Diskuze: Srovnání termínovaných vkladů: Drobní střadatelé, plačte!
Úroky termínovaných vkladů jsou proklatě nízko. V kampeličkách navíc musíte nově počítat s vysokým členským vkladem. Poradíme, kdo vám nejvíc přidá, když necháte peníze spát na termínovaném vkladu.
Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)
Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)
25. 7. 2015 19:44
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
25. 7. 2015 7:41 | Karel
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
23. 7. 2015 12:03 | Gabriel Pleska
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
23. 7. 2015 11:36 | stréc od piva
23. 7. 2015 10:59 | Mirek
Zkuste se jako finanční odborníci poohlédnout po možnostech spořících a termínovaných účtů v našich příhraničních zemích . Jsme v EU , takže pravidla ochrany spotřebitele by měla být "víceméně " stejná a třeba jako drobní střadatelé zjistíme , že to jde dělat i docela jinak .Že nejsou jen ty banky ,které inzerují v našich médiích . Je tady sice riziko kurzového výkyvu , který tu "výhodnější " investici může zmařit, nebo ji může naopak znásobit .
Je vůbec možné si takový účet např. v Polsku /v současné době termínované účty 2-3 % / založit ? Co je k tomu zapotřebí ? A co daň ? Hodně otázek ,ale třeba se toho námětu někdo chytne . A pak se třeba chytnou / za nos / i naši bankéři ... :o)