Jakub Michálek: Žaloba na Klause kvůli aroganci moci

Ondřej Tůma | rubrika: Rozhovor | 23. 2. 2013 | 7 komentářů
Místopředseda Pirátské strany se rozhodl bojovat proti Václavu Klausovi. „Tahle arogance moci mě dovedla až k tomu, že jsem na něj podal žalobu,“ vysvětluje Jakub Michálek. Nejde však o jediný soudní spor, kterého se Piráti účastní. Zaútočí v příštích volbách tato malá politická strana na poslanecká křesla?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

23. 2. 2013 2:59, Zdeněk

Vážený pane Michálek! Podceňujete jednu důležitou věc a to je název strany.Dovoluji si tvrdit že sebelepší program s možností vstoupit do politiky s tímto názvem strany nikdy neprosadíte.Pro představu je to podobné jako v případě volby presideta republiky kdy díky svému zjevu bylo předem dáno že pan Vladimír Franc neuspěje.Změňte název strany a věřím že Vaše preference porostou.Zapojte do své kampaně psychologa a uvidíte že Vám tento můj názor potvrdí.Pokud změníte název strany máte můj hlas.

+32
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

24. 2. 2013 12:50 | mirin

Dobře se to čte,ale i dobrá cesta vede do pekel.Moc Vám nevěřím,protože moc a peníze tak silně voní.Vytvořit tlak díky médiím na vrchnost dnes není žádný velký problém.Problémem je jak naložím s eventualním vítězstvím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2013 14:43 | Pepan

S tímto příspěvkem nelze jinak, než souhlasit. A pokud změníte název strany na takový, který by nejlépe odrážel i filozofii vámi v současnosti představovaného politického zaměření, máte i můj hlas. Při hledání tohoto názvu se přitom neobávejte v něm zobrazit i určitou revoltu mládí, které ale časem (to mládí) - bohužel - odejde. Pokud by ale zůstalo nadšení pro věc, pro vnímání pokřivené reality a pro snahu ji napravit, úspěch se dostaví. A ještě jednou: nejen životní zkušenosti, ale i teorie vnímá názvy jako "klíč k bráně do ráje či pekel".
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 2. 2013 14:33 | Daniel Gothard

Dobrý den p.Michálku držím vám moc palce ve všem co děláte jak říkáte arogance dnešních politiku je neunosná je celkově hrozné co se v této malé zemi děje tato součastá vláda je nejhorší od doby 1989 samá korupce zlodějna každý kdo příjde do politiky si stoho dělá tiché podnikání je hodně smutné když se člověk dívá na Kalouska a jemu podobné kážou lidem vodu a samí pijí víno na nic nejsou peníze a pak se dozvíte že darebák Kalousek rozdal ve svém rezortu několik milionu na odměnách udajně za mimořádný výkon podřízeným je toto normální kdo dnes z obyč lidí nepracuje nad rámec 8 hodinové prac doby a odměny? To si muže nechat jen zdát.Tato vláda nemá žádnou hmotnou z odpovědnost za své jednaní a už vubec tu morální a to je problém přeji vám hodně uspěchů ve vašem jednaní s pozdravem Daniel.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2013 12:28 | Jaroslav

Dobrý den pane Michálku,
uhodil jste hřebíček přímo na hlavičku, je to tak, jak říkáte. Prezidentský úřad, min. financí se současnou vládou jsou velmi nedůvěryhodné instituce. Vaše zmíněné nepodepisování ani nevetování zákonů panem prezidentem, v podstatě krásně alibisticky dá od věci ruce pryč. Retroaktivní změny ve stavebním spoření a penzijním systému, na jedné straně zvýšování daní, na straně druhé plýtvání veřejnými prostředky a spousta dalšího, ale to bych tady mohl psát dlouho.
Jsem mladý člověk a Vaše názory v tomhle článku jsou mi sympatické. Děkuji Vám za Vaší práci a přeji Vám hodně výdrže v tomhle bordelu a také abyste zůstal sodidní.
S pozdravem Jaroslav
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2013 10:15 | money

s názvem strany není problém ale pokud nekdo volí jen podle názvu a možná dle předvolebních šaškáren chemika rakušana nečase atd.tak se nedivím že je náš stát tam kde je( viz. Švihlíková / Svoboda - proč je ČR kolonie )
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2013 8:21 | Fousek

Mladej má kuráž :-)... Jinak pane Zdeňku, název piráti.cz je velmi dobře zapamatovatelný i pro průměrného čecha. Jde zároveň i o webovou adresu, takže každý si může najít stránky s jejich programem.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2013 2:59 | Zdeněk

Vážený pane Michálek! Podceňujete jednu důležitou věc a to je název strany.Dovoluji si tvrdit že sebelepší program s možností vstoupit do politiky s tímto názvem strany nikdy neprosadíte.Pro představu je to podobné jako v případě volby presideta republiky kdy díky svému zjevu bylo předem dáno že pan Vladimír Franc neuspěje.Změňte název strany a věřím že Vaše preference porostou.Zapojte do své kampaně psychologa a uvidíte že Vám tento můj názor potvrdí.Pokud změníte název strany máte můj hlas.
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Jirák

podnikatel, Miton

Václav Klaus

politik

Michal Jirák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Václav Klaus
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services