Nemilovaný projekt definitivně končí: Jak se zbavit sKarty a nepřijít o peníze

Petra Dlouhá | rubrika: Jak na to | 23. 9. 2013 | 5 komentářů
sKartu má doma téměř dvě stě osmdesát tisíc lidí. Do šesti měsíců musí Drábkův projekt definitivně skončit. Zákon, který osud sKaret zpečetil, už podepsal i prezident. Zrušení sKaret ovšem nebude zadarmo. A starosti nekončí ani lidem, kteří ji mají v peněžence nebo šuplíku. Přinášíme návod, jak mají držitelé sKaret postupovat, aby nepřišli o peníze.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

11. 10. 2013 16:45 | Lenka

No,soudím z vlastní zkušenosti.Jsem vlastník S.karty jako invalida,neobtěžuje,důchod mi nosí pošťačka,je to pouze kartička jako každá jiná.Hysterie na TV Nova,jak si vozíčkář nemůže vybrat důchod z bankomatu je naprosto zcestná a irelevantní,reportérovi bych hned dala pěstí do držky.Každý má právo se rozhodnout, jak dávky nebo důchod dostane.To,že někteří spoluobčané využívající soc. dávky dlouhá léta je měli dostat na účet,chápu,nedošlo by k jejich zneužívání.Ale stejně by bylo nejlíp jim nedat nic,krom potravinových lístků.Nepracuješ,nežer vyžírko!!! Já pracuji,ač invalida chodící o berlích.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2013 16:44 | Dan

Nebo také komanči - ruďásku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 9. 2013 12:55 | Franta

Ze života: Před týdnem jsem šel vyzvednout obsílku na poštu. Marně řada důchodců vybírajících důchod blokovala tři přepážky pošty. Koupil jsem si alespoň známky. Pán J.K. který vybíral 12 850kč a je z Nového Jičína a bydlí na ulici .... stál vedle mě na přepážce. Bohužel i když jsem stál v diskrétní zóně vím vše i když nechci. Nechápu jak takhle nebezpečně může někdo vybírat peníze. Hlavně ať nemám kartu!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2013 8:39 | Jarek

A na to jsi přišel sám, modrohlupáčku?
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 9. 2013 7:08 | Dan

Soc.karta to má zpečetěné a nám to zpečetí soc.ani.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal David

hudebník a podnikatel

Zdeněk Bakala

podnikatel, BXR Group

Michal David
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Zdeněk Bakala
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services