2022 11:30 | Mr Calvin

Dobrý den,
Jsem registrovaný soukromý poskytovatel půjček peněz. Poskytujeme půjčky, abychom pomohli lidem, společnostem a korporátním jednotlivcům aktualizovat jejich finanční stav po celém světě s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 2 % během jednoho roku až 30 let trvání splácení do kterékoli části světa. Poskytujeme půjčky v rozmezí od 5 000 do 100 milionů USD. Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím e-mailu:
calvinkingloanmanagementfirms@ gmail.com
Nabídka půjčky.
+1
+-

20. 12. 2021 9:25 | poskytovateli půjčky?

Čelíte finančním problémům a chcete být svobodní. Potřebujete půjčku k financování svých potřeb? Hledáte, jak získat přístup k soukromému a důvěryhodnému poskytovateli půjčky? Hledáte půjčku, která vás zafinancuje, aniž by vás stresovala? Víte, že získáte půjčku s 3% úrokovou sazbou až do maximální výše 25 milionů eur? Víte, že vám může být schválena půjčka, aniž byste museli procházet stresem z bankovní půjčky? Chcete mít situaci pod kontrolou s přebytečnou hotovostí?
Získejte půjčku ještě dnes se 3 % na financování všech vašich potřeb, podnikání a hypotéky. Jedná se o soukromou úvěrovou platformu, která poskytuje finance za velmi výhodných úvěrových podmínek. Licencováno a oprávněno poskytovat půjčky lidem po celém světě.
zasílejte požadavky na kelvinfin500@gmail.com
0
+-

18. 11. 2021 8:30 | Davina Claire

NABÍDKA PŮJČKY OD NOVELTY FINANCE" Ahoj!!! Potřebujete půjčku? Pokud ano, doporučuji vám požádat o půjčku u Novelty Finance.
Jmenuji se Davina Claire, jsem finanční ředitel Novelty Finance a můžete požádat o půjčku u mé společnosti a mít půjčku na svém účtu do 24 až 48 hodin. Všiml jsem si, že pro mnoho lidí je tak obtížné získat půjčku od svých místních bank nebo jiných finančních institucí kvůli vysoké úrokové sazbě, nedostatečnému zajištění, poměru dluhu k příjmu, nízkému kreditnímu skóre nebo z jakýchkoli jiných důvodů.
V NOVELTY FINANCE poskytujeme řešení financování. Nabízíme všechny druhy úvěrů (Osobní úvěr, Podnikatelský úvěr a mnoho dalších). Nabízíme flexibilní a více možností půjček, včetně zajištěných a nezajištěných půjček, dlouhodobých a krátkodobých půjček, které jsou přizpůsobeny vašim finančním potřebám.
Pro dotazy / dotazy? - (Pošlete e-mail na noveltyfinances@gmail.com nebo zavolejte / WhatsApp přes: +447915601531)
Snažíme se, aby půjčování bylo snadné, pohodlné a cenově dostupné.
Naše služba je velmi rychlá, důvěryhodná a spolehlivá a můžete si půjčit až 15 milionů EUR se zvýhodněnou úrokovou sazbou 3 % ročně. Jsme tou správnou společností, na kterou se můžete obrátit, když naléhavě potřebujete půjčku.
Už žádné čekací doby nebo stresující návštěvy bank, naše služba je k dispozici 24/7. O půjčku můžete požádat kdykoli a kdekoli na svém vlastním vhodném místě pomocí telefonu nebo notebooku, vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás prostřednictvím E-mail: (noveltyfinances@gmail.com) NEBO zavolejte a napište nám na WhatsApp přes: +447915601531
Vždy rádi poskytneme finanční podporu.
0
+-

25. 10. 2021 3:12 | Gina

Jmenuji se Gina Anthony. Bydlím v USA, poté, co jsem se rozhodl pro půjčky online a moje banka a poskytovatel hypotečních úvěrů odmítly konsolidační půjčku, narazil jsem na Choice Loans prostřednictvím vyhledávání Google a narazil jsem na tohoto poskytovatele půjčky společnosti, který mi půjčil 95 000,00 USD , kontaktujte je prostřednictvím bpm-loanservices@hotmail.com +393510351643
0
+-

23. 10. 2021 16:35 | Ronaldo

Vážná a spolehlivá nabídka půjčky Dobrý den, jsem soukromý věřitel nabízející půjčky za nízké úrokové sazby. Být v ekonomické oblasti, 2% Nabízím půjčky od 5 000 do 10 000 000 EUR. Uveďte prosím výši své žádosti o půjčku a dobu jejího trvání. Moje podmínky půjčky jsou velmi jasné a jednoduché. Moje půjčka je velmi bezpečná a poctivá, děkuji, že jste mě kontaktovali na mé e -mailové adrese: ronaldoducier@gmail.com
0
+-

Vážná a spolehlivá nabídka půjčky Dobrý den, jsem soukromý věřitel nabízející půjčky za nízké úrokové sazby. Být v ekonomické oblasti, 2% Nabízím půjčky od 5 000 do 10 000 000 EUR. Uveďte prosím výši své žádosti o půjčku a dobu jejího trvání. Moje podmínky půjčky jsou velmi jasné a jednoduché. Moje půjčka je velmi bezpečná a poctivá, děkuji, že jste mě kontaktovali na mé e -mailové adrese: ronaldoducier@gmail.com
0
+-

0
+-

0
+-

Stránka 1/7

Předchozí

1

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  16 153 318 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Zpoplatněný úvěr
Poradna > Karty, účty, úvěryÚvěrySpotřebitelské úvěry

Otázka: Dobrý den, banka mi zpoplatnila úvěr a prodala ho soukromé firmě ,ta po mě chce dvojnásobnou minimální splátku, kterou nejsem schopen zaplatit. Potřebuji proto půjčku na celkovou dlužnou částku s rozumnou... více

Spotřebitelské úvěry

Firemní úvěry

Leasing

Doporučujeme

Užijeme si moře letos naposledy? Češi a dovolená očima expertů

Užijeme si moře letos naposledy? Češi a dovolená očima expertů

Dovolená u moře letos konečně může proběhnout bez covidových omezení. Můžou si ji však...více

Přechválená generace. Přestaňte děti chválit a začněte oceňovat

Přechválená generace. Přestaňte děti chválit a začněte oceňovat

Za pár dní děti přinesou vysvědčení. A my budeme hledat slova, jak ocenit jejich práci....více

Kuchta zvedá celou Spartu. Může pomoct Priskemu i Čvančarovi

Příchod Jana Kuchty do Sparty mění její vyhlídky do nové sezony. S reprezentačním útočníkem...více

Aká bude suma trinásteho dôchodku v roku 2022? Plus kalkulačka

Aká bude  suma trinásteho dôchodku v roku 2022? Plus kalkulačka

Vysoká inflácia a rýchly rast cien sú dva hlavné dôvody, prečo sa v roku 2022 trinásty...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Kysilka

ředitel České spořitelny

Ladislav Blažek

podnikatel, pánské oděvy Blažek

Pavel Kysilka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
Ladislav Blažek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.