Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Když lékař neléčí: Jak se nechat odškodnit?

Chybovat je lidské. Pokud ale udělá chybu lékař, může to být pochybení tak zásadního rázu, že místo na odpuštění, myslíte v první řadě na odškodnění. Jak postupovat, když vám doktor místo pomoci spíš uškodí? Poradíme.

24. 3. 2017 15:40 | Marie

Podstoupila jsem operaci stitne zlazy,upozornovala jsel lekare,ze se hlasem zivim,jako operatorka,je I zaznam v lekarske zprave. Po operaci mam problemy s hlasivkami a nemohu jiz dle lekarky foneatricky sve povolani vykonavat. Jsem sice ve starobnim duchode,ale z toho se nada vyzit.Ted mam financni problemy,protoze jsem sice na nemocenske,ale jiz bez naroku na nemocenske davky. Kdybych chtela se soudit,tak nemam na soudniho znalce a nevim zda bych uspela u soudu.Muzete me poradit?Dekuji
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

24. 3. 2017 15:43 | Marie

Muj meil,,,ak.jam@centrum.cz
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Marie 24. 03. 2017 15:40)

27. 3. 2017 23:46 | Jana

Prosim Vás o radu jak postupovat dál.- Dne 31.1.2017 jsem podstoupila plastickou operaci Facelift, spojenou s operací spodních víček na nejmenované klinice plastické chirurgie v Praze Po operaci jsem se probudila a měla jsem svěšený pravý koutek úst, z oka mi tekly slzy a oko jsem nemohla dovřít Pan doktor se pouze usmál a zeptal se, jestli mám děti, aby mi pomohly vyhledat na internetu jak mám postupovat dál.Nevěděla jsem co se stalo a tak jsem požádala jinou plastickou chirurgii s dotazem, jak mám postupovat. Zde mi doporučili, že okamžitě musím navštívit neurologa a očního lékaře a dakší problémy řešit přímo s plastickými chirurgem, který mne operoval. U obou lékařů byla jasná diagnóza Paresa lícního nervu. - Okamžitě jsem navštívila plastického chirurga, který mi vzhledem k provedenému zákroku nedoporučil žádnou standardní rehabilitaci, ale řekl ať si najdu nějakého lékaře, který praktikuje Akupunkturu. Po 10 návštěvách se pusa trochu narovnala, ale oko zůstalo stále stejné. Plastického chirurga jsem dosud navštěvovala každé dva týdny, ale vždy byl arogantní a řekl že bych potřebovala akorát prášky na uklidnění a chovala se jako inteligentní člověk. Po dnešní návštěvě mi řekl že je všechno v pořádku i když stále nemohu zavřít oko a tvář mám oteklou a neurolog a oční lékař ničemu nerozumí. Na oční kliniku chodím na kontrolu pravidelně, oko si na noc musím zalepovat a celý den si musím kapat do oka kapky, aby mi nevyschla rohovka. Celé léčení Akupunktury mne dosud stálo 8 000 Kč.Pan doktor mi opět sdělil, že se mám chovat jako inteligentní člověk a že je všechno úplně v pořádku a že je mu líto že jsem zaplatila tolik peněz za dosavadní léčbu. Dále mi řekl, že na internetu našel jakéhosi léčitelé, který by mi mohl pomoci. Nepřipadá mi jeho přístup k problému standardní a navíc jsem strávila téměř dva něsíce návštěvami různých lékařů a klinik, což mne kromě financí stálo i mnoho času (nejsem z Prahy).Obrátila bych se na doporučení jiných lékařů na majitele kliniky, ale pan doktor je majitel a zároveň primář, takže je to patová situace a nevím jak postupovat dál.
Děkuji vám za radu.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

20. 5. 2017 0:17 | Věra Simmonová

Jen nechápu, proč se bojíte zveřejnit jméno tohoto packala, abychom my ostatní věděly, komu se máme vyhnout. Nebo nám snad přejete stejný osud ?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

1. 11. 2017 7:29 | Irena

Zadala jsem jen o setkani se s posud.znalcem,a ten mi rekl,ze dotycne v te nemocnici muze znat,takze mi odmitl udelat znalec.posudek.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 608 404 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Firma se mnou přestala komunikovat
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, objednala jsem si přes e-shop zboží, které jsem zaplatila a došla mi i faktura. Bohužel skoro po 2 měsících stále nic nepřišlo. Když jsem se snažila kontaktovat firmu, nikdo mi na e-maily neodpovídal... více

Spotřebitelská poradna

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Bezděk

ekonom

Leoš Novotný

podnikatel, Leo Express

Vladimír Bezděk
ÚSPĚŠNOST
81,82 %

z 11 duelů
Leoš Novotný
ÚSPĚŠNOST
83,33 %

z 6 duelů

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK