A hlavně hladký výkon moci

Michal Kašpárek | rubrika: Komentář | 23. 12. 2015 | 8 komentářů
Z úřednictva se brzy může stát nedotknutelná kasta. Arogance bude v Česku legální, jen pokud bude namířená dolů.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

24. 12. 2015 10:36, Miloslav

Stačilo by půlku úředníků vyházet a bude po arogantním vystupování.

+69
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

28. 12. 2015 9:09 | Jaroslav

To když budu chtít po úředníkovi-úžednici práci a bude pít už desátou kávičku a nebude si na mne ,nebo na práci,chtít udělat čas,tak řekne,že jsem jej-ji urazil a dá mne vihodit a trestat pokutou?!? A jak se budu bránit proti lživému obvinění? U soudu? A budu u soudu mít šanci? Vždyť to jsou také ůředníci.Jo a soudy budou tímto ve chvilce zahlceny,neboť lenost a arogance některých úředníků nezná mezí!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 12. 2015 12:15 | Ficus

Úředník je již dnes arogantní nabubřelej sráč. Co bude po vyhlášení takovýhle pravidel ? Bude nás vyhazovat z "jeho" úřadu, bude mít právo si na nás stěžovat ???
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2015 22:28 | Pavel

úředníkům nenadávám. Když budu mít výhrady k jeho práci, je lepší to vyřídit až vyleze z kanceláře. To nebude úředník, ale občan.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2015 10:36 | Miloslav

Stačilo by půlku úředníků vyházet a bude po arogantním vystupování.
+69
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 12. 2015 15:23 | MoB

Ten poslední odstavec mi přišel co do možných následků nejhorší: veškerá nenávist se hezky svede do koryt a napře se na "snadné cíle". Takhle nějak to začínalo v Německu ve třicátých letech minulého století - a skončilo to holocaustem.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 12. 2015 10:28

Ale, to jsou troubové, jako ten nad vámi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 12. 2015 9:37 | HonzaV

Souhlas, ty příklady s barmankami byly ukázkové. "Hlavně hladký výkon moci." To, že je tam hned po ránu dvacet mínusů, si vysvětluji nějakou potrefenou husou na úřadu, která nemá jinak ped svátky co dělat :) Ale co s tím? Volby, zdá se, nepomáhají, už jsme za kritickým množstvím, kdy si kapři sami rybník nevypustí. A počet státních zaměstnanců pořád roste. Na 2016 se plánuje +13 329, tedy přesně tolik dalších voličů pro upevnění stávajícího stavu.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 12. 2015 7:35 | Hugo

Ano, to by nebyl správný kašpárek, aby se nakonec nezmínil o nenávistných projevech vůči krimigrantům... O vyhrožování muslimů původním obyvatelům se přece zmiňovat netřeba, že.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Richter

politik a podnikatel

Jaroslav Brychta

finanční analytik

Milan Richter
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Brychta
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services