Akcie AAA Auto: Investice k pláči. Zatím.

Lucie Tóthová | rubrika: Co se děje | 21. 12. 2007 | 9 komentářů
Kdo si koupil akcie letošního prvního nováčka na pražské burze, prodejce ojetých automobilů AAA Auto, moc důvodů k radosti nemá. Cena akcií pořád klesá, a to i přesto, že firma pozitivními zprávami nešetří.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

21. 12. 2007 22:53, kos

Mě by jen zajímalo, kdo na tom vlastě prodělal. Banky a brokeři? AAA se nabalilo ne? Nic to nemění na tom, že jsou to šmejdi.

+54
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

7. 1. 2008 22:02 | NoDAMAGE

Samozřejmě banda zlodějů to být může, ale úspěšná. V Evropě působí v 5 státech, kde mají řadu svých poboček. Fandím takovým lidem co vydělávají na lidské hlouposti. Jistě mezi Vámi se najde pár, kteří si tím sami prošli. Řada z Vás sleduje autosalon na primě . Určite jste nepřehledli v pořadu sekci autobazar, kde se věnujou nejčastějším problémum na daném vozidle, tedy jisté klady a mínusy vozidla, manažeři diskutující o závadách na nabízeném autě pocházejí právě z AAA, lidi je z televiznich spotu poznaji a jejich volba je jista, kde nakupovat, protože jsi řeknou seriózní chlapík určitě sériózni podnik. Jejich volba je potom jasná AAA, ale jsem radši když jsi ti lidi to auto koupí a nevyberou někde na ulici. No ono se dá o tom pochybovat, protože některé i samotné bazary nabízí kradené auta, ale proč né když mají na policii znamé, kteří za jistou sumu jim nabidnou nové krasné číslo, ale potom se nesmí bourat ,protože co vím tak auta mají dynamické kódy. ,,,,, neodsuzujteme te mě za tento komentář vydělávam jsi na chleba,,,, V daných problémech CZ státě nejsem moc zběhlej,, zatím se snažím pochytit co nejvíc,,,,
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2008 22:13 | SKshorty

Počkal bych na 25 Kč/Ks.. k čemuž dojde asi tak k začatku jara. Po té akcie pujdou na horu. AAA to nenechají jen tak. K taktice jistě také bylo to že akcie otevřeli před zimou, což je pro ně nejkritičtějším obdobím v roce.. tím skutečně obrali pár hlupáků.. nicméně kdybych už akcie vlastnil, počkal bych do léta kdy z brzkých 25 Kč pujdou na 50 = 100 % zisk.. no já jsem stejně bez peněz :D
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 12. 2007 9:06 | Jaromír

AAA neignoruji (i když bych si od nich auto nekoupi, ignoruji třeba tabák).
Když vyšly zprávy o vstupu AAA na burzu, tak jsem si vše pročetl, a podle mě mají malý zisk na celé mění firmy, takže jsem si akcie nekoupil, protože jsou za 55 Kč prostě drahé. Jak vidím udělal jsem dobře.
Myslím, že akcionářům jde hlavně o ziska a na praktiky AAA kašlou. Která firma je dnes čistá, vždyť nemocnice dnes zamítají lidem drahé léčby a těm se pak zkracuje život a nebo umírají, v porovnání s tímhle je prodej aut brnkačka.
Škoda, že AAA nevytváří větší zisky.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2007 21:28 | Milan

Citace - Kamil / 21.12.2007 10:05

Osobne bych si akcii AAA Auto nekoupil ani za 5 korun. Je to banda zlodejů!

Osobně bych si auto v AAA Auto nekoupil, je to banda darebáků :o))) Ale nad akciemi uvažuju, jen cena je ještě stále vysoko.
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 12. 2007 13:27 | Igor

Zatim na tom prodelalo par "hlupaku" co si akcie skutecne poridilo :))))
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2007 22:53 | kos

Mě by jen zajímalo, kdo na tom vlastě prodělal. Banky a brokeři? AAA se nabalilo ne? Nic to nemění na tom, že jsou to šmejdi.
+54
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2007 21:30 | jiří

Pověst má ta firma mizernou. Já, ač drobný investor, tuto firmu prozatím ignoruju. Možná až to bude za těch 25kč/akcie, začnu o tom přemýšlet. Jinak se v investiční literatuře IPO moc nedoporučuje...
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2007 19:21 | Jirka

Pan Anthony Denny si asi myslí, že investoři jsou stejně hloupí jako zákazníci jeho autobazaru, kteří si vybírají auto podle barvy a už je nezajímá, že nejede. S tou pošramocenou pověstí společnosti AAA souhlasím. Dělali pěkné podrazy na zákazníky a to se jen tak nezapomíná. Já osobně akcie firmy AAA Auto ignoruji.
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2007 10:05 | Kamil

Osobne bych si akcii AAA Auto nekoupil ani za 5 korun. Je to banda zlodejů!
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Kohout

ekonom

Ivan Pilip

exministr a podnikatel

Pavel Kohout
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Ivan Pilip
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services