Člověče, koncepce: pravidla deskové hry

Michal Kašpárek | rubrika: Komentář | 24. 2. 2012 | 4 komentáře
Milion za mizernou diplomku? Rozdává se právě teď v celém Česku, z veřejných rozpočtů a evropských fondů. Přisedněte k hracímu stolu, šestky na téhle kostce padají všem.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

26. 4. 2012 9:38 | JokeM

Generátor funguje výborně. Doufám že ve verzi 2.0 bude vytvářet i stručné výtahy z fiktivního obsahu žádosti a verze 3.0 už by mohla generovat kompletní žádosti. Pak už zbývá jen modul pro tisk do úředních šablon a je hotovo. :o)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2012 19:34 | knápek.antonín

Pane kolego co Vám vadí? Snad ne kapitalismus!
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2012 7:34 | David Růžička

Hej, ten generátor je ale fakt bomba. :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2012 2:06 | Jaroslav Rázl

Můj zesnulý tiskový mluvčí Matěj by zvolal: To je nápad. Vymyslíme koncepci, jak zajistit, abychom každý den našli na internetu jeden nový text od pana Kašpárka. Když mi je můj páneček předčítá, mám pocit, inteligence a rozum mají šanci na přežití.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Šmucler

podnikatel

Ladislav Blažek

podnikatel, pánské oděvy Blažek

Roman Šmucler
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů
×
Ladislav Blažek
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services