Jak nejlépe investovat? Přečtěte si tipy a triky českých dolarových milionářů

Ondřej Tůma | rubrika: Jak na to | 3. 7. 2013 | 9 komentářů
Jaké investice jsou v současné době nejatraktivnější a kterým se raději obloukem vyhnout? Kde můžeme v příštích letech očekávat nejvyšší zhodnocení? A kde nasávat nejlepší investiční tipy? Inspirujte se českými dolarovými milionáři.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

3. 7. 2013 2:45, Bedja

Jo, čeští dolaroví milionáří dokázali vykrást banky a fondy a poslední 10 let už neví jak dál. Když jejich uvěznění nechá na seve čekat. Tedy dělají dnes samé hloupé investice, aby ty miliony zas ztratili. Tedy nevim, jaký má ten článek smysl, když poučení z něj neplyne. Ale asi se najde poučení v těch příspěvcích pod článkem.

+63
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

17. 2. 2015 20:54 | Verča25

Co já vím? Investice se vždy hodí a zvlášť, když jim člověk rozumí :) Bohužel jsem ta sorta, co absolutně nerozumí ekonomice, takže si asi budu muset pořídit nějaký ten kurz, abych měla alespoň všeobecný přehled. Do investici se ale rozumí můj přítel a ten to tedy nepustil jedním uchem dovnitř druhým ven. Jelikož ještě nemáme děti, investuje tak nějak pravidelně. Dali jsme si poradit přes www.gtifx.eu a ačkoli jsem já z toho téměř nic nerozuměla, můj přítel má mnohem lepší smysl pro finance a tak jsme se trošku rozjeli správným směrem :) Já jsem raději zůstala při klasickém životním spoření :D Neboť pojmy dluhopisy a jim podobné pojmy jsou pro mě tak trošku španělská vesnice :D
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2015 20:54 | Verča25

Co já vím? Investice se vždy hodí a zvlášť, když jim člověk rozumí :) Bohužel jsem ta sorta, co absolutně nerozumí ekonomice, takže si asi budu muset pořídit nějaký ten kurz, abych měla alespoň všeobecný přehled. Do investici se ale rozumí můj přítel a ten to tedy nepustil jedním uchem dovnitř druhým ven. Jelikož ještě nemáme děti, investuje tak nějak pravidelně. Dali jsme si poradit přes www.gtifx.eu a ačkoli jsem já z toho téměř nic nerozuměla, můj přítel má mnohem lepší smysl pro finance a tak jsme se trošku rozjeli správným směrem :) Já jsem raději zůstala při klasickém životním spoření :D Neboť pojmy dluhopisy a jim podobné pojmy jsou pro mě tak trošku španělská vesnice :D
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2013 14:32 | RAMBO

Nejlépe mi pomohla rada od odborníka za stránek : http://setrit-tedy-investovat.webnode.cz/, poradil a pomohl, dobrý přístup, stačí zavola RM
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 7. 2013 6:55 | Sto.Dgo

Přečíst a vypustit z hlavy.. jelikož "česká povaha" je o tom jen jak z druhým vydrbat a to čím víc,tím líp.. takže už vubec nespoléhat na radu nějakého milionáře,nebo finančního poradce.. další věc co si myslím že většina lidí co to čte tyhle články tak tomu rozumí daleko víc než ti slavní investoři,jen tihle lidé nedisponují takou hotovostí(z většiny nakradenou), aby mohli za miliony nakupovat.a pokud se tady bude psat o nějaké investici,tak už je celkem pozdě přemyšlet jestli do toho jít,nebo ne .. Psalo se o zlatu jak je to super investice a ted?? je klid,cena jde dole.ani jeden článek.věřím tomu že cena zlata bude stoupat,ikdyž ne takou rychlostí.Pozemky to samé,místo je jen jedno.. pro většinu lidí pojem investice znamená asi jen nákup nemovitostí, bankovních produktů,zlata a podd.ale ono se dá investovat uplně do čehokoliv ale je duleživé aby člověk věděl co od toho čeká,a aby tomu rozuměl jenže v týhle republice je to o tom vydělat co nejvíc za každou cenu s co nejmenší investicí,v co nejkratší době a to aj za cenu že vykývu z nějakým známím.. a žádný čech nebude nikdy dávat tip, ani trik pro druhého aby vydělal, jště y se mohl mít lepší než on,a to by asi nešlo..
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2013 10:45

souhlasím, že u nás vystupuje jako finanční analytik každé ucho
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2013 9:16 | Sandokan

Podle toho, jak daleko chcete emigrovat. Mám zcela stejný zámysl opustit tuhle republiku plnou zapšklosti a závisti, ale mít tady pozemky není uplně špatná volba. Prodávám nemovitosti, ty se dají rozkrást a zničit sběrači kovů a dalšími miláčky národa. Pozemky si ale nechám a uplně nejlepší bude, až na něm někdo bez mého souhlasu postaví dálnici. Sice to bude trvat, ale cena pozemku bude v tu chvíli zcela závratná.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2013 9:13 | Sandokan

To se nedivim, že blednete závistí, máte holou řiť a všichni jsou podle Vás zloději, když neumíte ani gramatiku. Vaše vzdělání se omezilo na osm tříd základní školy a dál už jen kritizujete a urážíte. Jak se říká: "Každý cikán soudí podle své planety."
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2013 6:00 | Tarzan

Pozemky nechci skupovat když chci emigrovat !
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2013 2:45 | Bedja

Jo, čeští dolaroví milionáří dokázali vykrást banky a fondy a poslední 10 let už neví jak dál. Když jejich uvěznění nechá na seve čekat. Tedy dělají dnes samé hloupé investice, aby ty miliony zas ztratili. Tedy nevim, jaký má ten článek smysl, když poučení z něj neplyne. Ale asi se najde poučení v těch příspěvcích pod článkem.
+63
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Hodboď

podnikatel, Miton

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Tomáš Hodboď
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services