Silnice po zimě? Horor! Co dělat, když si kvůli výmolu poškodíte auto

Ondřej Tůma | rubrika: Jak na to | 25. 4. 2013 | 4 komentáře
Děr na silnicích je jak hub po dešti. Když do nějaké vletíte, můžete si nárokovat náhradu škody, i když nemáte havarijní pojištění. Připravte se ale, že vám pojišťovny můžou dělat pořádné drahoty.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

28. 4. 2013 16:04

Loni se mi stalo něco podobného jako Patrikovi. A co myslíte? Měl jsem co dělat, aby mi vůbec proplatili novou pneumatiku. Srovnání geometrie auta mi odmítli proplatit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2013 23:36 | Michal Kolesa

Jako řidič strávím více času focením, sháněním papírů, objednáváním servisu, čekáním na opravu pak další čekání jak se vyjádří pojišťovna a správce komunikace.
Nač takový obstrukce ?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2013 9:30

Dokud se bude myslet jen na to, jak si nacpat vlastní kapsy, lepší to nebude. Vše je jen o nekvalitně odvedené práci. Silnice se udělá tak, aby vypadala, ale zde něco vydrží to už se nesleduje. Proč taky, vždyť ta firma pak dostane zaplaceno zase za nekvalitní opravu. Naběhne pět maníků, kteří asfalt rozhrnou hráběma a uplácají lopatou a oprava je hotová. Už sice není díra, ale je zase 2cm výstupek :), to se časem srovná. Tím jak se přes takou opravu jezdí, tak rázy do výstupku "opravu" zase poruší a jsme zase na začátku. Když se řidič nevyhýbá dírám, tak se vyhýbá "kvalitním opravám".
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2013 7:54 | stahor

Je s podivem, že se smiřujeme s tím, že lépe nebude, protože... a jedním z argumentů je korupce.Jedna rada- tvrdě tuto korupci trestejme, příkladem by mohla být Čína, a hned by bylo líp.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Mach

ekonom a politik

Pavel Kysilka

ředitel České spořitelny

Petr Mach
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Pavel Kysilka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services