Kalkulačka silniční daně 2018. Přiznání podejte do konce ledna

Petra Dlouhá | rubrika: Když se řekne | 10. 1. 2018 | 7 komentářů
Přiznání k silniční dani za loňský rok se podává do posledního ledna. Daň platí každý, kdo využívá auto v podnikání nebo provozuje velký náklaďák. Nabízíme kalkulačku, čerstvé formuláře i rady, jak postupovat.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

15. 3. 2018 12:59, Lucie

Přihlásila jsem se k silniční dani k 8.3.2018, platí se zálohy ve výši jako za celý rok nebo poměrně?

+6
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

14. 2. 2019 20:34 | Lenka

Dobrý den,koupila jsem osobní auto na IČO,musím přihlásit k silniční dani ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2019 14:33

za leden a unor platit uz nebudete a pak pokracujete jako normalne
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 3. 2018 12:59 | Lucie

Přihlásila jsem se k silniční dani k 8.3.2018, platí se zálohy ve výši jako za celý rok nebo poměrně?
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2018 7:53 | mary

Přeplatek z FÚ , když ho chcete nazpátek, si musíte požádat a zřejmě písemně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 1. 2018 7:50 | maryl

Datovou schránkou jim to také musíte poslat v xml, poslala jsem to připojené v PDF a to se jim nelíbilo. Elektronicky to mají povinně , kdo má datovou schránku. To je nespravedlnost, nebo-li který de...to vymyslel. Jinak policajti, úředníci jsou prý odměňováni, nebo placeni , dle toho, jak jsou čilí, kolik pokut vyberou. Takže tito lidé, nemohou se chovat, jako lidé ,
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2018 23:03

Jestli máte na mysli podání k dani prostřednictvím datové schránky, tak to funguje tak, že se datovou schránkou ověřuje pouze Vaše identita, konkrétně skrze přihlášení se do ní na konci formuláře. Myslím, že to žádný problém není.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 1. 2018 5:17 | Velkovýkrmna Darmožroutů

Už se to někomu podařilo zrušit? Nebo z berňáku dostat přeplatek? Myslím si, že ne. To je stejná pohádka jako komunikace přes datovku.... Běda, jak jim cokoli pošlete přes datovku. Nereaguje nikdo, nebo vám v nejlepším případě pošlou výměr na ty dva litry pokuty. Mají vlastní rozhraní EPO, tím pádem je nějaký zprávy z datovky absolutně nezajímají... Nebo snad někomu něco uznali???
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Mirek Topolánek

expremiér a podnikatel

Oldřich Bajer

podnikatel, zakladatel NetCentrum

Mirek Topolánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Oldřich Bajer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services