Účtenkovka mění pravidla, zavede strop kvůli spekulantům

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 5. 11. 2019 | 6 komentářů
Ministryně financí Alena Schillerová mění pravidla Účtenkovky. Hráč bude moci zaregistrovat do loterie jen 500 účtenek měsíčně. Změna má platit od prosince.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

5. 11. 2019 12:34, Baskin

Je to pořád moc. Mělo se to zredukovat max. na 50 ks/měsíc.

+7
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

6. 11. 2019 10:22 | Radek

Takze pribudou spekulanti s vice ucty. Napr bazar uctenek nabizi roboticke zadavani uctenek az na 10 uctu zaraz. Takze to bude chtit 2 ucty na bazaru a jsem na 10.000 uctenek za mesic, ktere za mne zadava automat. Hmm tomu rikam pokrok
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2019 1:16 | Radek

pro upřesnění: účtenkovku lze hrat jako registrovany a nebo jako neregistrovany hráč-uživatel. já mám vytvořeno 10 e mailových účtů a mohu registrovat z jednoho obchodu 10 uctenek denně. až -jestli vyhraji větší částku ten konkrétní vyhravajici účet-email zaregistruji na sebe a vyhru vyzvednu. toto pravidla umožnuji. zatim jsem vyhral jen sto koruny, takže jsem vyhru neuplatnil...hraju zatrím dále...uvidím,,
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2019 16:23 | Michal Kubeček

Nebo ještě lépe na 0 ks za měsíc...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2019 14:41 | pag

To mělo být hned od počátku a max 150 kusů na měsíc, víc je nereálné.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2019 13:58 | Lucy

počin konečně výborný !! protože zaregistrovat tisíce účtenek za měsíc opravdu křišťálově čisté není :-) na druhou stranu tomuto typu spekulantů zřejmě nebude zatěžko účty po 500ks účtenek rozdělit na osoby blízké a pojedou dál.. tím se nám zas pěkně zvedne počet hráčů :-D
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2019 12:34 | Baskin

Je to pořád moc. Mělo se to zredukovat max. na 50 ks/měsíc.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Eder

podnikatel, Exclusive Tours

Michael Tretter

podnikatel, Tretter’s Bar

David Eder
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Michael Tretter
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services