Můj seznam stížností: Hledá se adresát. Kam s nimi?

Petra Dlouhá | rubrika: Jak na to | 21. 7. 2015 | 43 komentářů
Seznam stížností se vrší. Jenže co s nimi? Kde se domoct zastání? Poradíme. Tedy přinejmenším, pokud jde o stížnost na instituci či obchodníka, který vás podfouknul, očesal, vyždímal… prostě připravil o nervy a peníze.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 12. 2020 19:44, Jindřich

Dobrý den,
kde je možno podat stížnost na Novinky.cz. Jedná se mi o to, že mne zablokovali v diskuzi, aniž by mi kdokoliv sdělil, jaký byl konkrétní důvod. Již nejméně 4x jsem je žádal o vysvětlení! Novinky.cz mne odkázali na e-mail: diskuze@firla.seznam.cz. Na tento e-mail jsme odeslal také nejméně 4 žádosti o vysvětlení blokace! Nejdříve mne zablokovali na týden, pak na jeden den a nakonec na měsíc s tím, že jsem vznesl jediný naprosto legitimní dotaz. Nepoužil jsem žádný vulgární výraz. Nejsem si vědom žádného prohřešku proti pravidlům! Přijde mi to jako nedemokratické a současně a především omezující svobodu slova, což považuji za protiústavní jednání! Na žádný z mých e.-mailů an i těch urgujících mi neodpověděli!!!

+19
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 43 komentářů)

24. 10. 2023 15:10 | Renata333

Dobrý den. Tři týdny mi pan obkladač předělává koupelnu a je to hrůza. Samozřejmě peníze na material už má ale materiál pořád není nakoupeny celý a jeho práce je opravdu hrůza. Poradíte jak na něj? Aby aspoň vrátil Peníze? Peníze jsou z půjčky od zaměstnavatele.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2022 10:24 | Pavol

Dobrý den kde podám stížnost na majitele ubytovny podnika neoprávněně dakujem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 7. 2022 13:20 | Josef

Seznam bojkotujte nejlépe tím, že na diskuze nechodíte. Vyzkoušel jsem si jít proti proudu a hle blokace na celý měsíc. Neexistuje svobodného vyjádření. Naprosto vyváženě blokují, aby mohli ovlivňovat národ. Kam se poděla svoboda slova. Proto, nereagujte na diskuze.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 5. 2022 23:14 | Josef Šubert

Chce to založit nějaké sdružení.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 5. 2022 23:12 | Josef Šubert

Citace - Mirek Janovsky / 02.02.2022 15:06

Podavame stiznost na spolecnost seznam.cz. Neustale blokoju lidem komentare za to ze lide napíší pravdu.To ze maji urazlive clanky to se nic nedeje.Je to asi dva mesice vo zveřejnili zakazanou rasistickou vlajku clanek na seznam.cz a bylo jim to vlastne fuk.Kdyz jsme spolecnosti odepsali ze se divime ze dokazou to zverejnit tak nam odebrali komentar a delali jako by se nic nedelo.Zverenovani provokace Ukrainy a Ruska napriklad priprava valky a sem tam se najdou slova ktere dokazi lidi vytocit,NEDELAL BYCH TO.Spolecnost seznam proste urazi atd.Seznam.cz by mela byt potrestana.Dalsi vec je,jakym pravem oni dozaduji po lidek cele jmeno,tel cislo,kdy se narodil atd.Coo je jim potom,pro komentare to neni potreba.Psali jsme na recept komentar a nic tam spatneho nebylo jen to ze SUPER POVEDLO JE TO DOBRY.Spolecnost seznam.cz nas zablokovali za poruseni podminek.Pardon, sorry co jsou zač.Prosime o domluvení nebo at radeji skončí jejich stranka.URAZKY A VYDIRANI Z JEJICH SRANY UZ MAME DOST.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 5. 2022 23:11 | Josef Šubert

Už toho mám také dost. Chtělo by to založit sdružení a podat žalobu. Vždyť je to horší jak před rokem 1989, kdy Rudé Právo mělo "demokratickou rubriku Nad dopisy čtenářů" a mohlo se diskutovat tak maximálně na jakost ždímaček.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2022 12:40 | Soňa

Koupila jsem si křeslo od LUMAX obchodu , křeslo nebylo vůbec podle našich představ a tak křeslo se vracelo do 14 dnů na obchod. Za několik dní přišla odpově´d , že křeslo přišlo špinvé a poškozené a že dostanu o 7 500 kč méně , velice mě to rozhodilo a tak jsem začla pátrat , protože křeslo bylo zabaleno lépe než nám přišlo . Doprace který to přebíral , tak nám odpověděl , že bylo řádně zabalené a , že nebylo možné ho tímto způsobem poškodit. napsala jsem další e-mail ,ale nikdo mě už neodpověděl Jak mám dál postupovat, děkuji za odpově´d.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2022 11:45 | Josef

Mám zájem podat žalobu a trestní oznámení na seznam.cz do Štrasburku. Kdo jde do toho za články a mazání a blokace osob.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2022 11:43 | Josef

Ano, mě blokli za to, že jsme napsal, válka se neřeší posíláním zbraní ,ale dialogem obou stran. To se nelíbilo seznam.cz a blokli na měsíc pak to prodloužily automaticky o měsíc a když snem tam volal tak diskuze nemá telefon a na to mě blokli navždy. Takto za tím stojí vláda, která toto podporuje a seznam.cz je za to placen zvýhodňovat opačnou stranu
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2022 7:56 | PVK - Veolia

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, kam mohu poslat stížnost na PVK. Řeším následující situaci. V polovině zúčtovacího období jsme museli změnit smlouvu ( na katastru byl připsán spolumajitel na danou nemovitost ) a jelikož pvk chce na smlouvě každého spoluvlastníka nemovitosti , tak jsme jim smlouvu podepsali i s novým spoluvlastníkem.
Poslali mi nový přehled záloh, kde byly tři posobe jdoucí zálohy již vedene jako ohrazené. Psala jsem jim, zda jsou opravdu ohrazené a oni mi písemně potvrdili, že tento plán záloh je zcela v pořádku, že při sepsání nové smlouvy převedli přeplatek a tím se pokryly tři zálohy. Takže hradit nemám a znova mi písemně na ofiko jejich dokumentu zaslali potvrzení že tři zálohy jsou ohrazené z minulé smlouvy Nyní nám přišlo vyučování za rok, kde po mě chtějí tyto zálohy zaplatit. Nyní tvrdí, že jsem je ohrazené neměla. Nicméně žádná upomínka za neuhrazené zálohy mi nikdy nepřišla, jediné co mám v ruce je potvrzení že je ohrazené mám. A mám uloženou písemnou komunikaci s pracovnici, která mi napsala, že je hradit nemám. Psala jsem jim na reklamace pro vysvětlení a napsalo mi pouze - dobrý den, pracovnice se dopustila chyby. Uhradte do 7 dní. Ráda bych se někde.informovala jak postupovat. Pokud jsem nikdy nedostala upomínku ani za jednu zálohu. Na zákaznickém portálu zálohy za tyto tři měsíce nemám vůbec vygenerované k úhradě, protože jsou dle komunikace již ohrazené preplatkem z předchozí smlouvy. A nyní zase tvrdí, že peníze chtějí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2022 14:40 | Ladislava

Rovněž se táži,proč jsem byla blokovaná,když jsem se ničím neprovinila.Příspěvky tam jsou vulgární a ty tam zůstávají.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2022 14:55 | Josef

To je naprosto běžné. Vždy píší, že jste porušil pravidla diskuse. Jde především o názory proti zločincům - žádost o vyšší tresty a kritika zločinů vyznavačů islámu. Na to jsou obvzláště hákliví a během několika minut máte blok. Ale i když napíšete pravdu, je to nezajímá. Islamizace má na Novinkách podporu.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2022 9:22 | Tomas

Dobrý den chtěl bych varovat před kramem vietmak ve Staňkově . Přidávají si peníze k nákupu ..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 3. 2022 17:05 | Janina

Ráda se přidám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2022 17:04 | Janina

Mám stejný dotaz jako někteří tady. Seznam.cz - Novinky.cz - mě zablokovali. Žádný objektivní důvod k tomu nebyl. Nepodporuji ani válku, ani nikomu vulgárně nenadávám. Zablokovali mě, protože jsem měla dotaz zda si někdo uvědomuje, že na Ukrajině se válčí ( občanská válka) od roku 2014, a proč se nikde ve veřejných médiích nenajde, kolik Ukrajinců tam od té doby do 2021 zahynulo. A to tam nebyli Rusové. Taky se mi nelíbí, že na Seznamu.cz píší, kolik stojí sestřičky, co se starají o pana prezidenta Zemana. Proč tam nenapíší , kolik stálo léčení prezidenta Havla !. Já si myslím, že na Seznamu - potažmo Novinkách záměrně štvou lidi proti Zemanovi.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2022 15:06 | Mirek Janovsky

Podavame stiznost na spolecnost seznam.cz. Neustale blokoju lidem komentare za to ze lide napíší pravdu.To ze maji urazlive clanky to se nic nedeje.Je to asi dva mesice vo zveřejnili zakazanou rasistickou vlajku clanek na seznam.cz a bylo jim to vlastne fuk.Kdyz jsme spolecnosti odepsali ze se divime ze dokazou to zverejnit tak nam odebrali komentar a delali jako by se nic nedelo.Zverenovani provokace Ukrainy a Ruska napriklad priprava valky a sem tam se najdou slova ktere dokazi lidi vytocit,NEDELAL BYCH TO.Spolecnost seznam proste urazi atd.Seznam.cz by mela byt potrestana.Dalsi vec je,jakym pravem oni dozaduji po lidek cele jmeno,tel cislo,kdy se narodil atd.Coo je jim potom,pro komentare to neni potreba.Psali jsme na recept komentar a nic tam spatneho nebylo jen to ze SUPER POVEDLO JE TO DOBRY.Spolecnost seznam.cz nas zablokovali za poruseni podminek.Pardon, sorry co jsou zač.Prosime o domluvení nebo at radeji skončí jejich stranka.URAZKY A VYDIRANI Z JEJICH SRANY UZ MAME DOST.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2022 3:57 | Hýblová

Dobrý den, objednala jsem si zboží u firmy Prague Microgreens, které jsem zaplatila. Ani po měsíci zboží nemám, peníze nevrátili a jsou nekontaktní. Kam se obrátit v tomto případě. Děkuji, Hýblová
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2022 16:47 | Pavla Mahovská

Dobrý den vyřešila jste prosím reklamaci z firmou Funlandia mam stejný problém děkuji za odpověď Mahovská
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 1. 2022 16:43 | Pavla Mahovská

Dobrý den, ve 14 dnech jsem odstoupila od smlouvy a jiz dtuhy měsíc mi nevratila firma funlandia peníze ani nekomunikuje jak to vyřešit děkuji MahovskÁ
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2021 11:09 | Ludmila

Dobrý den, chtěla bych tímto všechny varovat před nákupem u firmy Iprice Recare s.r.o. Od této firmy jsem koupila televizi. Dodali mi špatný ovladač (nedal se správně použít televizor). Druhou vadou bylo zobrazení špatné diakritiky v televizoru. Odstoupila jsem od smlouvy a vrátila jim televizor. Sami si televizor nechali odvézt. Nakonec nás nařkli, že jsme televizor vrátili rozbitý a že nám strhnou 15% z ceny. Dnes je to tři týdny od vrácení zboží a peníze, ani zboží nemáme.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Patrik Nacher

podnikatel a ekonom

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Patrik Nacher
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services