Srovnání spořicích účtů: Kde vám ještě aspoň trochu zhodnotí sto tisíc a milion

Ondřej Tůma | rubrika: Když se řekne | 17. 7. 2014 | 9 komentářů
Mezi slepými je jednooký králem…Úroky spořicích účtů jdou dolů a lepší to jen tak nebude. Přečtěte si, kdo vám dnes nejlíp „zhodnotí“ sto tisíc korun a kdo milion.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

17. 7. 2014 12:02, Oskario

S tou mBankou nemáte tak docela pravdu. Peníze jsem tam převedl během týdne a statisíce se hezky úročí 3 %. Je pravda, že to asi bude jen pár měsíců, ale aspoň to. Kdo v tom chce poradit tak : xizal@seznam.cz

+3
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

4. 2. 2015 18:12 | tomasvlasak

Je pravda, že od léta se na poli úrokových sazeb spořích účtu až tolik neudálo, ale nyní přibyla další možnos ta to equabank se spořícím účtem HIT, který má úrok 1,5% avšak ten se skládá z fixního úroku 1% a bonusového úroku 0,5%, který získáte pouze v měsíci, kdy Vám na běžný účet přijde alespoň 10 000 Kč, což je velmi snadná podmínka. Zároveň equa odstranila podmínky pro bezplatné vedení účtu, takže nyní je účet zdarma vždy a navíc lze získat bonus 150 Kč za založení. Více info o bonusu a spořícím účtu najdete ve shrnutí zde http://www.penizeonline.com/equa-bank-bezplatny-ucet-s-bonusem-150-kc-sporeni-s-urokem-15/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2014 15:57 | Pavlína

já si spořím u equa bank..sice snížili úroky, jako všechny banky, ale aspoň neplatím žádné poplatky a peníze mohu kdykoliv použít
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 8. 2014 18:45 | klientka slamniku

Prijde mi, ze radoby "vyhodne" a komplikovane uroceni, je spise k mystyfikaci a vysmechem ceskeho klienta..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2014 8:26 | mBank klient

Proč tak složitě? Stačí poslat platební příkaz, 10% se strhne na mSpoření a pak tu platbu hned stornovat. Poslané peníze se vrátí, ale na mSpoření ty peníze zůstanou :-D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2014 19:03 | TVK

Skutečně jednoduše.
V podmínkách mSpoření si nastavíte volbu 10%. A pak převedete na účet kámoše nebo někoho z rodiny, kdo má také účet u mB, peníze. 10% částky převodu Vám vletí na mSpoření. A pak opačně, druhá strana Vám tutéž sumu obratem vrátí (a nebo nejlépe si zároveň) naplní dle své volby (1 Kč až 10%) své spoření.
A v závislosti na výši dostupných peněz na běžném účtu je to pak klidně otázka pár minut se dostat na těch 300tKč.
Pokud jste schopen třeba na BÚ dostat 0,5M, tak převedete 450t a na mS máte 45t. To Vám druhá strana obratem vrátí. Vy převedete zase 400t., dalších 40t (celkem už 85t) skončí na mS. A tak dále až do limitu 300t.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2014 9:45 | Petr

Citace - TVK / 18.07.2014 07:39

K mSpoření:
V podstatě nemusíte utratit ani korunu a dle zůstatku na běžném účtu naplníte tento "spořící účet" klidně během 10 minut do plného limitu (300.000CZK), ideálně pak rovnou 2 účty najednou a navzájem ... Poplatky nulové, 1 převod z účtu měsíčně zdarma, dostupnost online. Na dnešní dobu top nabídka.
Zajímalo by mne, jak mSpoření naplnit během 10 min. Poraďte.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 7. 2014 7:39 | TVK

K mSpoření:
V podstatě nemusíte utratit ani korunu a dle zůstatku na běžném účtu naplníte tento "spořící účet" klidně během 10 minut do plného limitu (300.000CZK), ideálně pak rovnou 2 účty najednou a navzájem ... Poplatky nulové, 1 převod z účtu měsíčně zdarma, dostupnost online. Na dnešní dobu top nabídka.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2014 17:30 | m.athos

Vážně? Pokud 10000 utratím kartou v daném měsíci, mohu dalších 10000(nebo dokonce 15000!), které mi zůstanou na účtu, uročit 3% ? To je teda KAUF!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 7. 2014 12:02 | Oskario

S tou mBankou nemáte tak docela pravdu. Peníze jsem tam převedl během týdne a statisíce se hezky úročí 3 %. Je pravda, že to asi bude jen pár měsíců, ale aspoň to. Kdo v tom chce poradit tak : xizal@seznam.cz
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Koblic

ředitel Burzy cenných papírů Praha

Josef Jeleček

podnikatel, Tedom

Petr Koblic
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Josef Jeleček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services