Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 58 komentářů)

11. 4. 2024 8:49 | Tessi

Všechny důležité informace týkající se mého pojištění mi byli jasně prezentovány a srozumitelně vysvětlený to byl taky ten důvod proč jsem si založil pojištění tady. Jednoduchý a transparentní přístup, široká nabídka produktů a kvalitní zákaznický servis vnímám jako plus.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2024 10:06 | KurkaKamil

Neměl jsem výhrady ke smlouvě, tak ani ke komunikaci s pojišťovnou. Proto mám toto životní pojištění.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2024 9:41 | Linhart

Sám jsem si pojištění vypočítal a zabralo mi to chvilku. Uzavření pojistky proběhlo víceméně podobně. Všechno máte jednoduše popsané, že se v tom člověk dobře vyzná a nic mě tak nějak nepřekvapí. Vím, co jsem si uzavřel a za co platím, a to je pro mě důležité.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2024 9:19 | JanMálek

Z mé vlastní zkušenosti vím, že toto je pojišťovna, která staví na lidskosti a jednoduchosti.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2023 10:57 | Monterri

Zkušenost mám stejnou jako vy. Pojišťovna mi nedělala žádné problémy s vyplacením a vše proběhlo strašně rychle. Za to jsem rád, když slyším tolik případů, kdy se děje pravý opak.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 11. 2023 9:42 | NikSimon

Mám u této pojišťovny životko už dlouho. Musel jsem nahlašovat pojistnou událost, nebyl s tím žádný problém. Prostřednictvím klientského portálu jsem vše nahlásil a během pár dnů mi vyplatili pojistné plnění. Jsem rád, že jsem tehdy pojištění uzavřel právě tady a teď se mi to vyplatilo.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2023 9:06 | LukasDuby

Měl jsem to úplně stejně jako vy. Spolupracuji s Partners, konkrétně s paní poradkyní Svobodovou a když jsme řešili životní pojistku, tak mi řekla ať jdu do Simpley.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 9. 2023 9:40 | Zdenkos

Za sebe doporučuji. Mě jako klientovi pojišťovna měla co nabídnout. Proto mám životní pojištění přes ně.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2023 12:10 | Francis

Patřím mezi spokojené klienty této pojišťovny. Co jsem potřeboval jsme uzavřeli na víc ve velmi rychlém čase, bez nějakých zbytečných prodlev.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2023 18:52 | PatrikRuss

Dlouhodobě spolupracuji s poradcem z Partners a když jsme společně řešili životní pojištění automaticky mě nasměroval na Simpleu. Pojištění sem měl uzavřené rychle. Vše bylo přehledné a pojistka splňuje to co jsem chtěl.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2023 20:33 | MilosPanenka

Mě se s touto pojišťovnou velmi dobře komunikovalo a jednalo.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2023 18:50 | Lasota

Moc díky za vaší zprávu. Bylo to opravdu snadné, pojištění už mám u nich uzavřené.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2023 9:07 | Pa.Tyr.

Já vás zdravím. No já osobně ačkoliv jsem laik co se týká internetových dovedností jsem se dostal přes formuláře přesně tam kam jsme potřeboval, takže si myslím z mého pohledu, že to zvládne opravdu každý. Ušetří vám to navíc spoustu času, takže bych se toho vůbec nebál.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2023 13:26 | Lasota

Dobrý den, mohu se zeptat na to online uzavření té pojistky? Chci si životní pojištění uzavřít a hledám na koho se obrátit. Na Simpleu jsem také narazil a právě mě zaujalo, že si to mohu zařídit sám z pohodlí domova. Nasměruje vás ten systém přesně tam kam potřebujete?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2023 21:16 | Pa.Tyr.

Tato pojišťovna nabízí dobré životní pojištění. Online jsem si pojistku uzavřel. Smlouva přehledná. Pojištění uzavřené rychle a vše co jsem hledal jsem i rychle našel.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2023 17:06 | Anetta

Setkala jsem se tady s velmi příjemným přístupem.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2023 19:02 | Rostislav

Pro mě bylo vyřízení smlouvy u této pojištovny velmi rychlé. Za to díky.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2022 12:24 | LEOD

S touto pojišťovnou jsem navázal kontakt a sjednal si pojištění. Dostal jsem doporučení od kolegy z práce, který je spokojený. Proto jsem do toho šel také. Děkuji za rychlé a kvalitní pojištění.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2022 12:18 | JulieBosáková

Libí se mi transparentnost a jednoduchost. Vše ve smlouvě najdu na jednom místě a je to přehledné. U jiné pojistovny jsem v tom ztrácela hned na začátku. U vás vím, co jsem podepsala a to je pro mě nejdůležitější.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2022 12:37 | ElenaK

Dobrý den. Děkuji celému týmu v pojišťovně, kteří mi pomohli s řešením mé dané situace a našli jsme to nejlepší řešení, jak vše zvládnout. Hlavně z finančního hlediska. Životní pojištění jsem potřebovala a u vás ho mám uzavřené za dobrou cenu s kvalitním krytím.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Bezděk

ekonom

Mojmír Čapka

podnikatel, Brisk

Vladimír Bezděk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Mojmír Čapka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services