Zvýšení rodičovského příspěvku prošlo. Další změny za tři roky

Od ledna se zvýší i počet hodin, na který lze dávat děti do dvou let do školky či jinam na hlídání – a nepřijít kvůli tomu o rodičovskou.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

8. 11. 2019 22:52 | Šárka Tučková

Dobry den, zapomneli jste dopsat k otcovske dovolene, ze na ni budou mit narok jen ti muzi, kteri jsou bud zamestnani nebo jako OSVC plati nemocenske navic. To je zasadni informace!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2019 21:48 | Lichva

Docela by mě zajímalo o co nás oberou dalšího.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2019 20:47 | ch

Žádám Bureše ať zruší solidární daň, která sloužila ke konkrétnímu účelu v době krize a měla mít omezené trvání. Měsíčně mi krade z peněženky další tisícovky navíc. Jsem si jistý, že je utratím lépe než on.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2019 19:36 | Jerry

Upřímně si myslím, že voličům ANO, ČSSD a KSČM je úplně jedno, že se zvyšují daně (=nedodržení volebního slibu ANO). Jinak by je nevolili. StB a komunismus smrdí ve všech těchto stranách. Tím neobhajuju strany ostatní. Taky to nejsou svaťoušci, ale aspoň nemají tak silné to zhoubné populistické uvažování, které nás vede do pekel.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2019 19:29 | Jerry

No nejdřív vás obereme na daních a pak vám část toho populisticky vrátíme (v souladu se zásadami politického marketingu z dílny Firmy ANOfert...) Mimochodem o kolik nadále okrádají lidi na 4% dani z převodu nemovitosti? To jsou miliardy ročně, na který stát prostě nemá z principu morální právo. Je to krádež za bílýho dne. Pro zachování této daně hlasovalo ANO, ČSSD a komouši. A to je jen špička ledovce jejich politiky.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Aleš Hušák

podnikatel

Jaroslav Havel

advokát

Aleš Hušák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Jaroslav Havel
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services