Dovolená jako špatný vtip. Jak správně reklamovat zájezd

Petra Dlouhá | rubrika: Jak na to | 19. 8. 2014 | 6 komentářů
Transfer z letiště trval o hodinu víc, animační program o dva dny míň, hotelu chyběla hvězdička, na pláž to byla pěkná štreka, a místo jemného písečku – kameny. Dostali jste od cestovky něco jiného, než slibovala? Reklamujte zájezd. Od letoška je to snazší než dřív. Poradíme, jak na to.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

2. 9. 2021 14:40 | Hynek

Dobré je zjistit, jaká jsou vaše práva a řešit vše včas. Třeba nedávno jsem zjistil zajímavé informace tady: https://www.cikr.cz/kdy-lze-zadat-nahradu-za-ztratu-radosti-z-dovolene/ Například když se stanou zásadní vady v souvislosti se zájezdem, zkazí celý zájezd nebo jeho podstatnou část, můžete žádat tzv. náhradu za ztrátu radosti z dovolené.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2016 21:33 | javurek

S reklamací jsme měli problém u všech klasických, známých velkých cestovek. Cestujeme hodně a k naší smůle jsem už reklamovali u třech různých agentur či cestovek. Všechny velké a známe ani u jedné nám to neprošlo i když dovolená jasně nedostála tomu co slibovali. Počtvrté jsme reklamovali u menší agentury. Měli jsme od nich zájezd do egypta http://www.cestolino.cz/dovolena/egypt/ a u těch prošla reklamace bez potíží a dokonce velmi milou cestou se spostou omluv. Takže velké cestovky a agentury... ne už znovu ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2014 12:18 | anonym

Reklamovali jsme-velmi málo informací o místě pobytu.Dále stravu-polopenzi,která byla velmi skromná a pečivo malý výběr.Pečivo bylo staré,oschlé,gumové a s plísní.Ubytování a vybavení,tam nedostatky pominu. Ale velmi kamenité pobřeží z velkých oblázků,špatný vstup do moře,stálý vítr a vlny ještě znemožňovaly vstup do moře,plavat se kvůli vlnám nedalo,posedět nebo procházet se po okraji moře nebylo kvůli kamenům možné.Oblast vhodná pouze surfaře.Nevhodná pro starší lidi a rodiny s malými dětmi.Dovolenou jsme si vůbec neužili.Kdybychom měli víc informacío místě,rozhodně bychom tuto oblast nevybrali.Recenze nebyly žádné.Zájezd byl na last minut,za zvýhodněnou cenu. Cestovní kancelář Fischer-New-dama reklamaci neuznala.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 8. 2014 22:13 | jezevec

lidi asi nechtěli po cestovce, aby rusy zakázala - ale celkem logicky reklamovali služby hotelu, který po nájezdu soudruhů nebyl schopen doplnit pro zbytek hostů zaplacený bufet.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 8. 2014 10:52

Vtipné na tom asi má být, že by ti lidé chtěli po cestovce, aby ty Rusy nějak zakázala, eliminovala... co já vím. Jak by si podle vás měla cestovka s takovou reklamací poradit? Mně na tom přijde dobré to "chování dalších stovek ruských turistů". Vidím v tom přiznání, že jsme rovněž Rusové. O nic lepší.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 8. 2014 10:40 | cml11

„To jsme opravdu mohli zůstat doma u bazénu a byli bychom alespoň ušetřeni otřesného chování dalších stovek ruských turistů a určitě bychom si dopřáli k jídlu i něco víc než brambory, chleba a rýži, které nám vesměs po náletu soudruhů zbyly.“
Na téhle reklamaci nevidím opravdu nic vtipného. Bezohledné chování ostatních turistů je věc, která dovolenou rozhodně dokáže zkazit. Pokud si mám pod pojmem "ztráta radosti z dovolené" něco představit, v první řadě mě napadá přesně toto.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Jansta

lobbista a podnikatel

Tomio Okamura

senátor a podnikatel

Miroslav Jansta
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů
×
Tomio Okamura
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services