Na obranu menšího zla

Michal Kašpárek | rubrika: Komentář | 20. 10. 2017 | 31 komentářů
Na silnici a k volbám idealismus nepatří.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 10. 2017 21:56, ST

To jsem nepsal ja. Ted koukám jak to tady ten desetkrát usvědčeny lhář Josef rozjel! Tak tomu neverte ani slovo kousek zpet tvrde lhal o růstu průměrne a minimální mzdy! A co se tyče Kašpárka, tak se tady dneska v době když už lidé voli snaží manipulovat občany, aby nevolili ČSSD. Kdopak ho asi plati-Putin-nebo-Trump?? A toho pana nahoře bych se zeptal, vy opravdu chcete vystoupit z EU?

+9
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 31 komentářů)

21. 10. 2017 13:10 | josef

Demagog Starý by snad neměl číst,aby tady neplodil takové kraviny.Nevím jestli je sám jednoduchý člověk nebo má čtenáře za jednoduché lidi bez mozku. Dělá nám tu zkratkovité závěry prezentující vždy pouze jednu stranu reality. Zcela ignoruje prověřenou skutečnost, že ekonomika má svůj rovnovážný stav a když ho násilně deformujeme z jedné strany, třeba násilným růstem mezd, po chvíli se nám projeví deformací z druhé strany, třeba inflací nebo nekonkurenceschopností oboru a propouštěním lidí. Je to typické lákání voličů sociální demokracie a hloupých lidí. Bohužel to odvádí pozornost od jediné možné alternativy skutečného růstu a to zvyšovat produktivitu práce a hledat rezervy v systému.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2017 10:33 | ST

Dnes jsem četl na kurzech.cz asi nejhorší článek v živote, nepsal ho sice asi Josef, ale je pecka- název zni Špatný zkušenosti Německa s nízkou nezaměstnaností. Autor si nak rozkošne neuvědomuje, že díky právě te nizke nezaměstnanosti mají ti ubožáci v Německu průměrnou mzdu 100 000.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2017 9:23 | ST

Pane Topolánku co jste tu po 7 letech nechali-minimalni mzdu 7 čistého a ODS=Otresne Děrave Silnice! Ne ODS už nikdy více! Pro mafiány rušit EET- aby nemuseli platit radne dane!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2017 8:00 | Mirek

Mě o tom nevolit ČSSD nejvíc přesvědčili sociální demokraté.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2017 21:56 | ST

To jsem nepsal ja. Ted koukám jak to tady ten desetkrát usvědčeny lhář Josef rozjel! Tak tomu neverte ani slovo kousek zpet tvrde lhal o růstu průměrne a minimální mzdy! A co se tyče Kašpárka, tak se tady dneska v době když už lidé voli snaží manipulovat občany, aby nevolili ČSSD. Kdopak ho asi plati-Putin-nebo-Trump?? A toho pana nahoře bych se zeptal, vy opravdu chcete vystoupit z EU?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2017 12:55 | ST

No ale vy jste fakt přiserne hloupej.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2017 12:49 | Ramesse II.

S tím se nedá než souhlasit. Považuji za urážku občanů, když nějaký politik (a je jich většina) řekne, že čeští občané jsou příliš hloupí na to, aby rozhodovali sami. A vůbec nevím, kde se v těchto politicích bere to přesvědčení, že zrovna oni jsou chytřejší - při pohledu na jejich činy a slova jsem přesvědčen spíše o opaku, tedy že občané jsou moudřejší než ti, které nám strany předkládají na výběr :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2017 12:39 | Josef

Já mám letos letos také jednoznačnou volbu. Přesvědčili jsme se o tom, že zastupitelská demokracii s volbami jednou za 4 roky občany irituje a to zleva do prava. Technika nám to čím dál tím lépe umožňuje, tak to zkusme s více prvky přímé demokracie. Vystavme politiky permanentnímu tlaku za udržení koryt! Ti co se bojí referend o čemkoliv, rezignovali na schopnost shromáždit argumenty a přesvědčit národ a podceňují inteligenci spoluobčanů. Chcete se dočkat obušků jako v Katalánsku?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2017 11:32 | Ramesse II.

Sice tu jsou, ale zatím jsme se díky malému množství dokázali ubránit i přes podrazy Sobotky a spol. - ale naši nepřátelé v Bruselu na nás tlačí jako o život (a o život skutečně jde), abych teroristy dováželi ve velkém jako oni a starali se o ně. Dali nás i ke svému soudu, který logicky prohrajeme, když jde o jejich soud. A pokdu tu nebude silná česká vláda, tak je s námi konec.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2017 9:09 | josef

no az na to, ze tu zadni stredoveci bojovnici nejsou. :D:D proti komu to tedy chcete bojovat?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2017 7:58 | Ramesse II.

Letos je to ve srovnání s jinými roky mnohem jednodušší. Nejzásadnějším problémem je ohrožení země středověkými islámskými bojovníky, západní Evropu již zničili a my musíme zajistit, abychom se tomu ubránili. Vše ostatní je podružné a dá se řešit až potom.
Když vyškrtnu obskurní formace s předpokládaným ziskem pod 1% hlasů, tak mi zbyde pouze jedna jediná kandidátka. Za 3 minuty jsem měl vybráno a celá kampaň tím pro mě skončila dřív než začala.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Alexandr Vondra

politik

Ladislav Jakl

bývalý tajemník prezidenta

Alexandr Vondra
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ladislav Jakl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services