Spořicí účty kampeliček konkurují bankám

Eva Sovová | rubrika: Jak na to | 14. 1. 2008 | 9 komentářů
Spořicí účty u družstevních záložen vynášejí na úrocích víc než v mnohých bankách. Výběr peněz ale omezují kampeličky výpovědními lhůtami od 14 dnů do 24 měsíců. Navíc se klient musí nejdřív stát jejich členem.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 1. 2008 16:32, Jana

Zkušenosti s WPB?

+49
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

28. 2. 2008 9:43 | tomas malach

Ještě líp je na tom s úročením vkladů MPU. Jde o spořící účty. sazby jsou až 4,9%
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2008 12:27 | xPeSx

Nyní má FIO účet nazvaný FIO Konto, úročení 3.1%, k němu zdarma platební karta Maestro, převody na předdefinovaný účet mimo FIO, jinak v rámci FIO neomezeně. Myslím, že to je přímá konkurence pro ING apod. Pokud máte běžný účet, lze FIO konto založit přes internetbanking.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 1. 2008 16:32 | Jana

Zkušenosti s WPB?
+49
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2008 12:03 | Pavel

Dań z výnosu by měla být 15 % - z 50 Kč tedy 7.50 Kč, proč ti strhli Korun 12?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 1. 2008 15:22 | Pepa Normální

pánové asi zapomněli na 15% daň z výnosů, já mám ing konto čtvrt roku mám tam 20tis. a na začátku roku mi připsali 50Kč a 12Kč strhli na dani, takže čistý výnos 38Kč tak to je super :)
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 1. 2008 11:36 | Fana

Citace - Škodolibka domácí / 14.01.2008 14:34

Já myslím, že banky rozhodně nepovažují kampeličky za konkurenci ...
Jejich chyba. Já ano. A je nás víc.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 1. 2008 22:18 | Rejpal

I když k fungování FIO záložny jako takové nemám připomínky, tak dřívější výhodné úrokové sazby z depozit jsou již minulostí a svou zbytečnou snahou o nabobtnání tak na úrocích poškozuje své původní členy. Jsem zvědav jak se s tím kampelička vyrovná, protože se ji teď začnou vklady utíkat za lepším úročením.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2008 16:57 | Derekus

Dobry den, tak jsem ted cetl, ze eMAX od mBANK jde na 3,5% Tak to je parada, okamzite zakladam....
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2008 14:34 | Škodolibka domácí

Já myslím, že banky rozhodně nepovažují kampeličky za konkurenci ...
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Teplý

podnikatel, Madeta

Mirek Topolánek

expremiér a podnikatel

Milan Teplý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Mirek Topolánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services