Cena elektřiny pro domácnosti 2014: Srovnání nákladů

Elektřina v příštím roce konečně zlevní. Hodně, nebo málo? Kolik nově zaplatíme za svícení, ohřev vody nebo topení? Nabízíme výpočty a srovnání cen dodavatelů elektrické energie.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

9. 12. 2013 13:29, Stenly

Vlastním garáž s el. přípojkou od čezu produkt d01 se spotřebou 1 kwh za měsíc, porovnání rok 2013 stálý plat za silovou el. 50 Kč/měsíc, rok 2014 stálý plat za silovou el. 60 Kč/měsíc, výsledný efekt za spotřebovanou 1 kwh ušetřím asi 20 haléřů, ale za stálý plat zaplatím v roce 2014 o deset korun za měsíc více, tak kde je to proklamované snížení ceny silové el., naopak asi o 117 Kč za rok se mi silová el. zdraží.
Proč se zvyšoval stálý plat za měsíc ?
Kolik desetitisíců je nás s takovou garáží, mají to dobře spočítané, opět jenom lžou !!!

+18
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

23. 7. 2015 13:17 | David

Je dobré, že se zveřejňují informace o tom jaké jsou rozdíly v cenách a že se dá ušetřit. Třeba se ti drazí konečně chytnou za nos a zlevní, potom se ceny zlepší celkově. I já jsem hledal úsporu a zaujala mě firma X energie, hledal jsem podle ceny, ale také dle zkušeností v mém okolí. Převod za mě zařídili, opravdu se úspora dostavila a celkově mám s nimi dobré zkušenosti.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2014 11:51 | Martin

Ještě předtím, než začnete smlouvat, oslovte konkurenčního dodavatele s nižší cenou - najdete třeba na http://www.snizujeme.cz/ceny-elektriny/ Nechte si udělat nabídku, tu přepošlete současnému dodavateli a čekejte, co vám umí nabídnout :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 1. 2014 11:46 | Juraj

Elektřina letos zlevnila o hodně víc než plyn. Samozřejmě jsem rád za každé zlevnění po všech těch letech zvyšování cen, ale ti co doma topí plynem a vaří na plynu nepocítí zlevnění tak jako lidi, co doma topí elektřinou. Ale díval jsem se na nějaké srovnávače cen, například www.cenaplynu.cz, a zjistil, že se dá hodně ušetřit změnou dodavatele služeb. Někteří dodavatelé mají až trojnásobné ceny!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2013 23:38 | Benes

Ceny jako voditko dobre, vsude se da nakoupit jeste levneji, exituji totiž podpultove zvyhodněne ceny jako u telefonu. Takže smlouvejte.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2013 21:17

Já o něm vím, ale zkuste se sám zamyslet, proč a jaké důvody mohou existovat, aby e-tarif nebyl promne-nás vhodný, ukvapený radile !
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2013 20:34 | patrizio zucca

Pan prezident Zeman má pravdu! Maggioranzu čských pisálků nelze hodnotit pozitivně.Píší na objednávku! Elektřina! ČEZ e tarif nemá konkurenci. Proč není v hodnocení plátku peníze.cz ??????
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2013 16:37 | Pavel

Proč se nepodíváte na ceníky ČEZ? Máte naprosto nevhodný tarif. U e-tarifu je stálý plat za silovou elektřinu 10 kč bez DPH.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2013 13:29 | Stenly

Vlastním garáž s el. přípojkou od čezu produkt d01 se spotřebou 1 kwh za měsíc, porovnání rok 2013 stálý plat za silovou el. 50 Kč/měsíc, rok 2014 stálý plat za silovou el. 60 Kč/měsíc, výsledný efekt za spotřebovanou 1 kwh ušetřím asi 20 haléřů, ale za stálý plat zaplatím v roce 2014 o deset korun za měsíc více, tak kde je to proklamované snížení ceny silové el., naopak asi o 117 Kč za rok se mi silová el. zdraží. Proč se zvyšoval stálý plat za měsíc ? Kolik desetitisíců je nás s takovou garáží, mají to dobře spočítané, opět jenom lžou !!!
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Pikora

ekonom

Jiří Paroubek

politik

Vladimír Pikora
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Paroubek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services