Pavel Řehák: Dělat pojištění, které bychom se nestyděli nabídnout vlastním rodičům

„Díky Directu se před námi objevil prostor, kde se dá dělat pojištění, které bychom se nestyděli nabídnout vlastním rodičům,“ popisuje Pavel Řehák jednu z myšlenek, na které spolu se svými partnery z VIGO Investments staví pojišťovnu Direct.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 6. 2016 16:16, Tom

To jsou sice krásná slova a plány ale kupříkladu asistenční služby Directu jsou na zoufalé úrovni. Tuto neděli jsem měl poruchu na svém voze v zahraničí ale už jenom vysvětlit operátorce kde se nacházím bylo nadlidské úsilí. Přitom jsem byl na mezinárodní a frekventované dálnici což jsem se jí snažil 10 minut vysvětlit a udal jsem i přesný kilometrovník. Nevím co bych dělal kdybych byl nedejbože na okresní silnici někde v Bosně nebo v Rumunsku. To bych tam asi stál ještě doteď. Triglav měl tyto služby daleko lepší.

+9
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

9. 7. 2022 5:53 | Mirek

Z vlasntí zkušenosti lze konstatovat, že pokjud to myslí s citátem nabídky vlasntím rodičům vážně, pak musel mít velmi těžké dětství. Tolik neprofesionality v jednom jediném případě jsem ještě neviděl. Doufám, jen, že se s Directem již nesetkám a jheo rodiče mají jinou pojišťovnu..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2016 12:45 | Václav Kokeš

Pavel řehák měl na starosti Pr a marketing v Čské pojišťovně? to on má na svědomí ten předražený kosmetický re brand české pojišťovny? no panečku Direktu pomáhej bůch s tímto putovním manažerem
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2016 8:49 | logik

o 360stupnu jinde ovsen znamena furt STEJNE !! Ze by dalsi co nechce maturitu z matiky ?!?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2016 20:45 | Lard Friese

No ja nevim, v McK a CP jsem pracoval v uzkem teamu PRE a musim rici, ze to, co tady Pavel rika, je o 360stupnu jinde, nez jak se choval. Za celou svou karieru si nepamatuji vice arogantniho karierniho kinder managera, kteremu nejde o nic jineho a nokoho jineho nez jen sam o sebe. Vlastne jej za tuhle sobeckost ve finale Lada Bartonicek vyhodil... Cist nyni na kazdem serveru, jak pro nej byli a jsou lide na prvnim miste je tak trochu smutny paradox... Jenze, Pavle, Ty to opet pres sve ego nevidis a Tve propracovane mesenaske PR se obrati, opet, proti Tobe... Ach to ego!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2016 10:18 | Petr

Zahraniční asistence pro pojišťovny, aspoň co vím, většinou řeší smluví asistenční služby. Třeba Axa nebo Europ Assistance...je pravděpodobný, že stejná operátorka mohla radit i člověku, co má pojištěný auto třeba u Allianz, Uniqy nebo úplně jiný pojišťovny. Takže je asi těžký si ohlídat kvalitu ve všech případech. Třeba se některý pojišťovny hecnou a zařídí si svoje vlastní asistenční služby. Když sleduju Direct, jaký má ambice, čekal bych, že za rok dva s něčím takovým přijdou
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2016 17:02 | Mahoja Kotyč

Moc se mi líbí, že o studu mluví člověk, který se nestydí používat značku Direct, která tady byla a z trhu se stáhla... Co takhle založit ještě automobilku a používat značku Laurin - Klement?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2016 16:16 | Tom

To jsou sice krásná slova a plány ale kupříkladu asistenční služby Directu jsou na zoufalé úrovni. Tuto neděli jsem měl poruchu na svém voze v zahraničí ale už jenom vysvětlit operátorce kde se nacházím bylo nadlidské úsilí. Přitom jsem byl na mezinárodní a frekventované dálnici což jsem se jí snažil 10 minut vysvětlit a udal jsem i přesný kilometrovník. Nevím co bych dělal kdybych byl nedejbože na okresní silnici někde v Bosně nebo v Rumunsku. To bych tam asi stál ještě doteď. Triglav měl tyto služby daleko lepší.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Kužel

prezident Hospodářské komory

Lubomír Stoklásek

podnikatel, Agrostroj Pelhřimov

Petr Kužel
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Lubomír Stoklásek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services