Twisto: Z internetu do světa offline nákupů

Zabít dobírku. Tak Michal Šmída před pár lety popisoval své plány se zbrusu novou službou Twisto. Dnes, o víc jak 200 tisíc klientů později, stojí před novou výzvou: překopat trh kreditních karet. Na podrobnosti jsme se tentokrát ptali dalších členů týmu: šéfa risk managementu Michala Kročila (na fotce vpravo) a šéfa customer care Petra Dopity.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

1. 11. 2017 12:07, jezevec

ten nikita by mne docela zajímal. onehdá mi twisto zamítlo platbu na webshopu, kde nakupuji už deset roků. twistem to byla jedenáctá platba, z nich všechny jsem uhradil dávno před splatností, obvykle hned v den obdržení předpisu, a to i vyšší částky. další "inteligent" v podatelně obchodu na to reagoval tak, že celou objednávku zrušil a ani mi nenabídl jiný způsob platby. takže budujte si hoši PR, kšeftu není nikdy dost - ale zkuste se i zamyslet nad funkcionalitou vlastní služby.

+4
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 11 komentářů)

5. 11. 2017 13:01 | AAM

Jděte tyhle bulíky věšet na nos někomu jinému.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 11. 2017 16:20 | Platypus Norwegicus

Ahoj eshope. Sice vim, ze uz jsem kvuli tobe menil soukromou adresu, protoze jsi ji prodal spammerum* a nedalo se s tim zit, ale protoze Twisto ma Nikitu, davam ti adresu do zamestnani a doufam, ze uz te treba prodavani adres preslo.
Take jsem kvuli Nikite zahodil svuj monitor, protoze mel moc normalni rozliseni a naistaloval jsem si 15 zbytecnych rozsireni na zobrazovani obrazku kotatek do prohlizece, aby si Nikita nemyslela, ze falsuju svou identitu.
*) Ten eshop nebudu jmenovat, ale kdyz si zjistite k cemu je v mailove adrese znak + (a ze na vlastnim mailserveru jde pouzit misto + jakykoliv znak), zjistite, ze neni problem dat kazdemu eshopu jinou adresu a pak je moc dobre videt, kdo prodava adresy.
Zajimalo by mne kolik javascriptu z kolika ruznych serveru je potreba pro odeslani komentaru na penize.cz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 11. 2017 7:06 | Jiřina Macháčková

Zkoušela jsem se do Twisto zaregistrovat. Měla jsem problém s uvedením adresy. Bydlím na náměstí. Uvedla jsem celý název náměstí, nešlo to. Mám vybrat se seznamu. V seznamu naše náměstí není. Mám pocit, že je Twisto jen pro Prahu. Ať se jde Twisto vycpat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2017 20:19 | Rocco

Feliz :´-0 , správně je za "Twisto".
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2017 16:10 | likvid

Odpověděl sis sám. Protože náš risk manažer a) čte byliny, b) čumí na blbý filmy – co je správně?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2017 15:51 | Pavel

Proč si to myslíte? Nikita je mužské jméno, ze známých osobností se tak jmenoval třeba Chruščov. Jako ženské jméno bylo snad poprvé použito ve filmu Brutální Nikita, kde si ho dala jedna smažka nic netušící o světě okolo (a asi jen na zdůraznění, jak moc byla mimo).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2017 12:25 | Kikina

trochu dotahnout, otisk palce, scan duhovky pres novy iphone 15, overeni IP a mista pobytu s fotkou pro bigbratra a je to :-).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2017 12:10 | likvid

Vysvětlím. Není to ten Nikita, ale ta Nikita. Takže občas jde inteligence na pár dní stranou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2017 12:07 | jezevec

ten nikita by mne docela zajímal. onehdá mi twisto zamítlo platbu na webshopu, kde nakupuji už deset roků. twistem to byla jedenáctá platba, z nich všechny jsem uhradil dávno před splatností, obvykle hned v den obdržení předpisu, a to i vyšší částky. další "inteligent" v podatelně obchodu na to reagoval tak, že celou objednávku zrušil a ani mi nenabídl jiný způsob platby. takže budujte si hoši PR, kšeftu není nikdy dost - ale zkuste se i zamyslet nad funkcionalitou vlastní služby.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2017 10:38 | Filip

Zrovna vcera jsem resil situaci, ze nekdo zneuzil muj email pro nakup. Videl jsem objednavku ze serveru, kde podporuji platbu pomoci Twisto. Nevedel jsem o co jde, tak jsem tomu nevenoval pozornost - myslel jsem, ze prece kdyz jsem nic nezaplatil, objednavka musi bude stornovana a po me nemuzou nic chtit. A po tydnu na email prisla upominka. Nepral bych nikomu zazit tu situaci. Nevedel jsem jake udaje pozaduji, obaval jsem se, ze zneuziti osobnich udaju je daleko rozsahlejsi - jako kdyz si nekdo na falesnou / kradenou obcanku pujci penize.
Nastesti komunikace se serverem, kde bylo nakoupeno a twistem byla korektni a po par udajich, ktere si overili napsali, ze po me nic nechteji. Ale stejne to byl docela sok.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2017 9:40 | Fero

Parada, nakopejte zadek bankam nečestnym. Akorat ze v CR je skoro kazda adresa rizikova .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Mertlík

exministr a ekonom

Jan Libich

ekonom

Pavel Mertlík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Libich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services