Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Oddlužení: Jak vyhlásit v roce 2017 osobní bankrot

Petra Dlouhá | rubrika: Jak na to | 13. 3. 2017 | 8 komentářů
Jestli jste uvízli hluboko v dluhové pasti a nedokážete splácet, může vás zachránit osobní bankrot. Oddlužení ale není příjemné ani jednoduché. Jak na to v roce 2017?

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

6. 10. 2017 20:09, Anna

Dobrý den prosím vás poradili byste mi nějakou spolehlivou společnost na oddlužení? Dekuji

Reagovat

+1
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (8 komentářů)

10. 7. 2017 8:51 | Ing. Ondřej Čížek

Dobrý den,
užitečné informace, děkujeme.
FC Insolvence
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

22. 7. 2017 8:39 | Roman Kiss

Dobry den,chci se zeptat za jak dlouhou dobu mi bude strhavano v roce 2017 z platu ,kdyz mi teprve schvalili oddluzeni a pridelili ins.spravce s kterym se teprve spojim.Dekuji
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

16. 8. 2017 20:31 | Pavla

Dobrý den, je možné podat osobní bankrot jako matka samoživitelka? Děkuji Vám velice za odpověď.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

5. 9. 2017 18:58 | Přenysl Knopp

Co mám dělat kdyš jsem davno stratil přehled kde co dlužim vim o pár co mi berou plat
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

6. 10. 2017 20:09 | Anna

Dobrý den prosím vás poradili byste mi nějakou spolehlivou společnost na oddlužení? Dekuji
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

1. 11. 2017 17:53

Mam podobný problem
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Anna 06. 10. 2017 20:09)

10. 11. 2017 0:34 | kubajsmara

Dobrý den,jsem OSVČ s výdělkem cca 35.000kč bez nákladu,na soc. dlužím 20.000, na zdravotním také 20.000, půjčku cetelem 3.000 kč ,v bance splacím 7.000 půjčku,hypoteku 8.000kč, poplatky domacnost 7.000, deti skolne,obedy, a okolo 3.000, sociálka my jiz zablokovala ucet, z vydelku my sotva byde na jidlo a phm, je pro me nejaka šance ještě? timto zpusobem nedokazi ani uhradit dluh na soc a zdrav,banka my nepujcí kvůli exekuci na učtu
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 11. 2017 13:50 | Kozlova

Ing. Ivana Pátková
Přelouč, Pražská 3, PSČ 535 01
IČ: 162 34 821
Nejsem plátce DPH.
Telefonní kontakt: +420 775 891 000
E-mail: patkova.i@imp-finance.cz
Tohle je clovek ktery dolazal nemozne kdyz mi u jednoho soudu insolvenci zamitli. Nikdy ji nebudu moct dostatecne podekovat. Dnesnim dnem schvalena insolvence.
Neni to reklama..jen vim ze pomuze.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 500 695 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Devát

ředitel Cisco Systems

Ivo Lukačovič

podnikatel, Seznam.cz

Jiří Devát
ÚSPĚŠNOST
46,67 %

z 30 duelů
Ivo Lukačovič
ÚSPĚŠNOST
61,05 %

z 95 duelů

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK