Zvíře na cestách. Vlakem nebo autobusem, po Česku i Evropě

Petra Dlouhá | rubrika: Když se řekne | 18. 7. 2017 | 8 komentářů
Chcete vzít svého mazlíčka na cesty vlakem nebo autobusem? Čtěte, jaké jsou možnosti po Česku i Evropě.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

19. 7. 2017 7:48, Vlada

No hlavně, že se nám po Evropě potulují tisíce nezvaných, neočkovaných, nečipovaných, bez náhubků ..., plní červů, HIV, tubery atd. Můj pes je naprosto zdráv, očipován a protože miluje lidi, tak nikam nesmí. A to ani jako spolujezdec v mém autě !!! Životní náklady za psa si platím sám, bohužel z daní přispívám i na ty výše zmíněné ...

+43
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

8. 6. 2020 20:51 | Lenka

Přesně tak. Být přepravcem, zvážím to, že je v Čechách spousty pejskařů, kteří by ocenili moje služby a vybavila bych vagón uzpůsobený právě jim a nechala si za to zaplatit. Spokojenost by byla na obou stranách. Rozhodně nejsem sama, kdo by byl ochoten zaplatit za takovou službu. Například by to mohly být uzavíratelné boxy a poblíž sedačky pro majitele psů.Když je vůle...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 10. 2019 9:32 | Lenka

Přesně tak pane Vláda, již dva dny hledám na netu s jakou společnosti se dostat z Čech do Španělska se psem, letecky drahé, busem nic, jela jsem z Vídně z letiště domů do Mikulova, RegioJet má první zastávku v Brně a jede přes Mikulov, chápu řidiče , že nezastaví, nesmí, tak proč vedení se nad tím nezamysli a proč nedat zastávku v turistickém městě a dávno historickém, kde vedly obchodní cesty Evropou, jiná doba se lepší k horšímu, co na to říct.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 6. 2019 15:39 | Zuzka

Prosím o vyjádření, jak mohu jet se psem - beaglem na Slovensko? Mohu s ním do lehatkoveho nebo lůžkového vagónu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2019 14:55

Chci jet se svým psem ze Staroviček do Hustopeč (je to labrador). Potřebuji jet společností Bors. Půjde to?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2018 19:46 | Cestovatelka

Můžete mi někdo vysvětlit když jedu z Německa do Čech tam si koupím dle přepravních německých podmínek jízdenku na psa (dětská jízdenka) a v Čechách je neplatná?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2017 22:59 | čínský kuli

Ano, můžete, ale je to ilegální, takže hrozí, že až celníci začnou prohledávat autobus, budete ji muset sežrat. A zrovna činčily mají moc chlupů. A dlouhý. Takže si tu činčilu před cestou radši pořádně vyholte.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2017 21:51 | Pavlina medková

Mám činčlu mohla bych si ji vzit sebou do autobusu když jedeme do anglie
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 7. 2017 7:48 | Vlada

No hlavně, že se nám po Evropě potulují tisíce nezvaných, neočkovaných, nečipovaných, bez náhubků ..., plní červů, HIV, tubery atd. Můj pes je naprosto zdráv, očipován a protože miluje lidi, tak nikam nesmí. A to ani jako spolujezdec v mém autě !!! Životní náklady za psa si platím sám, bohužel z daní přispívám i na ty výše zmíněné ...
+43
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vlasta Parkanová

politička

Jakub Vágner

rybář a podnikatel

Vlasta Parkanová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jakub Vágner
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services