Pražská bytová krize a porcování krávy

Táňa Zabloudilová | rubrika: Rozhovor | 9. 6. 2019 | 4 komentáře
Nemůžeme přece zase stavět sídliště, říká pražský radní, který se pokouší vyřešit krizi bydlení.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

11. 6. 2019 12:46 | bydelko.cz

Kvalita života v Praze klesá díky nadměrné automobilové dopravě, druhé nejhorší ovzduší v ČR je toho důkazem, udělají něco radní s tímto problémem?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2019 9:33 | D

Místa na stavění má Praha dost. Jsou to místa po starých zaniklých továrnách a skladech. Třeba areál Lihovaru na Zlíchově a ještě všude kolem něho, tam je místa na řadu domů. Zastavovat zelené plochy mezi již stojícími domy, parkoviště a parky, či dokonce Krčský les, je zločin.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2019 8:11 | ivan

Praha měla obrovskou výhodu ve velikosti různých parků, parčíků, zákoutí se zelení. Od r.1989 zastavěnost oproti sociku výrazně vzrostla, neboli, na 1km2 je výrazně více zastavěné plochy než bylo dřív. O co jde? v podstatě se zruší zeleň a bydlení se stane šíleným - hluk, prach, horko.... to je cílem? Do centra se moc bytů nevejde. Ale regulovat smysluplně staré průmyslové části má smysl. Bohužel nikdo neřeší dopravu, zásobování ... jako naši předci vybudování nákladového nádraží Žižkov, přístavů na Smíchově a v Holešovicích....průjezdné železnice... smutný pohled
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 6. 2019 21:09 | mamcaRBK

Zajímavé. Napsala jsem příspěvek, leč při odeslání mi někdo nebo něco napsalo, že "byl pokus o vložení příspěvku robotem, proto nebyl uložen". Rozumíte tomu? Já tedy ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Zeman

nejvyšší státní zástupce

Martin Stropnický

umělec a politik

Pavel Zeman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Martin Stropnický
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services