Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

SHEDLIN. Investice v Číně nebo Emirátech? My vás varovali!

Aleš Tůma | rubrika: Co se děje | 27. 4. 2015 | 112 komentářů
V roce 2011 jsme psali o podivné nabídce fondů slibujících vysoké zisky z čínských realit. Sice to nějakou dobu trvalo, ale na naše varování došlo. A mnohem víc.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

6. 5. 2015 19:58, Hladové kobylky http://www.es-investments.cz

Každá firma by se měla porovnávat podle dosažených výsledků.
Proto vystavuji účet od začátku působení na českém trhu:
1) BNP Paribas WS ONE Asset Allocation = zrušeno
2) BNP Paribas WS ONE First Selection = funguje do současnosti
2) ESCORP NOBLE METAL INVESTMENTS = zrušeno ( ESCORP.EU )
3) HALEBRIDGE ASSET MANAGEMENT AG = zrušeno po upozornění ČNB
3) SHEDLIN CAPITAL AG = insolvence
4) EVVE = insolvence ( EVVE.ORG )
5) TEMPLETON = ukončení spolupráce a přesun do EVOLUTION FUNDS
5) CAIAC = EVOLUTION FUNDS ??? funguje přes rok od 14.2.14

6) ICM MENEŽOVANÉ PORTFOLIO = od 50 TIS. EUR ( FUNGUJE ) ???
6) ICM AKCIOVÉ KOŠE = od 100 TIS. EUR ( FUNGUJE ) ???
extrémně rizikové akcie v koších viz. odkaz
7) ICM INDIVIDUÁLNÍ PORTFOLIO = od 1 MILIONU EUR ( FUNGUJE ) ???

ODKAZY:

http://www.hanfa.hr/-57-upozorenje-potencijalnim-ulagacima-u-investicij.html

https://www.cnb.cz/cs/verejnost/pro_media/tiskove_zpravy_cnb/2010/20101206_varovani_halebridge.html

http://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-media/tlacove-spravy/spravy-vseobecne/detail-tlacovej-spravy/_upozornenie-investorom-spolocnosti-shedlin

http://sachwertpolice.info/shedlin-capital-ag-meldet-insolvenz-an-sind-auch-bald-die-fonds-mit-100-millionen-an-anlegergeldern-betroffen/

https://evve-tms.insolvenz-solution.de/

http://www.caiac.li/de/
http://i-c-m.li/products/

http://www.penize.cz/dluhopisy/292113-portfolio-strukturovanych-produktu-od-icm-dalsi-z-pohadek-o-snadnem-vydelku

Reagovat

 

+222
Líbí
Nelíbí

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

28. 5. 2015 21:37, pozorovatel

Tak děkujeme za přiznání, že ovlivnujete tuto debatu, celkově tento web a podporujete tak lživou rétoriku!!! Nic jiného jsem ani nečekal a jen jste konečně všem přiznal pravdu!!! Myslím, že se tomu říká ovlivnování veřejného mínění a to zde za pomoci estébáckých metod! ANO ... ZOPAKUJI TOTO ZNOVU - JE TO NA MÍSTĚ! JAK VY MŮŽETE VĚDĚT, KDO VÁM ODPOVÍDÁ NA NĚJAKÉM MAILU, KDYŽ (JAK JE PRÝ Z TEXTŮ PANA MARTINA V. JISTĚ) DOTYČNÉHO NEZNÁTE A NEMŮŽETE TEDY ZNÁT PRAVDU?!!! OVLIVNUJETE TUTO DEBATU OČIVIDNĚ A TENDENČNĚ!!!

Reagovat

 

-22
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (112 komentářů)

1. 7. 2015 9:31 | Martin V.

Člověk s mozkem,
Vidím, že musím reagovat i během dovolené. Nevím, proč si bereš mé jméno do pusy (viz. Pravda je taková Martine, že tě znám osobně a přesně vím, co je za touto pomluvou schované!), ale pokud mají ty Tvé výhružky být směřovány doopravdy na mě, tak si buď jistý, že budou předány dál a budu je řešit. Já osobně jsem se profiloval schválně tak, že spousta lidí v ES ví, kdo jsem, ale že mi bude někdo anonymně vyhrožovat? To už trochu přeháníte ne?! Další dílek do skládanky vašich kroků! Jen se ukazuje, že jsem měl pravdu, že nespokojených klientů je a bude více, ale to moc dobře víte. Stačí se podívat na sociální sítě! Važ tedy raději slova, v IT se vyznám a není složité zjistit, kdo se skrývá pod nějakým anonymním nickem!
Měj se pěkně
S pozdravem
Icm Martin V. Icm.martinv@gmail.com
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (člověk s mozkem 30. 06. 2015 09:32)

2. 7. 2015 7:05 | člověk s mozkem

Mám obavu Martine V. (a pravda je, že znám další tři písmena tvého přijmení), že nejsi jediný Martin na světě a tak se na dovolené vlastně ozvala potrefená husa. Ale tvoke věc. Nevidím osobně ani náznak v nějakém vyhrožování a musel jsi při tebou zvoleném scénáři počítat s rizikem odhalení tvé osoby (což stále reálné je). A ano máš pravdu. Stačí se podívat na sociální sítě a celá zápletka s tebou a tvými kamárády je rozpletena a to včetně toho, kteráže to tvoje společnost bude porušovat lidská práva při "údajném" lustrování anonymních diskutérů. A neboj. Vím, co děláš a jak se ona firma jmenuje. Tak jen s chutí do toho! Stejně tak můžeš pokračovat v neurvalém a neuváženém diskutování na FB a zveřejňovat dál pomluvy lidí z ES a to na profilu bývalého zástupce této společnosti (tedy toho, který sám sobě prodal to, co nyní diskutuje). Hezkou dovolenou
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-7
Líbí
Nelíbí

2. 7. 2015 10:04 | R. U. M.

No – tak on to tady Martin V. řiká od začátku, milý kluci ertragédský, já jsem vopravdovej, zeptejte se svejch šefiků. Takže se asi nedá říct, drahej šerloku, že by si až tak zakládal na anonymitě a že bys udělal velkej kus detektivní práce.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+13
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (člověk s mozkem 02. 07. 2015 07:05)

2. 7. 2015 19:47 | pro RUM

Hele chytráku. A proč tedy od začatku svoje jméno tenhle mistr světa nezveřejnil hned a celé?!!! Proč si kvůli tomu založil emailovou schránku? Proč nenapíše sám své jméno a kontakty? Asi to nebude takovej hrdina viď hlupáčku
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-11
Líbí
Nelíbí

2. 7. 2015 20:31 | R. U. M.

Začni sám, starej odvaho.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+21
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pro RUM 02. 07. 2015 19:47)

3. 7. 2015 9:01 | Martin V.

Člověku s mozkem,
pokud je tady na této diskuzi někdo neurvalý, tak jsi to rozhodně ty sám.
Je velice zajímavé, že od začátku jste mě všichni věřící z ES obviňovali, že jsem pojišťovák, pan Tůma a nevím co ještě!
Nyní se tu snažíš na mě vyvolat nátlak tím, že víš, kdo jsem? Od začátku tvrdím, že jsem reálný klient, který díky ES a jejímu postupu při zprostředkování produktů přišel o dost peněz. A můžeš se mi snažit opět vnutit, že jsem si vše podepsal a já nevím co ještě!
A od začátku tvrdím, že se mi klienti ozývají a mají stejné zkušenosti! A těch klientů je víc každým měsícem - zřejmě všude stejně kvalitní práce!
Evidentně vás to, kolik těch lidí je velice znervózňuje a za to jsem jenom rád.
Nechápu, proč bych měl uvádět firemní email, když řeším osobní záležitost?
Navíc kdokoli se mi na tento email ozval, tak jsem s ním vždy jednal svým jménem!
Každopádně koukám, že i když tu argumentoval někdo jiný (třeba nevěřící klient), tak se zase nedočkal žádného protiargumentu, ale pouze útoků a odklánění témat!
Když tak vehementně tvrdíš, že každý klient podepsal rizika včetně plné ztráty kapitálu, tak proč jste tyto rizika neprezentovali na svých přednáškách?
Ale mám jiný dotaz - Jak je vůbec možné, že jste si jako firma dovolili v ČR nabízet produkt, který zde nabízen být nesměl? Mluvím o SHEDLINU. To je taky pochybení klienta? Na to mi prosím odpověz!!!
Moc dobře si dokážu představit, kdo jsi ty, ale pokud mě tady napadáš, tak zveřejni své jméno - ať všichni vidí, kdo tu vymýšlí tyto nesmysly! Ale na to nemáš koule viď?
Tak prosím tě raději mlč. Děláš si tu pouze ostudu a utíkají ti obchody do dalších exkluzivních produktů, které jak vidno jsou také skvěle připravené!
Jo a jen závěrem: Nikdy jsem nenapsal, že bych si někoho lustroval, ale jen to, že je to v dnešní době velice jednoduché! Ony si to totiž v případě pokračujících útoků zařídí odpovědné orgány.
S pozdravem
Icm Martin V. icm.martinv@gmail.com
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+15
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (člověk s mozkem 02. 07. 2015 07:05)

8. 7. 2015 11:17 | Honza T.

Trvalo mi asi půl dne než sem přečetl všechny tyhle žvásty než sem došel k závěru, že pan Martin V. bude fakt nespokojenej a asi se výjimečně nejedená o levnou reklamu pojišťováků z Partners. Ovšem to je to jediný co je na tomhle normální. Jinak je to slušně řečeno blázen. Věnovat tolik energie psaní si se zástupcema ES a obhajobě své hlouposti! Investuju již dlouho a i Shedlin mi nabízeli! Při rozhodování sem použil selský rozum a sám došel k názoru že nepřijmu tak veliké riziko. A to sem smlouvy ani nečetl! Asi je to všechno jako vždycky v lidech. Ale házet to všechno na poradce opravdu není fér pane Martine V.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-6
Líbí
Nelíbí

19. 7. 2015 22:22 | Martin V

Dobrý den,
o tom, že společnost ES a někteří její poradci doporučují investovat z peněz získaných z hypotečních úvěrů, které jim stejný poradce zprostředkuje, se zde již psalo. Osobně znám člověka, kterému zajistili neúčelovou hypotéku na Shedlin MEHC2 nebo účelovou hypotéku na investici do ICM, ale aby někdo kvůli této skvělé investici přišel o střechu nad hlavou??? To už je vážně k zamyšleni :-/
http://forum.mesec.cz/index.php?topic=858.525
Je mi toho pána doopravdy líto, ale na druhou stranu věřím, že toto už společnosti ES neprojde! Další případ kam až mohou vést ty lži, kterými ES zásobuje klienty i své poradce.
Co mi k tomu řekne pozorovatel nebo člověk s mozkem (pokud to není ta samá osoba)?
S pozdravem
Icm Martin V. icm.martinv@gmail.com
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+9
Líbí
Nelíbí

26. 8. 2015 22:23 | Info

http://www.resch-rechtsanwaelte.de/anlegerschutz-aktuell/shedlin-gruppe/shedlin-infrastructure-1.html
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

26. 11. 2015 13:14 | Info

Věřím, že většina lidí, co do tohoto podvodu šla, už spolupracuje s nějakou německou právní kanceláří. Nechápu, že i některé obce mohou investovat veřejné finance do takových věcí (jestli jsem to dobře pochopil) - viz např. obec Modrava: http://www.sumavanet.cz/modrava/ou/user/deska/2015/Usnesdeni_12.11.2015.pdf
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

27. 4. 2016 13:04 | cindy

dobry den, prosim vas mala som striebro od firmy escorp so sidlom vo viedni. po par rokoch som sa rozhodla striebro predat, avsak firma sa zrusila/presla na noveho majitela a ja sa s nimi neviem skontaktovat! snad som o svoje striebro/peniaze nadobro neprisla....:( neviem najst ziadne info o nich, ci su spolahlivi, ci nie...nic proste. prosim poradte, pomozte. dakujem
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hladové kobylky http://www.es-investments.cz 06. 05. 2015 19:58)

30. 8. 2016 19:47 | Martin V.

Tak pánové....
co k tomu dodáte?????? ES a INSOLVENCE

http://www.fondsprofessionell.at/news/vertrieb/headline/ertrag-sicherheit-ist-insolvent-126621/
S pozdravem
Icm Martin V. Icm.martinv@gmail.com
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+18
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 823 822 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Martin Stropnický

umělec a politik

Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
59,68 %

z 124 duelů
×
Martin Stropnický
ÚSPĚŠNOST
44,66 %

z 103 duelů

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK