Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Mám záznam v rejstříku trestů a hledám práci: Nenechte se diskriminovat

Jestli hledáte zaměstnání, nemusí být trestní minulost překážkou, tedy teoreticky. V praxi zaměstnavatelé často požadují výpis z rejstříku trestů, i když na to nemají právo. Jaké máte šance? A jak se bránit, když vás kvůli prohřešku z minulosti diskriminují?

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

19. 4. 2017 5:58, Tarzan

Největší trest je práce :-(

Reagovat

+16
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (10 komentářů)

19. 4. 2017 5:58 | Tarzan

Největší trest je práce :-(
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+16
Líbí
Nelíbí

19. 4. 2017 14:21 | Dezider Paraday

Teoreticke reci a stejne vas vyradi, to je realita
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

19. 4. 2017 19:57 | makáč

Njn. výpis z rejstříku nikde nechtějí a pak musíte dělat s krimnálníkama co vám vyhrožují, fetují, řešit vykradené skříńky a další slasti. Fakt super :-(
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

9. 10. 2017 12:04 | kiss.me.werunka2@gmail.com

Dobry den,chci se zeptat,je mi 29 let,mela jsem oodminku za alimenty,za drogy,za pokus o kradez jsem dostala 200 hodin prospesnych praci a z toho jsem nenake nedodelala,takze jsem byla 45 dni na vazbe,uz je to e dele nez 5 let, mam tedy zaznam v trestnim rejstriku?Pokud ano kde se zada o vymaz a jak dlouho to trva
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

1. 2. 2018 20:31 | Zora Slovakova

Chci pracovat ve skladě v Bille nemám čistý trestní rejstřík, mám šanci?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

3. 2. 2018 8:29 | Jan Němeček

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, v roce 2006 jsem byl odsouzen k 4,5 rokům vězení, od seděl jsem 3 a zbytek dostal do podmínky. V roce 2010 jsem byl opet odsouzen na 3 roky a k tomu mi byla přeměněna podmínka z předešlého trestu 18 měsíců. V roce 2015 jsem byl propuštěn z vězení a od te doby vedu radny život, mohu tedy o vymazání tr rejstříku žádat v roce 2020? Děkuji předem za odpověď. Němeček
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

3. 2. 2018 8:34

Není člověk jako člověk, vězeň jako vězeň atd. Když nedáte lidem s trestnou minulosti šanci začít znovu, nezbývá jim nic jiného než pokračovat ve srackach. Tak se potom nedivte, když většina lidi má názory jako právě vy
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (makáč 19. 04. 2017 19:57)

15. 2. 2018 11:36 | Milan

maže se rejstřík po 18letech automaticky nebo mám žádat
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 7. 2018 21:25

O vymazání z rejstříku trestů musíte sama žádat, jinak to tam budete mít do smrti...
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (kiss.me.werunka2@gmail.com 09. 10. 2017 12:04)

12. 10. 2018 14:24 | jan

78 zavzenej kvuli rvacce us to je 40 roku a stale to mam rejstřiku trestu ted me je 68 udelal sem skouski na hlidace sekuriti kvuli tomu ze to mam v sejstiku trestu tak nemuzu vikonavat praci jako sekuriti.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 188 136 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Další čtení na flowee.cz

Raději město, nebo vesnici? Pro zdraví je rozhodující blízkost lesa

Raději město, nebo vesnici? Pro zdraví je rozhodující blízkost lesa

Říká se, že život na vesnici je rozhodně zdravější než ten ve městech. Není to tak úplně...více

Dopřejte si skvělou terapii. Jako dobrovolník v nemocnici

Dopřejte si skvělou terapii. Jako dobrovolník v nemocnici

Když procházím areálem Thomayerovy nemocnice a míjím oprýskané budovy geriatrie a ozařovny,...více

Proč každý Čech vyhodí v průměru 80 kilo jídla

Proč každý Čech vyhodí v průměru 80 kilo jídla

Je den před výplatou a vy si nemůžete moc vyskakovat. I přes mnohá předsevzetí, že tentokrát...více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Brůna

podnikatel, Husky

Michael Kocáb

hudebník a politik

Petr Brůna
ÚSPĚŠNOST
54,29 %

z 35 duelů
Michael Kocáb
ÚSPĚŠNOST
3,17 %

z 63 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK