Věřitel jásá, dlužník brečí. Exekutor bere víc. Nezabavitelná částka v roce 2015

Nezabavitelná částka – tedy suma, kterou vám exekutor, kdyby čert na koze jezdil, z příjmů sebrat nesmí, je od ledna nižší. Věřitel zaplesá; jeho nároky se budou uspokojovat rychleji. Aspoň o kapku.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

11. 3. 2015 10:40

kdo se zivi na nestesti ďruhych je zruda a uchylak

+14
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

7. 11. 2019 1:59 | Eva Davidova

Dobry den ,muze exekutar zastavit peniize na detsky konto
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2018 18:08 | hans

Zdravim mne a moji pritelkini zacli strhavat s platu za dluhy priklad je ten ze ma pritelkine ma cistou mzdu 18000kc a po strzeni neprednostnich srazek ji na ucet posilaji zustatek 8600kc a v nasem pripade to nestaci ani na pokryti najmu je to jen korupce berou si na nevinych a bezbranych lidech a akorad v nasem pripade nas to polozilo na kolena jen chodime do prace a nic s toho nemame pomalu nemame ani na jidlo ale hlavne ze oni si namasti kapsu to je muj nazor
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2015 21:12 | fabio4.9

Kdyz me.navstivili tak.cmuchali jak.mohly a.jeste mi zabavili televizi protoze.jsem.doma nemela nic.ceneho a. Chudaci deti ktery nato maji.koukat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2015 21:10 | fabio4.9

A jeste chudaci mi lidi ja mam 2deti postyzene a.doprace me nevezmou tak jak.to mam delat vsude je dobre jen.tady je to hrozny sami zakoni a aspon kdyby mi jsme meli mesicne 120000tisic jak maji nase poslanci tak.pak bych nato nemela slov a dalo by se vse.utahnout ale.zbyvat na cely mesic.6000tojo noo
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2015 21:07 | fabio4.9

Jsou vizirky ja splacim jen uroky dluhy jsou.splacim.celkem 4exekucea jsem sama 4 detmama a tolik prosim vsechny at stahnou a.zrusi ty exekuce lidi jsou v dluzich jen.za.male.castky ja 3200mi to slo.na 10000a10000na44243kc
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 8. 2015 8:06 | dana

Exekuce je v roce 2004 zastavena,ted upominaj znova,proc.je to dopravni podnik,to budou asi vymahat az do hrobu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2015 21:12

Dobry den . Chtela by jsem se zeptat jak to je, kdyz dluznik nema nic . Tedy ne vydelava .. nema zadny prijmy. . A nema trvaly pobyt nikde. .. odkud si to exekutor veme ... jestli si to vymahaji na rodocich pre den dekuji za odpoved
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2015 22:00

Je potreba je zastavit ale musime se spojit
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2015 13:26

Dobrý den, je třeba připomenout, že setjná pravidla pro srážky ze mzdy a jiných příjmů platí i při oddlužení, tzv. osobním bankrotu. S tím rozdílem, že pro potřeby splátek v oddlužení je z příjmů dlužníka vždy sráženo jako by se jednalo o přednostní pohledávku.
Nejčastější potíže pak vznikají při souběhu exekuce srážkami ze mzdy a zahájení insolvenčního řízení. Zde mají často mzdové účetní těžkou hlavu, nicméně o tom co a jak jsem psal na našem webu zde: http://abivia.cz/rady-oddluzeni/jak-provadet-srazky-z-prijmu-dluznika-v-oddluzeni/
Zdraví JUDr. David Vozák, www.abivia.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2015 10:40

kdo se zivi na nestesti ďruhych je zruda a uchylak
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Janoušek

lobbista, podnikatel a kriminálník

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Roman Janoušek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services