Naši nejdražší: Můj malý táborníček. Vybavujeme dítě do „divočiny“

Vzdor přehnanému ochranitelskému pudu jsem ve slabé chvilce souhlasila: má starší dcera jede v létě s kamarádkami poprvé na tábor. Jak tuhle zkoušku důvěry a osamostatnění přežiju psychicky, zatím nevím. Jak mě postihne finančně, začínám tušit nad seznamem potřebných věcí.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

28. 6. 2013 16:12, Zzdenika

Dobrý den
já od mala jezdím na tábor, který je klasifikovaný jako klimatický pobyt - http://saad.davi.cz/
Jezdí se na 14 dní v srpnu a stojí to 3600,- + roční poplatek za členství v SAADu 150,-
VÝHODY: Spí se v chatkách a nad dětmi bdí kvalifikovaný dozor :)

Zobrazit celé vlákno

+3
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

28. 6. 2013 16:12 | Zzdenika

Dobrý den já od mala jezdím na tábor, který je klasifikovaný jako klimatický pobyt - http://saad.davi.cz/ Jezdí se na 14 dní v srpnu a stojí to 3600,- + roční poplatek za členství v SAADu 150,- VÝHODY: Spí se v chatkách a nad dětmi bdí kvalifikovaný dozor :)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2013 10:00 | mamcaRBK

Velice děkuji za nabídky ! Ten "náš" tábor je také něco podobného. Ano, jistě se podíváme. Opravdu moc děkuju. To, co máte jako výbavu na tábor, to jsme loni nakupovali také pro vnučku a letos i pro vnuka.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2013 9:10 | Ondřej BLaštík

Tak třeba zde: http://www.zalesacka10.estranky.cz/clanky/tabor-2013.html V tomto oddíle jsem vyrůstal a dodnes působím jako jeden z vedoucích. Mrkněte na stránky a třeba se i ozvěte. Ovšem pozor - pokud čekáte velkovývařovnu a program typu dopoledne fotbal, odpoledne ringo a večer diskotéka, tak si raději vyberte něco jiného. Na našem táboře se děti i něco naučí, hlavně jak se o sebe postarat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 6. 2013 21:39

doporučuji skautské tábory - u nás to vyjde letos na 1 800,- Kč na 10 dní, jenže asi jen pro členy skauta.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 6. 2013 17:57 | mamcaRBK

Prosím, Vám se podařilo sehnat tábor na 14 dnů za něco málo přes 3.000,- ????? Žádám o adresu !!!!!! Protože takový tábor jsem tedy neviděla, neslyšela a mám 100% zájem, třeba pro příští rok. My jsme platili 6.000 na 10 dnů. Žádný speciál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2013 15:09 | Jiří

Jako otec 4 dětí, které absolvovali mnoho táborů – stejně jako kdysi já s manželkou, si Vám dovolím poskytnout několik postřehů. Snad se Vám budou hodit: - spacák: Doporučuji zbytečně nešetřit a počítat s horším počasím, tak aby byl dostatečně teplý. Zároveň je třeba, aby byl co nejmenší, aby v zavazadle zabral co nejméně místa - karimatka: Vždycky nám stačila ta obyčejná. Spíše dbát, aby byla spíše větší, aby dítě mělo dost místa na převalování se ve spánku. - trojdílný ešus: Doporučuji nerezový, hliník špiní a je nezdravý, teflon spíše k autu a ne pro děti na tábor, kde nejde zabránit tomu, že s ešusem o něco ťukne. - cestovní příbor: Dá se nahradit dětským příborem. - plecháček: Nerezový – je lehký, neoprýská se jako smaltový. - utěrka: Raději dvě menší, aby se ta špinavá dala přeprat. - zavírací nůž: Levný, ale dostatečně nabroušený (tupý je mnohem nebezpečnější). - oblečení: Na hry a běžný provoz v táboře starší a obnošené, kde Vám nebude líto, že se po táboře část bude muset možná vyhodit, protože bude zničené a jedno "slušnější" na cestu, výlet na hrad, zámek, … - sportovní obuv: Kvalitní na cestu a výlety, běžné na pobyt v táboře - sandály: Obyčejné - holinky: Co nejobyčejnější, není třeba kupovat zbytečně drahé a luxusní (to je spíše na parádu do města) - boty do vody: Co nejobyčejnější, není třeba kupovat zbytečně drahé a luxusní (to je spíše na parádu na "koupák“ – v potoce není třeba vystavovat na oči, "že na to máme") - kufr: Pokud nový, tak s kvalitními kolečky - velký batoh: Je nutné, aby dobře seděl na zádech a měl dobré popruhy nejen ty hlavní, ale pokud možno i přes prsa a v pase (lépe se pak nosí). Není to věc na jedny prázdniny, tak není moudré šetřit přespříliš. - malý batoh: Podléhá hodně módě, za rok může být "šíleně nemoderní".
Přeji hodně moudrosti při výběru a dceři radost, a pohodu z vhodně zkombinované kvalitní výbavy v(na kterou bude muset "dávat pozor") a běžných věcí, kde se nebude muset bát, že se budou rodiče zlobit, když je zničí nebo ztratí…
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Pohlreich

restauratér a podnikatel

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Zdeněk Pohlreich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services