Byl jsem mladistvý slušný Čech, díl II.

Michal Kašpárek | rubrika: Sloupek | 3. 8. 2015 | 7 komentářů
Když čtu pitvorné portréty „slušného Čecha“, poznávám v nich sám sebe před lety. Dobrá zpráva: předsudky se dají překonat. Špatná: jde to pomalu a těžko tomu pomoct.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 8. 2015 8:05, Miko

Hodně,hodně připitomělý článek , je vidět ,že autor žije mimo realitu ....

+2
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

7. 9. 2015 10:03

Můžete mi prosím prozradit, jak přesně se žije mimo realitu? Docela ráda bych to zkusila, protože bych si chtěla taky někdy od reality odpočinout a nechci začínat s drogami. Sice bydlím v hrozné díře, což by mělo stačit, ale realita se sem k nám přesto vždycky nějak nacpe. Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 8. 2015 15:46 | sandefjording

Nemáte pravdu, pokud jde o Norsko, tím jste shodil jinak dobrý text. Pokud jde o BV, chápu, že neumíte norsky a o Norsku moc nevíte, ale od té doby, co ta hysterie vypukla, debata tady na severu pokročila trochu dál a pomalu není týdne, kdy by se média nevěnovala systémovým přešlapům a poměrně nehorázným podmínkám uvnitř sociální služby. Na 150 odborníků - velmi prominentních lidí v Norsku: lékařů, psychiatrů, pedagogů, advokátů, lidí z univerzit, a podobně, podepsalo petici, v níž vyjadřují své silné znepokojení o stavu, v jakém se věci nacházejí. Máte pravdu, pokud jde o Romy, uprchlíky, muslimy a kdekoho ještě, ale v tomhle se šeredně mýlíte.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2015 13:26 | onli

Kebabem proti debilite - to me hodne pobavilo - zvlast, kdyz jsem si vzpomnel na rekonstrukci hlavaku ve Varsave (clanek zde: http://zpravy.tiscali.cz/pod-nadrazim-ve-varsave-byl-objeven-cerny-sklad-masa-na-kebab-45543)
A k celkovemu vyzneni clanku - chapu, ze tady nekdo to evangelium pravdy a lasky sirit musi a dokonce uznavam, ze mate do jiste miry pravdu, kdyz nabadate k sirsimu rozhledu. Ale zaver si odnasim zcela jiny - chci Cechy takove, jake jsou (idealne jake byly v devedesatkach) a Cechy tokove, jaci jsou. Trochu zapskle, trochu xenofobni, ale v zasade bezva lidi. Kulturni obohaceni mi staci prave na tom filmovem platne nebo na cestach po svete. Doma se chci citit jako doma.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2015 10:45 | egg

Konkrétně proč?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 8. 2015 10:23 | vedr

Hordy agresivních divochů? Předpokládám, že tu story, co jsem četl včera, o těhotné dívce v Calais, která utekla před smrtí v Sýrii a teď uvízla právě tady v igelitovým pekle za plotem vedle utečeneckýho tábora, byste označil za propagandu, případně rovnou za story vymyšlenou. Že by tam mohli být zoufalí lidé, to předem odmítáte? Hordy agresivních divochů... Po slovníku jejich poznáte je...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 8. 2015 8:05 | Miko

Hodně,hodně připitomělý článek , je vidět ,že autor žije mimo realitu ....
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2015 0:25 | rusutur

Takže pointa je, že sluníčkářem se člověk stane čučením na sluníčkové filmy plné HLP(hlubokých lidských příběhů). Zatímco ty hordy agresivních divochů, co se derou přes LaManche, jsou výplody čecháčkovské xenofobie a nedostatku kritického myšlení. Pobavilo. :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radovan Krejčíř

podnikatel a kriminálník

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Radovan Krejčíř
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services