Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Kalkulačka valorizace 2018. Spočítejte si, o kolik vám zvýší důchod

Důchody porostou. U průměrné penze dělá zvýšení 475 korun měsíčně. Valorizace důchodů přijde státní kasu na 16,6 miliardy korun. O kolik si polepší vaše peněženka, spočítá naše kalkulačka.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

15. 12. 2017 12:21, Antonin Herman. email: herman.an@seznam.cz

Ptám se.Pokud je nyni deklarovaná vůle zvyšovat důchody,je možné podívat se na text zákona o výpočet výše důchodu a upravit paragraf,který nekompromisně zaokrouhluje dobu pojištění na cele roky(365)!!!Na př.mě chybělo 7dni do 365r.(někomu třeba vice)a už ani poměrná část roku mě nebyla započtena!!Dlouhé roky to vnímám jako nespravedlnost!!!

Reagovat

+9
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (11 komentářů)

15. 12. 2017 12:21 | Antonin Herman. email: herman.an@seznam.cz

Ptám se.Pokud je nyni deklarovaná vůle zvyšovat důchody,je možné podívat se na text zákona o výpočet výše důchodu a upravit paragraf,který nekompromisně zaokrouhluje dobu pojištění na cele roky(365)!!!Na př.mě chybělo 7dni do 365r.(někomu třeba vice)a už ani poměrná část roku mě nebyla započtena!!Dlouhé roky to vnímám jako nespravedlnost!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+9
Líbí
Nelíbí

15. 12. 2017 22:55 | jarda

Stačilo nechat si posunout přiznání důchodu o 7 dnů později .
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Antonin Herman. email: herman.an@seznam.cz 15. 12. 2017 12:21)

16. 12. 2017 13:44 | Antonin Herman

Milý Jádro.Asi ses ještě nestačil zorientovat v reálném životě.že všechno není tak jednoduché jako jsi Ty.Nevím o Tobě nic,ani Ty o.mě a mem životě!Buď se vice zamýšlí než něco plácneš,nebo si prožij vice roků v realitě skutečného a pak to budeš vidět jinak.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

16. 12. 2017 13:56

Reagují sám.Svoji odpověď jsem si po odeslání přečetl ale ty hrozné chyby v češtině jsem neviděl.Za ně se omlouvám.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Antonin Herman 16. 12. 2017 13:44)

16. 12. 2017 14:03 | Jarda

Milý Tondo, někdo je jednoduchý a někdo je hloupý.Když o mně nic nevíš, tak alespoň nepiš nesmysly. Prožil jsem už 65 let reálného života a a neplácám.Na rozdíl od tebe, než něco napíšu, tak o tom něco vím. Podívej se na tyto stránky https://www.naseduchody.cz/ pořádně si to pročti. Alespoň neumřeš blbej!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

16. 12. 2017 16:12 | A.Herman

Toto byl můj prvni přispevek(názor)co jsem kdy napsal.Nejsem agresivní ani hloupý typ,ale rada o posunutí pense o 7. dni me vedla k chybně úvaze o tvém věku.Omlouvam se.Me je o17.let vice presto jsem přesvědčen ze porad nevím o životě úplně všechno a pořad jsem otevřen přijímat nové poznatky bez ohledu na věk.Nejsem psavec a nechci sahodlouze rozepisovat svoje problemy,proč jsem se zachoval (podle Tebe)tak 'hloupě'.Stejně by to nikoho nezajimalo.Myslím si ze tato krátká diskuse nevznikla ze zle vůle a preji Ti zdraví a spokojene stáří. Tony.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jarda 16. 12. 2017 14:03)

17. 12. 2017 10:48 | bohumila havlikova

Já si počkám na překvapení ....
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

18. 12. 2017 15:01 | Herman

Již jednou jsem reagoval.Dnes jsem se podival ,jak pokracuje sledovanost ale ta je nepatrná.Problém vypoctu duchodu kterym jsem otevrel jako prvni zřejmě nikoho nezajímá(az na jednu jednoduchou radu,kterou vim od dávno před "rádcem"). Takove" diskuse" které nikoho nezajímají jsou těm redaktorům k prdu!!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Antonin Herman. email: herman.an@seznam.cz 15. 12. 2017 12:21)

18. 12. 2017 15:09

Pane Hermane, odpovídám tedy přímo na Vaši otázku (nenapsal jste žádný otazník, ale snad jsem to rozpoznal dobře): „Pokud je nyni deklarovaná vůle zvyšovat důchody,je možné podívat se na text zákona o výpočet výše důchodu a upravit paragraf,který nekompromisně zaokrouhluje dobu pojištění na cele roky (365)?“
Ano, je možné se na ten zákon podívat, a ano, je možné ten paragraf změnit. Pokud proto chcete něco učinit, kontaktujte svého poslance. Případně přímo ty poslance (stranu), která deklaruje vůli zvyšovat důchody, jak píšete.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 12. 2017 15:37 | josef

tak si nekde tech 7 dni odpracujte!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

3. 1. 2018 8:19 | Jarka

Je to ostuda za 45let prace bez marodeni smesny duchod lide co nepracovali jsou na tom lepe
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 224 039 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2018

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Další čtení na flowee.cz

Jak Millmanův Sokrates potrápil Ivanku Trumpovou

Jak Millmanův Sokrates potrápil Ivanku Trumpovou

Dan Millman je ve světě duchovního rozvoje momentálně asi nejznámějším autorem a koučem....více

Udělejte z malého sdělení VELKÉ. JE TU MEZINÁRODNÍ DEN CAPS LOCKU

Udělejte z malého sdělení VELKÉ. JE TU MEZINÁRODNÍ DEN CAPS LOCKU

Mezinárodní den Caps Locku – ano, té klávesy, po jejímž stisknutí píšete pouze velkými...více

Předražené oslavy i návrat k císaři. Jak osobnosti vnímají 100 let republiky

Předražené oslavy i návrat k císaři. Jak osobnosti vnímají 100 let republiky

Sto let je požehnaný věk. A to i na stát. Tedy na to, co z něj zbylo. Slavíme sto let...více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Skřivánek

podnikatel, agentura Skřivánek

Šárka Grossová

podnikatelka

Pavel Skřivánek
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 54 duelů
Šárka Grossová
ÚSPĚŠNOST
51,11 %

z 45 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK