Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

V Británii šéf konzervativců, v Česku neomarxistický multikulti sluníčkář

Michal Kašpárek | rubrika: Komentář | 26. 6. 2015 | 13 komentářů
David Cameron zdraví účastníky londýnského teplého pochodu i muslimy, kteří slaví ramadán. Čeští politici namísto uklidňování davových psychóz dělají opak.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

26. 6. 2015 9:21, onli

Pane Kašpárku, zajímalo by mne, zda tento druh článků píšete z přesvědčení nebo se vyhraňujete proti většině jen z důvodu potvrzení vlastní výjimečnosti. To, co jste smíchal do koktejlu (který tímto komentuji) a následně ho vylil na hlavu celé české společnosti, je s prominutím snůška nesmyslů. Obviňujete Čechy, Moravany, Slezany z nesnášenlivosti, tam kde je ve skutečnosti jen obezřetnost a vláda rozumu. Nechci zde tvrdit, že Češi jsou ten nejmilosrdnější národ na světě, ale rozhodně se nedomnívám, že bysme byli národem sobeckých, zlých a nemilosrdných lidí. Zajděte někdy do kostela mišto sezení u počítače.
Poznámka a citát na závěr - solidarita by neměla být nenárokovatelná a měla by být také cílená. A ještě slibovaný citát - Ezop - bajky - O muži a hadu: "Zlému kdo pomoc činí, vědětiť má, že dosti zle činí. Nebo za své dobré činy zlou odplatu od něho míti bude"

Reagovat

 

+24
Líbí
Nelíbí

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

26. 6. 2015 16:32, Pavel Borák

SUPER...jen tak dále, přece není možné, aby nevzdělaný řvoucí dav, určoval budoucnost v 21. století...děkuji Vám pane Kašpárek

Reagovat

 

-5
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (13 komentářů)

26. 6. 2015 9:21 | onli

Pane Kašpárku, zajímalo by mne, zda tento druh článků píšete z přesvědčení nebo se vyhraňujete proti většině jen z důvodu potvrzení vlastní výjimečnosti. To, co jste smíchal do koktejlu (který tímto komentuji) a následně ho vylil na hlavu celé české společnosti, je s prominutím snůška nesmyslů. Obviňujete Čechy, Moravany, Slezany z nesnášenlivosti, tam kde je ve skutečnosti jen obezřetnost a vláda rozumu. Nechci zde tvrdit, že Češi jsou ten nejmilosrdnější národ na světě, ale rozhodně se nedomnívám, že bysme byli národem sobeckých, zlých a nemilosrdných lidí. Zajděte někdy do kostela mišto sezení u počítače. Poznámka a citát na závěr - solidarita by neměla být nenárokovatelná a měla by být také cílená. A ještě slibovaný citát - Ezop - bajky - O muži a hadu: "Zlému kdo pomoc činí, vědětiť má, že dosti zle činí. Nebo za své dobré činy zlou odplatu od něho míti bude"
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+24
Líbí
Nelíbí

26. 6. 2015 9:40 | jelec

No. Vy zase máte hysterii a připosranost za obezřetnost a vládu rozumu. Zajděte si někdy do hospody, tam už začala třetí světová.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

26. 6. 2015 13:13 | Timy

Pokud pan Kašpárek stále nechápe "hysterii" z uprchlíků a muslimů, tak by si měl toto přečíst: http://ceskapozice.lidovky.cz/imigranti-neochotu-evropanu-reprodukovat-se-nevyresi-pgd-/tema.aspx?c=A150611_135729_pozice-tema_lube
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

26. 6. 2015 16:32 | Pavel Borák

SUPER...jen tak dále, přece není možné, aby nevzdělaný řvoucí dav, určoval budoucnost v 21. století...děkuji Vám pane Kašpárek
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-5
Líbí
Nelíbí

26. 6. 2015 21:12 | Pavel Borák

SUPER...musel jsem si to přečíst ještě jednou, je dobře, že používáte zdravý selský rozum pane Kašpárek...nenechte se ovlivnit nevzdělaným řvoucím davem...já Vám děkuji, jen tak dále :-)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

27. 6. 2015 10:19 | osvoboditel

Musím se tady Čechů zastat, ve skutečnosti jsou jedním z nejtolerantnějších národů. Gay Pride? Jediné, k čemu se těch našich pár bigotních antigay aktivistů dostane, je že se jich všech pět vyfotí někde s transparentem. Jsou usilovně hlasití, někdy se dostanou i do sdělovacích prostředků, ale ve skutečnosti to skoro nikoho nezajímá. Na rozdíl od tyátru, který se kolem podobných akcí děje například v Británii. Nikdo tu nevolá po trestu smrti pro homosexuály. Proto je až komické, že pan Kašpárek v jednom článku spojil toleranci k islámu a k homosexualitě. A Cameron je jenom populista, prostě zkouší říct něco milého každé skupině, která není voličsky bezvýznamná, nic víc bych za tím nechledal. Až tu bude významné množství muslimských voličů, naši politici budou mluvit taky tak. Mimochodem, náhodou jsem chvíli poslouchal Cameonův předvolební projev zrovna když mluvil o tvrdším přístupu proti zaměstnávání ilegálů v Británii. Dělalo se mi z jeho keců vysloveně zle, vždyť to je boj na úplně špatné frontě, právě to, že imigrant dělá nějakou normální práci, pomáhá nejlíp jemu i společnosti. S Cameronem běžte prosím k šípku.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

27. 6. 2015 11:33 | JoeJoe

Cameron zapomnel dodat, ze je vyskrtnuty z kvot migrantu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

27. 6. 2015 16:52 | Ficus

Nevim nevim. Předsudky je jedna věc, ale zkušenosti s jistým etnikem velmi podobným co sem leze, je věc druhá. Klidně zaměstnám dva nebo pět černochů ve firmě, ale bohužel, oni nic neumí, stejně jak ta naše uřvaná menšina. Mlít o předsudcích a ztrácet opatrnost je výsadou nezodpovědných bláznů, kteří v duchu jakési humánnosti ohrozí chod a bezpečnost celého státu, ne-li Evropy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

27. 6. 2015 18:13 | Bouček Antonín

Jo, pane Ficusi, to je přesně ta statistická diskriminace, o které píše Tim Harford v Logice života (česky vyšlo v roce 2010). Píšete, že černochy klidně zaměstnáte, ale ve skutečnosti už o nich máte obrázek hotový ("nic neumí"), stejně jako o Romech. A to aniž byste se kouknul na jejich CV anebo zjišťoval, jestli skutečně něco umí anebo ne. To zrovna není přístup, který by menšinu motivoval k dalšímu vzdělávání či lepší kvalifikaci, protože na tom stejně nezáleží (zaměstnavatele to nezajímá).
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Ficus 27. 06. 2015 16:52)

27. 6. 2015 18:38 | Hunter

Pletete si "toleranci" a "ignorantství".
Tolerance je vyjádřením aktivního postoje: "vím o tom, možná s tím nesouhlasím, jsem si vědom dopadů a jsem ochoten to tolerovat".
Ignoranství je: "nic o tom nevím, nezajímá mě to, a když se na to nemusím koukat, tak o tom nechci ani slyšet. Když budu předstírat že to neexistuje, tak to zmizí." - to je skutečný postoj Čechů k výzvám, nikoliv tolerance.
"My tady žádné imigraty nechceme" je jen ignoratský postoj k tomu, že je tu už máme a nikdo se nás neptal. A tak radši z bezmocnosti kopeme nožičkama a kříčíme "to oni zlí z Brusele nám je chtějí strčit do _našeho_ ďolíčku", místo abysme se bavili, co s tím budeme dělat.
Každopádně je zajímavé, jak "přistěhovalecká krize" plynule navázala na "hospodářskou krizi" ve chvíli, když už se ani nejusilovnějším ohýbáním statistik nedalo předstírat, jak je na tom Evropa strašně špatně.
Někdy mi přijde, ža kdyby náhodou nějaká krize nebyla, tak by si ji snad musely média vymyslet...
Nebo?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (osvoboditel 27. 06. 2015 10:19)

28. 6. 2015 8:05 | osvoboditel

Což nevidíte, že tolerance a ignorantství, jak jste je sám definoval, je vlastně totéž? Jakmile přijde nějaký Áda nebo Chalíf, tak vámi popsaný člověk nebude mít problém ho podpořit, třebas tiše. Protože tam pořád zůstává to "nesouhlasím s tím". Já vidím zdroj naší tolerance spíše ve vzdělání a v kulturních kořenech, v tom, co nám rozšiřuje obzory a umožňuje pochopit, co škodí a co ne. Chápeme, že nemusíme mít na vše vyhraněný názor a homosexualita je sice jiná, ale neškodná, ať si duhoví kluci a holky zatančí. Taky chápeme, že výzvy po jejich kamenování už neškodné nejsou a tolerovat je nebudeme.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hunter 27. 06. 2015 18:38)

28. 6. 2015 21:51 | To si zapíšu

V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti. V duchu jakési humánnosti.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Ficus 27. 06. 2015 16:52)

6. 7. 2015 11:30 | elly

Zvláštní názory autora článku... Nazývat oprávněné obavy z přílivu agresivních nelegálních imigrantů, kteří neumí a ani nechtějí pracovat, jen očekávají pomoc ze všech stran, davovou psychózou, tak to je trochu silné kafe. Směšovat s tím ještě navíc homosexuály, kteří jsou v podstatě většinou lidé pracující a naprosto v pohodě vůči ostatním, kteří zřejmě vadí jen několika vyhraněným moralistům, to je úplný nesmysl. A rovněž není pravda, že jsme BYLI nazýváni póvlem z východu, stále jím pro západní státy JSME. Takže celkově je tento článek jen snůžka lží a nesmyslů. Autor by měl asi začít žít v realitě.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 823 822 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Klára Samková

advokátka

Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 70 duelů
×
Klára Samková
ÚSPĚŠNOST
72,39 %

z 326 duelů

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK