Novela. Konec papírových dálničních známek a úleva pro elektroauta

Ministerstvo dopravy připravilo novelu zákona o pozemních komunikacích. V návrhu zákona, který je nyní v připomínkovém řízení, chce zrušit nalepovací dálniční známky. Vláda by také měla dostat možnost zvednout cenu kuponu o pětistovku.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

26. 3. 2018 17:19, Kikina

Na silnicích m8m dojem, že se jezdí strašně moc. Možná to je i tím, že žijeme na nepěkných místech, aglomerace, paneláková nabarvená gheta a jezdí se do montoven. Pokuď mám hezké okolí, nenutí mne to pořád někam za přírodou vyjíždět atd.. asi tak. Stejně to eko pak dopadne jako v Norsku, když ptáčka lapaj pěkně zpívaj. Pár let a budou muset být povolenky na jízdu třeba jen 1x v týdnu. Další auto pro mne již nemá smysl, raději se přestěhovat někam k moři s kolem...

+4
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

5. 4. 2018 1:36

TurboTax (turbotax) on Pinterest
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2018 8:33 | ...

To sice ne, ale misto v kufru pak zabere ta rezerva.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2018 11:31

Pokud si necháte namontovat nádrž místo rezervy nezabere v kufru žádné místo :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2018 11:31

Stačí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2018 17:10 | jezevec

protože jich už je dost. až počet elektromobilů dosáhne jisté úrovně, zdraží a dodaní se tak jako cokoliv.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2018 8:35 | Drátek

Nechápu, proč nejsou zohledněná vozidla na LPG!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2018 22:17 | chk

Nejlevnější hybrid stojí méně než 400 tis. Takže méně než oktávka...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 3. 2018 17:19 | Kikina

Na silnicích m8m dojem, že se jezdí strašně moc. Možná to je i tím, že žijeme na nepěkných místech, aglomerace, paneláková nabarvená gheta a jezdí se do montoven. Pokuď mám hezké okolí, nenutí mne to pořád někam za přírodou vyjíždět atd.. asi tak. Stejně to eko pak dopadne jako v Norsku, když ptáčka lapaj pěkně zpívaj. Pár let a budou muset být povolenky na jízdu třeba jen 1x v týdnu. Další auto pro mne již nemá smysl, raději se přestěhovat někam k moři s kolem...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2018 15:08 | Pavel

Přestavba na zemní plyn sebere autu kufr a vozit bombu o tlaku 200 bar je v případě nehody také terno. LPG má ten tlak 10 x nižší a nádrž stačí 60 l což ovšem také zlikviduje půlku kufru.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2018 12:30 | Fogyn

Hybridy a elektroauta ještě dlouho budou pro prostý lid finančně nedostupné. Přestavba na plyn se také vyplatí jen těm co utratí za benzín vyšší částky a mají na to. Tak finanční zvýhodnění pomůže jen těm, kteří to zas tak moc nepotřebují.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Vaněk

kuchař a podnikatel

Václav Kočka

kolotočář a podnikatel

Roman Vaněk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Václav Kočka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services