Přídavky na dítě 2019. Kolik dělají a kdo má nárok?

Přídavek na dítě je dlouhodobá sociální dávka pro rodiny s nízkými příjmy. S naší kalkulačkou si lehce spočtete, jestli na přídavky na děti dosáhnete a kolik vám úřady měsíčně vyplatí.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

23. 2. 2019 0:19, František

jak je možné že mám syna ve své péči a bývalá bere na něj přídavky

+15
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 18 komentářů)

18. 6. 2020 23:32 | Aneta

Dobrý den počítají se i do výpočtu příjmů daňové úlevy na děti? Dekuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2019 10:24

at jim jezdej sanitky at vedej co to je
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2019 10:23

at napravej vsechno a navalej fyzickem spatky jejich zniceny zivoty
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2019 10:22

a plati je starosta a starostu plati stat tak at se staraj a at daj vsechno do cistyho s-penezne
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2019 10:09

jeste jsme byli malem bezdomovci ani starosta jak zacal tak at skonci zivoty obcanu nikoho nezajimaj jestli nekdo umre az jak si nekdo vezme zivot pak se teprve zacnou starat ani volit nejdu nebudu se zrat dalsi rok ve zvratkach at si hleda starosta sam lidi s volebnima listkama po meste at vi co to je znicily vsem zivot
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2019 10:04

jsou tam jenom 2 dny v tejdnu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2019 9:59

co se stane kdyz pujdu marodit na uredni osobu a bude mi platit ona marodku za ujmu na mozku a na zdravi a jeji vyplata pujde me jinak uz se cesi penez a sthavani urednim osobam nedockame
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2019 9:55 | hana

jaktoze mi stat nic neda pobira pouze dcera pridavek mam jen jednu dceru a me nedaj nic a na nic nemam narok jaktoze zivot 3 clenne rodiny nikoho nezajima ale hrbitov je zajimat bude diky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2019 11:12 | Miluse Dvorakova

Zadost na pridavky jsme dali v cervenci a dodneska se nikdo neozval jestli mame narok na pridavky nebo ne .Nevim na koho se obratit .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2019 11:10 | Miluse Dvorakova

Zadost na pridavky jsme dali v cervenci a dodneska se nikdo neozval jestli mame narok na pridavky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2019 18:22 | Marta

Dobrý den, započítává se do příjmů i přídavek na dítě? Myslím, když dokládám příjmy za čtvrtletí, ve kterém byl přídavek na dítě vyplácen, jestli mi ho tam také připočtou jako příjem. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2019 9:48 | Mara

Pokud vím, pobírat může pouze osoba, která má dítě ve své péči.... dojděte na sociálku se všemi papíry i papíry od soudu. Od ní je to každopádně sporsté
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 5. 2019 11:30 | Kateřina Pernicová

Dobrý den, chci se zeptat kde v zakoně nebo ve vyhlášce najdu :”Do dávek nahrazujících příjem spadá i rodičovský příspěvek, ale jen pokud mu předcházelo čerpání mateřské.”, co máte uvedeno v článku. Děkuji za odpověď. Pernicová
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2019 13:21

???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 5. 2019 10:54 | Katerina Holeckova

Dobrý den chci se zeptat mám nárok na porodné a příspěvek na dítě když moje Prijmi byli v lednu 9100 únor 12100 a březen 5200 a jsem na dítě sama je mu 14 dni. Diky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2019 1:46 | Miri

Dobrý den,velice mě zajímá proč se do výpočtu dávek také nepočítá i dítě na které platíte alimenty...jsou to peníze , které v domácnosti nezůstanou...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2019 21:27 | Martin

Do čisté mzdy počítá se i daňový odpočet na dítě?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2019 0:19 | František

jak je možné že mám syna ve své péči a bývalá bere na něj přídavky
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ladislav Jakl

bývalý tajemník prezidenta

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Ladislav Jakl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services