Nevyčerpaná dovolená. Nepropadá, neproplácí se. Potkáte ji v dalším roce

Veškerou nevyčerpanou dovolenou lze převést do dalšího roku. I když už ji za sebou táhnete od roku 2016. Peníze místo volna vám nabídnout nesmějí.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

6. 8. 2018 21:56, Pavel

U mne je to jednoduché, já si dovolenou vzít v práci nesmim

+9
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

20. 10. 2019 23:01 | Adam

Já to s dovolenou měl špatné, brát si ji nebylo možné, maximálně den, dva, ale týden, to bylo neakceptovatelne. Ted jsem v nové práci a mohu na dovolenou, dokonce i ve zkušební době
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2019 16:36 | Mark66

Já se zeptám jinak musím si dovolenou vzít ? Řekněme že prostě nechci ...musím ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2019 16:13 | Pavel

U nás je to celkem jednoduché, sice máme 25 dní dovolené, ale pokud nepatří člověk mezi vyvolené, tak si dovolenou za celý rok vzít nesmí, maximálně týden za celý rok. Pak se to řeší tak, že se podepíše zbytková dovolená ke konci roku a byla jako vybraná, do práce ale chodit musíme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2019 8:34 | Petr

Průměr za poslední čtvrtletí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 1. 2019 20:28 | Josef

Jsem v situaci, kdy poslední měsíc před ukončením poměru, kdy už běží poslední mecic zákonné dvoumesicky mi vedení (soukromnik) naridilo dovolenou. Odpracovano mám jen 7 dní z tohoto měsíce(leden 19). Dovolené mám 39 dní nevyčerpané za roky 17 a 18.citim nějaký podraz.na vypl. pásku beru min. mzdu. 15500 hrubého zbytek je formou měs. prémie. Kolik peněz dostanu v únoru pri poslední výplatě a kolik za dovolenou zbylou. Vůbec nevím na co mám nárok!?? Diky
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 8. 2018 21:56 | Pavel

U mne je to jednoduché, já si dovolenou vzít v práci nesmim
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Fryc

podnikatel a investor, zakladatel Mall.cz

Jitka Hurábová

podnikatelka, LD Seating

Ondřej Fryc
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jitka Hurábová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services